Kde mají procesory Coffee Lake skladem?

Vše kolem srovnání a rad s nákupem procesorů.

Moderátoři: flanker, Eddward, Baneshee, PKBO

Donic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2012
Bydliště: Jihočeský kraj

Kde mají procesory Coffee Lake skladem?

Příspěvek od Donic »

Poradí mi někdo, který z eshopů má skutečně procesory Coffee Lake i5-8400 nebo i7-8700 skladem? Ta situace je poměrně tristní...stálé uvádění na dotaz, do týdne, více než týden, na cestě, atd. S něčím novým přijdou na trh a nejsou to schopni bohužel fyzicky pokrýt... :roll:
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Kde mají procesory Coffee Lake skladem?

Příspěvek od racecar »

To chces davat do Z dosky non K cpu? To je fakt tristne. :lol:
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
Donic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2012
Bydliště: Jihočeský kraj

Re: Kde mají procesory Coffee Lake skladem?

Příspěvek od Donic »

racecar píše:To chces davat do Z dosky non K cpu? To je fakt tristne. :lol:
Neřešil jsem nic s Z deskou, dotaz zněl úplně jinak...Takže i ta odpověď je fakt tristní :sarcasm:
Toť pro upřesnění.
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Kde mají procesory Coffee Lake skladem?

Příspěvek od racecar »

Ono totiz ine niesu, co asi nevies. ;-)

PS: predchadzajuci prispevok sa necituje.
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
Donic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2012
Bydliště: Jihočeský kraj

Re: Kde mají procesory Coffee Lake skladem?

Příspěvek od Donic »

racecar píše:Ono totiz ine niesu, co asi nevies. ;-)
Toť pro upřesnění.
Že jsou (bohužel zatím) desky 3xx jen Z to určitě vím stejně dobře jako ty...Ale že je do nich zákaz dávat procesory bez K, to už jsem zkrátka nevěděl...Nicméně zase "správná" odpověď na otázku ve stylu: "Šli tudy děti? Seju len..." = prostě jak u blbců na půdě :sarcasm: Toť pro upřesnění.
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Re: Kde mají procesory Coffee Lake skladem?

Příspěvek od Vesel »

v českých obchodech nikde. Jezdí to ve vlnách ale ty jsou hned pryč pač to mají lidi předobjednany. Jedině si počkat až se situace uklidní tipuju někdy kolem Vánoc.
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde mají procesory Coffee Lake skladem?

Příspěvek od spajdr »

Momentálně skladem nikde nejsou, ale sem tam je někdo prodává na bazosi nebo aukro (např. že vzal dva kusy pro sebe a kámoše a kámoš to nakonec nevzal ... prostě něco tím stylem).
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Kde mají procesory Coffee Lake skladem?

Příspěvek od Atapi »

Asi bych dal objednávku na alzu, to bude největší šance...

PS: fakt řešíš sra**, ptá se na dostupnost, ať si dá co chce kam chce... Navíc šestijádro od intelu za 9000 včetně desky třeba mně nepříjde jako špatný a Z chipset je výhoda.
Obrázek
Donic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2012
Bydliště: Jihočeský kraj

Re: Kde mají procesory Coffee Lake skladem?

Příspěvek od Donic »

spajdr píše:Momentálně skladem nikde nejsou, ale sem tam je někdo prodává na bazosi nebo aukro (např. že vzal dva kusy pro sebe a kámoše a kámoš to nakonec nevzal ... prostě něco tím stylem).
Na Aukru jsem nic takového neviděl...Bohužel jak vidím, bude potřeba počkat...i když jak zde i padlo "do Vánoc", to už moc optimisticky nezní...
h1x
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. kvě 2006
Bydliště: Brno

Re: Kde mají procesory Coffee Lake skladem?

Příspěvek od h1x »

Tak zrovna u Alzy je i5 8600K o 2tis dražší, než v jiných obchodech. I kdyby ten procesor měl ten zelenej zmrd skladem (a to nemá), tak bych si to u něho nekoupil. i5 za cenu i7, celkem dobrej vtip.
CPU: INTEL Core i7-8700K | CPU Cooler: SCYTHE Mugen 5 Rev.B | MB: GIGABYTE Z370 AORUS Gaming K3 | GK: MSI GeForce GTX 1080 GAMING X 8G | RAM: Corsair Vengeance LPX DDR4 16GB (2x8GB) 3000MHz CL15 Red | SC: ROG Xonar Phoebus Solo | M.2 SSD: Samsung 960 EVO 250GB | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: WD Blue WD10EZEX 3.5" 1TB | Case: Fractal Design Define R4 Black Pearl | PSU: Corsair RM550x 550W | Monitor: BenQ XL2411T 24" | Speakers: Creative GigaWorks T20 Series II | Headphone: Kingston HyperX Cloud | Keyboard: ROCCAT Ryos MK | Mouse: Zowie by BenQ EC1-A | Mouse bungee: Zowie by BenQ CAMADE | Mouse pad: Zowie by BenQ G-SR
noegon
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 28. pro 2006
Bydliště: Prostějov

Re: Kde mají procesory Coffee Lake skladem?

Příspěvek od noegon »

h1x píše:Tak zrovna u Alzy je i5 8600K o 2tis dražší, než v jiných obchodech. I kdyby ten procesor měl ten zelenej zmrd skladem (a to nemá), tak bych si to u něho nekoupil. i5 za cenu i7, celkem dobrej vtip.
jj. Taky jsem na ten rozdíl cen koukal a moc to nechápu. 2t rozdíl je na zelenáče fakt dost.
STRIX 1080TI, 2720Z,IE 3.0, Grado SR80i
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Re: Kde mají procesory Coffee Lake skladem?

Příspěvek od Vesel »

za něco musí koupit to máslo :D
Donic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2012
Bydliště: Jihočeský kraj

Re: Kde mají procesory Coffee Lake skladem?

Příspěvek od Donic »

Já myslím, že u Alzy je dražší asi téměř všechno... :-x
h1x
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. kvě 2006
Bydliště: Brno

Re: Kde mají procesory Coffee Lake skladem?

Příspěvek od h1x »

Dal jsem si objednávku na i5 8600K do dvou shopů a uvidím. Pokud mě to čekání přestane bavit, vezmu si i7 6700K od kamaráda za 5500 a bude.
CPU: INTEL Core i7-8700K | CPU Cooler: SCYTHE Mugen 5 Rev.B | MB: GIGABYTE Z370 AORUS Gaming K3 | GK: MSI GeForce GTX 1080 GAMING X 8G | RAM: Corsair Vengeance LPX DDR4 16GB (2x8GB) 3000MHz CL15 Red | SC: ROG Xonar Phoebus Solo | M.2 SSD: Samsung 960 EVO 250GB | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: WD Blue WD10EZEX 3.5" 1TB | Case: Fractal Design Define R4 Black Pearl | PSU: Corsair RM550x 550W | Monitor: BenQ XL2411T 24" | Speakers: Creative GigaWorks T20 Series II | Headphone: Kingston HyperX Cloud | Keyboard: ROCCAT Ryos MK | Mouse: Zowie by BenQ EC1-A | Mouse bungee: Zowie by BenQ CAMADE | Mouse pad: Zowie by BenQ G-SR
h1x
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. kvě 2006
Bydliště: Brno

Re: Kde mají procesory Coffee Lake skladem?

Příspěvek od h1x »

Suntech se tváří, že má 8600 skladem. Objednal jsem i zde, ale po přečtení negativních komentářů k tomuto obchodu objednávku asi zruším.
CPU: INTEL Core i7-8700K | CPU Cooler: SCYTHE Mugen 5 Rev.B | MB: GIGABYTE Z370 AORUS Gaming K3 | GK: MSI GeForce GTX 1080 GAMING X 8G | RAM: Corsair Vengeance LPX DDR4 16GB (2x8GB) 3000MHz CL15 Red | SC: ROG Xonar Phoebus Solo | M.2 SSD: Samsung 960 EVO 250GB | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: WD Blue WD10EZEX 3.5" 1TB | Case: Fractal Design Define R4 Black Pearl | PSU: Corsair RM550x 550W | Monitor: BenQ XL2411T 24" | Speakers: Creative GigaWorks T20 Series II | Headphone: Kingston HyperX Cloud | Keyboard: ROCCAT Ryos MK | Mouse: Zowie by BenQ EC1-A | Mouse bungee: Zowie by BenQ CAMADE | Mouse pad: Zowie by BenQ G-SR
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Re: Kde mají procesory Coffee Lake skladem?

Příspěvek od Vesel »

Já to měl objednáno všude po 2 a 1/2 týdne kdy se dostupnost změnila z 22.10. na 2.11. a to ještě s otazníkem jsem se na to vykašlal a koupil zde na foru 8700k chtěl jsem původně 8600k ale to čekání zato nestojí asi. Dnes už není ani 2.11. ale na dotaz :D
Donic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2012
Bydliště: Jihočeský kraj

Re: Kde mají procesory Coffee Lake skladem?

Příspěvek od Donic »

Já měl u TS Bohemia původní termín 24.10., nyní je tam 15.11. U czc původní termín 1.11., nyní zjišťujeme...Prostě paráda :roll: Skladem je i5-8600K pouze u Alzy za "krásných" 8.500 Kč :nervous:
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Kde mají procesory Coffee Lake skladem?

Příspěvek od Butch »

Vy tu dostupnost hrotite jak kdyby jste cekali na ledvinu :?
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Pajka
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. led 2017
Bydliště: Mimoň

Re: Kde mají procesory Coffee Lake skladem?

Příspěvek od Pajka »

nekdy clovek nema na vybranou a nechce bejt bez pc tydny co jsem dostal info tak chodi ve vlnach ty procesory co jsem vypozoroval z alzy tak zhruna 1x za tyden je zavoz bohuzel vetsina padne na predobjednavky proto treba alze zbydou 2 na sklad protoze jenom magor da o 2ku navic jinak mi bylo doporuceno objednat a cekat klasicky ve fronte protoze jedine tak clovek se dostane na radu nejrychleji
taky se zacali objevovat i7ky skladem takze situace se uklidnuje ale muj osobni odhad je 3 tydny jeste na i5ku nebo zbozne prani?
Pajka
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. led 2017
Bydliště: Mimoň

Re: Kde mají procesory Coffee Lake skladem?

Příspěvek od Pajka »

tak dneska TSB dalo termín 15.12.2017 na 8600K vypadá to že mají ještě 3 kusy na objednávku toho 15.12.
Odpovědět

Zpět na „Rady s nákupem a porovnání“