Cs go banán

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Cs go banán

Příspěvek od Alfajk »

Vac ban muze mit i zpozdeni, nevim jestli teda od cervence, ale klidne mohl cheatovat nekdo jinej na tom ukradenym accountu
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
van Bellen
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. zář 2004

Re: Cs go banán

Příspěvek od van Bellen »

GaGy: Vies co? Ked zapnes hru, chod do WATCH - YOUR MATCHES a pri kazdom mas vlavo hore copy share link. Posli sem vsetkych 8 poslednych kompetov.Potom to staci otvorit v chrome a hra sa natiahne v cs.Rad si pozriem aspon jeden :)
nou
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. pro 2009

Re: Cs go banán

Příspěvek od nou »

GaGy: ok takze ukradnuty ucet by to vysvetloval. dotycny proste cheatoval a dostal si ban. Nastvany musis byt na zlodeja a nie na Valve. Odstranenie VAC banu po kradezi by bolo zneuzitelne a cheater by sa mohol vyhovorit ze to cheatoval niekto iny kto mu udajne ukradol ucet. Takze sa musis zmierit s VAC banom. Riesenim pre teba je zalozit si na CSGO druhy ucet. Ak teda este chces hrat CSGO.

VAC byva oneskoreny pretoze ak by banovali okamzite tak nechytia tolko ludi. Takze ked pridu na nejaky cheat najprv sleduju kto ho pouziva a potom ich naraz zabanuju. Na CSGO reddit tomu hovoria "VAC ban wave". Dokonca sa tam objavuju aj screenshoty z cheaterskych for kde cheatery vyplakavaju ako ich chytili. Ono cheaty su casto platene a tvorcovia poskytuju support teda ked zistia ze ich cheat odhalili tak ho zmenia aby zase nebol detekovany. Ak by banovali okamzite tak chytia len par kedze ostatny by ho okamzite prestali pouzivat a nasadili novu verziu cheatu.
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: Cs go banán

Příspěvek od GaGy »

van Bellen hru už sem odinstaloval ,zkusím znovu nainstalovat. Snad to půjde.

Nou jenže já nevím jestli to bylo tím že byl ukradený ,nebo jen proto že sem se jim nezdál.
Říkám to bylo v létě ,ted je zima ,proto mi to příjde divné.
Sorry ale i ta hra není zadarmo a tvořit si nový učet a kupovat znova hry ,toto řešení se mi teda moc nelíbí.

Tak video tam není žadné ,já totiž kompetitivní zápasy nehrál.
http://www.imgup.cz/image/LJgT
Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
van Bellen
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. zář 2004

Re: Cs go banán

Příspěvek od van Bellen »

Pokial viem, owerwatch sa vztahuje len na kompety (resp este sa mi nestalo, ze by mi ponuklo iny mod).Podla mna osoba, ktora ti ukradla ucet, pouzila cheaty...
nou
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. pro 2009

Re: Cs go banán

Příspěvek od nou »

Ano owerwatch je iba na competive mod co je aj jeden z dovodov preco je na casual viac cheaterov. Nemusia sa bat overwatch ale iba VAC.
van Bellen
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. zář 2004

Re: Cs go banán

Příspěvek od van Bellen »

Potom musi byt jasna jedna vec.Ci bol vac udeleny (resp kedy vzniklo podozrenie) v case,ked bol ucet odcudzeny, alebo potom.
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Re: Cs go banán

Příspěvek od junglist »

Když by zloděj účtu hrál kompetetiv, nebylo by to vidět v historii kompetetivních zápasů?
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Cs go banán

Příspěvek od Alfajk »

ono je to v podstate jedno, hledal jsem na steamu a stejne neexistuje sance na unban, ani kdyz cheatoval nekdo na ukradenym uctu, spousta lidi tam tenhle pripad zminovala a stejne maji porad VAC ban
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
S.h.I.t.
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. čer 2007
Bydliště: Hradec Králové

Re: Cs go banán

Příspěvek od S.h.I.t. »

tak ukradeny ucet je problem uzivatele, ze si jej nezabezpecil...
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Re: Cs go banán

Příspěvek od junglist »

Ale přece, za to že mu ukradli účet nemůže dostat ban do hry, ne? Stále nemáme důkaz, že by on nebo zloděj použili nějakej cheat. Tohle mi od Valve připadá jako pěkná prasárna.
TrollZor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. pro 2012
Bydliště: Jihlava

Re: Cs go banán

Příspěvek od TrollZor »

ono taky je otázka jestli nám tu nemažeš med kolem huby s tím ukradeným účtem a snažiš se jenom z toho nějak dostat... ;)
CPU: AMD Ryzen 9 5900X CPUcooler: Arctic Liquid Freezer II 240 MB: ASUS ROG STRIX B450-F GAMING - AMD B450 | GPU: GAINWARD GeForce RTX 4070 Ghost 12GB | RAM: HyperX Predator 32GB (2x16GB) DDR4 3333| HDD: SATA 6Gb/s WD Caviar Green 2TB | SSD: HyperX 3K 120Gb@Read:555Mb/s, Write:510Mb/s /\ Intel 330 180Gb@Read:500Mb/s, Write:450Mb/s | CASE: CM Haf 932 | PSU: Seasonic Focus Plus Gold - 650W | DVD-RW: LG GH24NS | LCD: Iiyama ProLite G2773HS 27" /\ 27" AOC Q27G2S" | OS: W11 x64
Logitech G502
Kingstom HyperX
HyperX Alloy FPS
coyd
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. led 2010
Bydliště: Ostrava TBC - The Black City

Re: Cs go banán

Příspěvek od coyd »

TrollZor: I kdyby jo, podle mne by mu meli predlozit dukaz a nebo rict konkretne na zaklade ceho a ze kdy ten ban dostal. Proste dne 9.9. jste pouzil cheat XY coz je v rozporu s nasimi podminkami atd atd.. Takhle to akorat zaklada duvod ke spekulacim
CPU: AMD Ryzen 7 5700X@4,5GHz MB: ROG Strix X570-I Gaming GPU: Inno3D GeForce RTX 4070 TiS (1,0V)
RAM: 2x16gb G.Skill Trident Z RGB@3333MHz PSU: Seasonic Focus 650W Case: Metallic Gear NEO Mini V2 Silver
CPU cooler: Corsair H100x Monitor: 27" AOC AG271QG 165Hz 2K G-Sync
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: Cs go banán

Příspěvek od GaGy »

Trollzor a proč bych to dělal?.. Konec konců je tu na fóru ve steam vláknu i příspěvek s tím ze mi byl odcizen účet. Jestli chceš dohledam ho.
Bohužel ted sem vůbec neměl čas to řešit.
Stěhování do nového bytu. Zatím tam nemám ani internet. Navíc sem v Německu a domu příjezdu na víkend tak se na to koukni.
Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Cs go banán

Příspěvek od Alfajk »

pri nejhorsim pripojis mobilni net do pc, abys to vyresil se supportem...
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“