GWENT

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Je to lepsi, je to vic o skillu, proto lidi jako Lifecoach, SuperJJ...... presli na Gwent. SAmo stesti tam taky hraje roli, ale ne takovou.
Obrázek
M4r1hu4n3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. srp 2006

Re: GWENT

Příspěvek od M4r1hu4n3 »

Tak jasně, to mi přijde fér. Ale v Hearthstone to už myslím přehnali s tou náhodou.
"Lepší než za ženštinami hampejznými se píditi, jest plodníkem svým dvakrát týdně řádně zatřásti." Jan Amos Komenský
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Tak uz nemam zadnych 100% winrate :-D jak se ostatne dalo cekat. Byl to spis luck na soupere v prvních zapasech. Uz je to klasických 75%. NR armor je tedy brutus. Ve fixu sice shodili trochu ST, ale armor NR je beze zmeny (reakce Lifecoache je super https://clips.twitch.tv/WanderingAfflue ... ySmoocherZ ) a pro Reveal vcelku problem se s tim vypořádat. Kadopadne Monstra s pocasim jsou bez naroku, SK zatím taky hratelna bez problemu, NR bez armoru ok. Haluz je mirror match s Reveal a to je vylozene o coin flip a kvalite nalizanych karet v ruce.

//
NR armor tedy asi Tier 1, jediny counter asi NG spy nebo mill.

///
Tak po dnesku nakonec hezky 80% winrate a rank jde postupne nahoru. Jediny problem s NR armor, NG Spy (byl to SuperJJ deck) a mirror match, kde je to spis haluz. SK bez problemu, Monstra vseho typu taky bez problemu, vůbec není potřeba nejaky weather remove. S ST jsem zatím problem nemel. Tenhle deck se mi vcelku povedl :) Oproti původnímu jsem ještě vyzkousel místo Serrita Cynthii. Jde pouzit oboje dle gusta, Cynthia je slusny tempo, zvlaste když trefite silnou kartu v oponentove baliku.

M4r1hu4n3:
Kdyztak pokud chces zacit, mají ted dobrou nabidku se Starter packem za 5 Eur. Doporucuju skouknout kanaly Youtube a Twitch od Lifecoach1981, SuperJJ102, MegaM0gwai, rsMerchant, Swimstrim. Je to zabava a dost ti to o hre rekne. Pak jsou sranda kanaly na Youtube jako The Great Dandelion Show a Gwent Moments - Gwented. Mozna bych mohl odkazy nahazet na titulni stranu.

////
Update prvního postu o další odkazy.
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Winrate 87.5% se stale stejnym Reveal :roll: Dohromady za celou dobu kolem 80-78%. Stale jsem nenarazil na strop tohohle balicku. I armor decky se daji zatím porazet vhodnou strategii. No kazdopadne Nilfgaard is great again. Vetsi problem je zatím Henselt, co dokaze v tempu drzet krok a Calveit se spionama. Zbytek se nechytal.
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Tak Reveal jsem ulozil k ledu, ikdyz jsem nedospel k limitu jeho moznosti, ale zacal jsem citit, ze se uz zacinaji objevovat slozitejsi decky. Hlavne Calveit se spionama, Henselt a Axemani, coz je docela tezky s Reveal davat. Kazdopadne hezky 75% Winrate a vyskakani o 7 ranku nahoru. Jelikoz jsem si nasyslil uz dost materialu a soudky taky něco daly, presel jsem na veverky a udelal vylozeny cancer fun deck se zatím 100% winrate :twisted: Uvidíme jak se povede dal.

//
Hmm, to jsem zase něco stvoril. Pure cancer. Je to sice velka prdel hrat a vesmes trollit oponenta, ale pro soupere to uz takova sranda není. Vetsina konci Forfeit v pulce posledního kola. Leaderboard 40/10/0 vypada dobře.
Obrázek
pilarius
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. bře 2006
Bydliště: Pardubice

Re: GWENT

Příspěvek od pilarius »

Proti NR Armor decku nemá smysl hrát. Trollololo + Shani +Stennis nejdou ničím urvat. :evil:
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, XFX SWFT309 AMD Radeon RX 6700XT 12G, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM650x; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Za koho hrajes, zda to vůbec s tim co mas porazit jde. Me taky dela problem armor Henselt. Armor deck je hodne silnej, ale není to neporazitelny. Dost zalezi jak si nalize(s) karty, zda tu strategii zvladnes a zda ji zvladne i on. Pokud se podivam do statistiky, tak proti Henseltovi s novym veverčím deckem mam 2 vyhry a 1 prohra a proti Radovidovi 5 vyher bez porazky. Foltesta jsem s veverkama nepotkal. Celkove mi rank leti nahoru s 59/14/0 na Leaderboard a pozici #10010 :twisted: Dneska mi dosli Daily rewards a uvazju zda se i tak pokusit o 18 rank, do nehoz mi zbyva 150bodu. S winrate 87.88% by to mozna mohlo jit urvat ještě dnes.

//
Tak ne, kaslu na to. Moc se nezadarilo postoupit nejak rychle dal. Kazdopadne zítra zkusim hitnout 18 rank.
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Tak se nejak nemuzu přehoupnout na tech 3700 MMR :) Veverky se staly provareny, lidi uz vedi jak se branit a je to taky samej Henselt a proti tomu udrzet slusny Winrate je skoro nemozny. Na vysokych MMR uz ti lidi nedelaji takovy chyby a proste když toho Henselta vi jak hrat, tak game over. Premyslim co ted. Zda to ještě s Veverkama zkouset, nebo postavit něco jiného.

Koukam při praci a i při hrani na zapasy třeba Lifecoache a je sranda videt, ze i přes +-70 points Hailstorm NR vyhraji. NG se pomalu zase propada, i chudak MegaMogwai s nim ted dostava sodu. Meta se zajimave vyvinula, ikdyz dominance NR byla zrejma. Monstra se opet derou nahoru, velkou roli zase hraje počasí.
Obrázek
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: GWENT

Příspěvek od Atapi »

Zdá se mi to nebo mě to klidně dává s korejcema a tak? :D V hearthstonu mi přišlo že to dává jen anglický jména, tady to dává často rozsypanej čaj :D
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Gwent tohle nerozlisuje kde kdo je. Ja uz mel taky nejaky asiaty.
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

GwentUp report se statistikama https://gwentup.com/report/2017/13
Obrázek
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: GWENT

Příspěvek od Atapi »

Hladis píše:Gwent tohle nerozlisuje kde kdo je. Ja uz mel taky nejaky asiaty.
Jo koukal jsem že jako dostat se do top 200 (aspoň pro ten jeden bod :D) v pro ladderu nebude jen tak, když je společnej pro všechny regiony, fakt to bude pro. :D
Jinak zatím mě to baví mnohem víc nez HS, ten mě omrzel tak po roce už jen kvůli tý investici co jsem viděl před sebou, abych měl nějakej zábavnej deck, kterej jakože funguje a není jen hrozně rng. :D Tady mě narozdíl od toho od začátku baví dělat i vlastní decky a zkoušet jak to spolu funguje. :)
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Pro Ladder jsem koukal je docela dost grind a pocetne by clovek musel hrat každý den velky množství zapasu, aby to do konce sezony stihl. Ja v nem nejsem, protože cast predchozi sezony jsem uplne vypustil, jelikož me to nebavilo hrat a byl jsem odkazan jen na slabej NG. Ted je meta rozmanitejsi, není to deset Dagonu za sebou a uz mam docela dost karet a materialu na to, abych nebyl zavisly jen na jedny frakci.

Včera jsem nehral a musel jsem trochu pozměnit "Veverci" deck s tim, jak se meni meta a do popredi se dere zase Dagon a všechna ruzna počasí. Vyplatilo se, hitnul jsem 18 rank. 71/24/1 na Leaderboardu je peknych. O tom jsem si minulou sezonu mohl nechat zdat.
Obrázek
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: GWENT

Příspěvek od Atapi »

ng jsem zkoušel teď pár dní, win rate 24% :D nejlíp mi jde Eredin to je něco nad 50, ale zatím mám až na pár karet prakticky jen to s čím jsem začal :D
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

No NG zase tak slaby není, abys mel 24%. S dobrym Spydeckem se da hrat, jen je NG dost o mysleni a jakykoliv missplay a spatny karty v ruce, ti prohraje celou hru. S Reveal jsem na zacatku vysplhal při 75% Winrate, ikdyz ted uz by to asi neslo. Eredin s wild hunt je bohužel pomerne slaby deck a proti tomuhle decku jsem za NG a ST snad neprohral.
Obrázek
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: GWENT

Příspěvek od Atapi »

Bez názvu.jpg
Tak ng jsem si dělal sám, žádnej deck z netu nebo nedej bože meta. :D Dělám to jen abych se to naučil jak co funguje spolu a karty, až začnu honit rank, tak bude 24% problém to jo no, teď je to taková parodie. :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Abych se vyjadril k tomu decku, tohle bohuzel nemůže fungovat a nejde to dohromady. Vesmes tam nemas jak vyhrat treti kolo a uz u prvního musíš mit problem. Nemá to tempo a ucelenou strategii s synergii. Pro priklad Menno je tam vesmes k nicemu, jelikož hlavni jeho zbrani je zniceni velkych jednotek, oznacenych jako spioni. Mas tam jako spiony Assassina, Emissary a jednoho Ambassadora. Ti zase nemaji zadnou synergii s ostatnima jednotkama v baliku. Rot Tosser taky, je to slow tempo a nemá to synergii, jelikož ty kravy jsou sponi, atd... Nemusis s tim hrat MP, prvne si zkousej SP a zda to vůbec funguje a jak to funguje.
Obrázek
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: GWENT

Příspěvek od Atapi »

Tak proč ne, rankedy s tím nechodím žejo, takže to je jedno celkem. Většinou jsem s tím porazil jen lidi co maj taky blbý decky no, nebo udělaj volovinu, dneska si jeden nechal odpálit asi 18 power rot tosserem jen tak. :D Je to deck na nic, ale taky je to občas sranda. :D
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Tak o zabavu jde především :) Existuji i meme konfigurace decku vesmes jen pro trolleni a srandu. Když budes chtit něco vedet, tak se zeptej. Ono stejne pokud budes chtit zacit splhat v ranku (a to i doporučuju pro ty odmeny), tak je potřeba postavit aspoň nejaky solidni deck, který ti zajisti, když ne raketovy vystup, tak aspoň nejaky.
Obrázek
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: GWENT

Příspěvek od Atapi »

Tak jak stoupám rankem wild hunt úspěšnost klesá :D z cca 75 v casualu na low levelu to padlo na 50 na rankedu (dalo mě to na 4 na začátku) předevčírem a dneska počítam tak 35-40. Ale spoustu toho jsem prohrál jen proto že tu hru prostě neznám ještě podrobně, třeba ambush karty, wtf. :D No ale furt lepší než hrát proti secret magovi, jsou jen 3 ty karty co jsem našel.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“