Rikomagic MK22 vs. Minix Neo U1

Vše ostatní - tiskárny, skenery, zdroje, klávesnice, myši, herní zařízení, skříně a další.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
Donic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2012
Bydliště: Jihočeský kraj

Rikomagic MK22 vs. Minix Neo U1

Příspěvek od Donic »

Nyní zkouším multimediální přehrávač Rikomagic MK22s Androidem 6.0 s procesorem Amlogic S912 a pamětí 2GB. Funguje poměrně svižně, asi bych si ho i nechal, ale narazil jsem na jeden problém v Kodi - tj. nedaří se mi nainstalovat doplněk CSFD (jakékoliv verze od 3.4a do poslední 3.4g). Nejde to ani v Kodi 16.1 a ani v Kodi 17.3. Stále mi to píše, že instalace doplňků ze zipu selhala...Přičemž CZ/SK repozitář mám nainstalovaný.
A tak bych se chtěl zeptat na srovnání a případné zkušenosti s přehrávačem Minix Neo U1, zda by to fungovalo...Ten je sice o něco dražší, i když má jen Android 5 a procesor Amlogic S905...ale zřejmě se připlácí za značku...
Nebo jestli mě někdo poradí nějaký jiný multimediální přehrávač s Androidem 5 a vyšším a půjde do Kodi 17.3 nainstalovat již zmíněný doplněk CSFD...v cenové celaci okolo 3.tis. Kč. Díky

P.S. Měl jsem dříve Xtreamer Prodigy 4K a s Kodi 16.1. ten doplněk CSFD fungoval bez problému...tak moc nechápu, proč nefunguje u jiných přehrávačů.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hardware“