Counter Strike: Global Offensive

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Boallan
Nováček
Nováček
Registrován: 20. pro 2016

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Boallan »

Já zkoušel Faceit a celkem v pohodě, ale mám pocit, že musíš taky propojit steam s účtem na faceitu. A s propojením účtu, jak s Faceit, tak s Esea není problém. Spíš to nepropojuj s gamble stránkama.
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Atapi »

Oboje v pohodě, jakože bezpečný, ale jinak by z těch her na faceitu dostal jeden rakovinu. :D Servry maj sice 128 tick a s dobrým pingem, ale zas jim to někdy pochybně laguje a mezi teammatama/enemy jsou často úplný retardi. :D Za mě to moc nemá smys, mám tam level 5, na ofic mm rank LEM a líp si zahraju teda na mm ať už premade nebo když jdu solo.
Obrázek
Boallan
Nováček
Nováček
Registrován: 20. pro 2016

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Boallan »

Myslím, že když si faceit budeš platit, tak to nebude tak hrozný jako na neplaceným.
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Atapi »

Tak platit si nic nebudu minimálně než dám global a budu se nudit. :D
Obrázek
Boallan
Nováček
Nováček
Registrován: 20. pro 2016

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Boallan »

Tak jasně. Taky nebudu nic platit. Ještě mám k GL hodně daleko a do tý doby nic jinýho taky hrát nebudu.
maXXmilian
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 10. říj 2004
Bydliště: JBC

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od maXXmilian »

Mam premium na Faceitu a hry jsou vyrazne min "retardovane", nez bezne 5v5. Samozrejme obcas se taky nezadari, ale temer vubec to nehraji deti (protoze nemaji kreditku), takze za me kdyz faceit, tak jedine premium. Bezne 5v5 je defacto takovy trochu tezsi matchmaking se vsemi problemy....

CPU: Ryzen 5900x + Fera3 RGB, MB: MSI Tmahawk MAX B450 , GPU: Sapphire GTX1070 GAMING 8GB , RAM: DDR IV - 2x 16 GB HyperX Fury RGB 3200MHz, HDD: Samsng Evo PRO 258 GB + Crucial MX500 - 500GB + WD BLUE 4GB + WD RED 10GB, AUDIO: ASUS Xonar Phoebus , POWER: SEASONIC 650 Platinum, CASE: Fractal define R6 black window , MONITOR: Eizo Flexscan EV2436WFS + BenQ XL2546, Periferie: Logitech g400+Icemat 2nd edition + Rapture Delta Stealth
Boallan
Nováček
Nováček
Registrován: 20. pro 2016

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Boallan »

Já jsem zkoušel faceit jenom párkrát, ale pro mě to fakt není. Dostávám tam nehorázně. Vůbec se nechytám.
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Atapi »

A jakej tam máte level pro zajímavost? Hry tam mi přišly v průměru horší než třeba se supremama.
Obrázek
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Frostys »

Imho je to jak kdy. Nejlepší konzistenci, co se týče skillu spoluhráčů a protihráčů jsem asi zažil na ESEA, kde jsem byl nejlíp B+ nebo A-, už nepamatuju. Na faceitu jsem byl na hranici mezi 7 a 8 levelem a docela často to dávalo do týmu i kryply a lidi s levelem 5 a níž.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Boallan
Nováček
Nováček
Registrován: 20. pro 2016

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Boallan »

Jsem MG1, takže nic moc a proto jsem se nechytal. Byl jsem tam jenom s kamarádem, který to moc nehraje a nechceš jsem si kazit statistiky. Jinak hraju jenom MM.
maXXmilian
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 10. říj 2004
Bydliště: JBC

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od maXXmilian »

Ja mam lvl 8(z deseti), pomerne nizke elo . Na beznem global matchmakingu jsem jeden z tech lepsich. LvL 10 (vysoke elo) je clovek, ktery ma na global matchmakingu bezne score 25/10. Tolik asi k te obzitnosti ;)
Nicmene na tech nizsich urovnich je to fakt jedno.

CPU: Ryzen 5900x + Fera3 RGB, MB: MSI Tmahawk MAX B450 , GPU: Sapphire GTX1070 GAMING 8GB , RAM: DDR IV - 2x 16 GB HyperX Fury RGB 3200MHz, HDD: Samsng Evo PRO 258 GB + Crucial MX500 - 500GB + WD BLUE 4GB + WD RED 10GB, AUDIO: ASUS Xonar Phoebus , POWER: SEASONIC 650 Platinum, CASE: Fractal define R6 black window , MONITOR: Eizo Flexscan EV2436WFS + BenQ XL2546, Periferie: Logitech g400+Icemat 2nd edition + Rapture Delta Stealth
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Atapi »

Hm, tak tam budu muset trávit asi víc času abych se vyhrabal z tý pětky a ideálně premium (na premium 5v5 stačí bejt supporter jestli jsem to našel dobře? kapitán bejt nemusím a svoje turnaje taky dělat nebudu).
Obrázek
Boallan
Nováček
Nováček
Registrován: 20. pro 2016

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Boallan »

Jenom tak pro informaci. Na kolik hrajete fps a kolik Hz máte monitor? :)
maXXmilian
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 10. říj 2004
Bydliště: JBC

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od maXXmilian »

200+ / 144Hz. Monitor neni tak dulezity, fps strasne.

CPU: Ryzen 5900x + Fera3 RGB, MB: MSI Tmahawk MAX B450 , GPU: Sapphire GTX1070 GAMING 8GB , RAM: DDR IV - 2x 16 GB HyperX Fury RGB 3200MHz, HDD: Samsng Evo PRO 258 GB + Crucial MX500 - 500GB + WD BLUE 4GB + WD RED 10GB, AUDIO: ASUS Xonar Phoebus , POWER: SEASONIC 650 Platinum, CASE: Fractal define R6 black window , MONITOR: Eizo Flexscan EV2436WFS + BenQ XL2546, Periferie: Logitech g400+Icemat 2nd edition + Rapture Delta Stealth
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Atapi »

cca 250 průměr, monitor 75 Hz :D
Obrázek
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Frostys »

Já jsem moc zvědav na ten nový engine, co chystají. Snad už ta hra pojede s realnymi fps a ne jak teď že když máš 180 fps tak se to hýbe jak šnek
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
BRKO
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2005
Bydliště: d syty of prak
Kontaktovat uživatele:

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od BRKO »

Ja se pohybuju mezi 90 a 160. Prijde mi, ze nejvyssi a nejstabilnejsi fps mam na Cache.
A default 60Hz 1920×1080.

win10: b450, 1600af, 16GB 3200mhz, rx570, 550W
Boallan
Nováček
Nováček
Registrován: 20. pro 2016

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Boallan »

Já mám v průměru tak 100fps a taky jenom 60Hz. Přemýšlel jsem o koupi novýho železa a taky, že bych koupil 144Hz, ale když píšeš že Hz zase tak moc rozdíl není, tak by asi 75Hz stačilo.
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Frostys »

Tak já bych třeba už nechtěl monitor s méně než 144hz. Ono to je poznat i v ostatních hrách a ve windowsech. Samozřejmě konkrétně u CSka to může být některým lidem jedno. Pokud nemají dostatečný skill, tak jim monitor nepomůže. Na vyšší úrovni už to rozdíl dělat může.
Ty FPSka jsou podstatně důležitější a se 100 bych hrát určitě nechtěl.
Ale jak jsem zmínil, někdy na léto se chystá nový engine a věřím, že bude lepší optimalizace, takže třeba ani nebudeš muset upgradovat komp.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Boallan
Nováček
Nováček
Registrován: 20. pro 2016

Re: Counter Strike: Global Offensive

Příspěvek od Boallan »

Nic jinýho než hrát na 100fps mi nezbejvá, když na to nemám pc. :D Ale já to zase tak neřeším. Hruju jenom pro zábavu. Jinak nemyslím si, že nový engine pomůže lidem se slabším pc. Spíš naopak si myslím, že to bude náročnější. A kde jsi prosím četl, že bude nový engine?
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“