Anthem

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

fmx rider
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2006

Anthem

Příspěvek od fmx rider »

Nová hra od BioWare. Má se jednat o hru na způsob Division/Destiny.

První teaser https://www.youtube.com/watch?v=wi0Uq7QmKm4

Dneska po 11 večer bude větší představení na E3 konferenci Microsoftu.
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Anthem

Příspěvek od Paul »

Vsadím boty že bude online only a hodně zaměřená na co-op, takže z mé strany zájem prakticky nula.

Ale rád se nechám překvapit.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
fmx rider
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2006

Re: Anthem

Příspěvek od fmx rider »

Anthem Official Gameplay Reveal
https://www.youtube.com/watch?v=EL5GSfs9fi4
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Anthem

Příspěvek od TankGeorge »

E3 2018 https://www.youtube.com/watch?v=p-nKttWT7JM
fanboivid https://www.youtube.com/watch?v=5-8fAI3qIg8&t=619s

Docela jsem na tuhle hru zvědavej. Má to vyjít v únoru 22 2019. Má to být always online, ale lze to hrát solo. Příběh bude izolovaný pro jednotlivce v hubech asi, ale mise a akce v openworldu budou volitelně ve více hráčích. Defacto Destiny od Bioware a EA. Hra byla odložená snad o více jak půl roku, aby ji dopilovali. Ze zákulisí prosakují informace, že úspěch hry je po letech failů otázkou budoucnosti studia, takže no stress x) Jo a nebude tam Bioware tradiční interraciální gangb...romantika =)

Bylo by pro mě velkým a milým překvapením, kdyby hra nebyla strašlivý fail. Sází všechno na úplně jiné publikum. Není to nic originálního a teď frčí battleroyal. Studio roky nic pořádného nepředvedlo a distributor si oddechl ze srače*k (ups) jen díky fiasku Faloutu 69, které odvrátilo pozornost od Battlefailu.

Takže chystám popcorn na prohlížení memes a marketing "if you dont likeit, dont buyit". Vyhlížím, kam až downgrade zajde a chystám prsty na počítání FPS, jestli do toho talenti z Bioware iplementují raytracing

...ale třeba to bude mít úspěch díky díře na trhu, kterou nevidím a dočkám se pak dalšího Dragon Age, nebo Mass Effectu, jestli o to vlastně ještě vůbec stojím :/
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Anthem

Příspěvek od Alfajk »

cejtim pruser, od bioware chci pribeh a ve "story traileru" ( https://www.youtube.com/watch?v=lPBUlFOhFks&t=3s ) neukazali nic, tohle musi zakonite kazdyho fanouska bioware zklamat a i kdyz samo studio na hardcore jadro necili, nepochybne to budou prave tito hraci hrat/kupovat

"some years from now" bylo aktualni tohle meme https://i.kym-cdn.com/photos/images/ori ... 05/8a9.jpg a ted se zda, ze "NOW" je opravdu "teď"
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
LastPCgamer
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. pro 2012

Re: Anthem

Příspěvek od LastPCgamer »

Tu ziadny core singleplayer pribeh fakt nečakam a kto to čaka bude najskôr velmi sklamany. Ovakavam PVE coop, mozno aj PVP tam bude ale silny pribeh no to by bolo pre mna velke prekvapenie a zatial tomu nic nenasvedcuje. Ocakavam ze to bude na styl Division, Destiny, Fallout 76 a tam fakt silne pribehy neboli.
CPU: Intel Core I7 5820K@4.5GHz; Cache 4GHz + Noctua NH-D15;*** MB:ASUS X99-A;*** RAM: 4x4GB DDR4 3000MHz CL 15-17-17-35 1T Corsair;*** GK: EVGA GeForce GTX 1080Ti SC Black Edition Gaming ICX***;*** M.2 NVMe SSD: Samsung 970 EVO PLUS 500GB;*** SATA III SSD: Samsung EVO 850 500GB, Crucial MX500 1TB;*** SATA II HDD: 500GB Hitachi 7200RPM ;*** Op. Drive: Samsung DVD-RW SH-S223F;*** Sound Card: ASUS Xonar Phoebus;*** PSU: Seasonic SS-860XP Platinum;*** MOUSE: RAZER Deathadder Chroma;*** MOUSEPAD: Roccat Taito;*** KEYBOARD: Roccat Isku;*** HEADSET: Sennheiser PC 360 G4ME;*** MONITOR: 27" Acer Predator XB271HU 144Hz, IPS, G-Sync;*** CASE: Cooler Master HAF 922;*** OS: Windows 10 64bit Home; Herné konzoly: Playstation 5, NINTENDO Switch
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: Anthem

Příspěvek od ArgCZ »

Tak já třeba hrál jen první Mass Effect a pak už nic a Anthem přitom máme s dalšíma dvouma v plánu jako coop na páteční večery stejně jako Division 2, chci jen říct že odbočka do coop nemusí bejt mimo mísu a není potřeba to hejtovat pokud to bude mít slušný kvality jako coop akce. Division 1 mě třeba samotnýho vůbec nebavil, ale ve dvou/třech jsme to postupně dohráli i s přídavkem a bavilo to hodně.
PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Anthem

Příspěvek od TankGeorge »

Však právě ty jsi to jiné publikum, na které Antén cílí. Nemám nic proti hráčům - ať si hrajou, co je baví/nebaví. Jen kroutím hlavou nad nesoudností developerů. Nemyslím si, že mají talent takovou hru udělat dobře.

Na Antén jsem si teď vzpomněl hlavně proto, že jsem oprášil nedokončený Mass Effect Andromeda a nejde mi do hlavy, jak chce Bioware zaujmout nové publikum v novém žánru, když neumí dělat věci, které jim v tom novém žánru nikdo nepromine. Servery byly a jsou katastrofa. Inventář a interface katastrofa. Balance obtížnosti katastrofa. V příběhových RPG se nad tím mávne rukou, ale COOP akční lootbased RPG komunita se jim vysměje.

Jako ten úspěch jim přeju, protože to pro mě znamená další ME/DA, ale vypadá to spíš, jako když se nejmenovaný kulturista na sklonku kariéry rozhodne dělat MMA, protože je tam větší publikum...
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
Bouner
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. led 2014

Re: Anthem

Příspěvek od Bouner »

Tak zítra začíná 1. kolo alphy, tak jsem zvědav zda to bude stát za to, nebo to člověk stahoval zbytečně :D ...z videa mi to přijde nemastné neslané, ale tak šanci tomu dám přes víkend.
LastPCgamer
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. pro 2012

Re: Anthem

Příspěvek od LastPCgamer »

TankGeorge píše:Však právě ty jsi to jiné publikum, na které Antén cílí. Nemám nic proti hráčům - ať si hrajou, co je baví/nebaví. Jen kroutím hlavou nad nesoudností developerů. Nemyslím si, že mají talent takovou hru udělat dobře.

Na Antén jsem si teď vzpomněl hlavně proto, že jsem oprášil nedokončený Mass Effect Andromeda a nejde mi do hlavy, jak chce Bioware zaujmout nové publikum v novém žánru, když neumí dělat věci, které jim v tom novém žánru nikdo nepromine. Servery byly a jsou katastrofa. Inventář a interface katastrofa. Balance obtížnosti katastrofa. V příběhových RPG se nad tím mávne rukou, ale COOP akční lootbased RPG komunita se jim vysměje.

Jako ten úspěch jim přeju, protože to pro mě znamená další ME/DA, ale vypadá to spíš, jako když se nejmenovaný kulturista na sklonku kariéry rozhodne dělat MMA, protože je tam větší publikum...

Tak uspech Anthem by hlavne znamenal dalsi Anthem ostatne hry a hlavne ich podoba by bola potom velmi otázna. Tažko si viem predstavit ze keby EA videla ze je Anthem zlata bana ze daju pracovat Bioware na core singleplayer pokračovani Mass Effectu.
CPU: Intel Core I7 5820K@4.5GHz; Cache 4GHz + Noctua NH-D15;*** MB:ASUS X99-A;*** RAM: 4x4GB DDR4 3000MHz CL 15-17-17-35 1T Corsair;*** GK: EVGA GeForce GTX 1080Ti SC Black Edition Gaming ICX***;*** M.2 NVMe SSD: Samsung 970 EVO PLUS 500GB;*** SATA III SSD: Samsung EVO 850 500GB, Crucial MX500 1TB;*** SATA II HDD: 500GB Hitachi 7200RPM ;*** Op. Drive: Samsung DVD-RW SH-S223F;*** Sound Card: ASUS Xonar Phoebus;*** PSU: Seasonic SS-860XP Platinum;*** MOUSE: RAZER Deathadder Chroma;*** MOUSEPAD: Roccat Taito;*** KEYBOARD: Roccat Isku;*** HEADSET: Sennheiser PC 360 G4ME;*** MONITOR: 27" Acer Predator XB271HU 144Hz, IPS, G-Sync;*** CASE: Cooler Master HAF 922;*** OS: Windows 10 64bit Home; Herné konzoly: Playstation 5, NINTENDO Switch
skaven321
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. zář 2014

Re: Anthem

Příspěvek od skaven321 »

len si treba uvedomit, ze Bioware uz je len schranka povodnej firmy, meno...tj nieje dovod chciet nejaku singleplayer group rpg hru od nich.
nech si robia coop strielacky, preco nie.
R7 5800X3D, 32GB DDR4 3200Mhz CL14 G.SKILL FlareX@3600MHz, Sapphire RX 7900 XT GAMING 20GB, ASUS MG279
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Re: Anthem

Příspěvek od stoRmjE »

Pravě by měla běžet closed alpha, ale dostal jsem se jen do menu, zkouší to někdo?
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Anthem

Příspěvek od Sobo »

Jo, taky se nedostanu dal nez na hlasku, ze matchmaking failed... Na Redditu to nekteri zkousi uz dve hodiny bez vysledku, takze na to kaslu. Mam opravdu lepsi veci na praci nez mackat dokola F a enter.

To se zas EA neco uzasneho povedlo.
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
Ptolemaya
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 25. kvě 2013
Bydliště: Praha

Re: Anthem

Příspěvek od Ptolemaya »

:) ja si zahral pak jsem dostal eror a uz se do mise nedostanu :) tak od toho je to alfa snad to spravi. neni to skarede ale nemoznost menit nastaveni jako sens apod to zabiji ovladani letu a plavani je horsi nez kdybych to hral na volantu :)
Bouner
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. led 2014

Re: Anthem

Příspěvek od Bouner »

Jo to ovládání je fakt hrozné, to stejné audio ... zbraně atd slyšet pomalu nejde, hlavně že tam řve nějakej frajer pořád :D . Město vypadá v noci i ve dne hezky ... mno snad spustí servery do konce alphy :D .
Ptolemaya
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 25. kvě 2013
Bydliště: Praha

Re: Anthem

Příspěvek od Ptolemaya »

To vyjadreni EA to zabilo :D:D Tam neni nikdo kdo by se dostal dal nez do tutorialu... A oni prej vi ze nekteri meli problem :D
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Re: Anthem

Příspěvek od stoRmjE »

Ptolemaya píše:To vyjadreni EA to zabilo :D:D Tam neni nikdo kdo by se dostal dal nez do tutorialu... A oni prej vi ze nekteri meli problem :D
Jěště by k tomu měli napsat, ať si nezapomenem hru předobjednat :)
Bouner
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. led 2014

Re: Anthem

Příspěvek od Bouner »

Právě se pustila 2. vlna testu ... prý už funguje i MP část :D
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Anthem

Příspěvek od Sobo »

Jo, uz se dostanu do hry. Za 15 minut dva crashe...

Po spusteni musi clovek znova hrat tutorial, takze s touhle stabilitou je to na PC v podstate nehratelne.
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
Bouner
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. led 2014

Re: Anthem

Příspěvek od Bouner »

Já měl tutorial odehraný předtím, teĎ už mě to hned pustilo na MP a hledání misí... uvidím teda ještě stabilitu no :D
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“