STEAM LINK

Vše ostatní - tiskárny, skenery, zdroje, klávesnice, myši, herní zařízení, skříně a další.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
CageJ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 31. bře 2011
Bydliště: Praha, Prešov
Kontaktovat uživatele:

STEAM LINK

Příspěvek od CageJ »

Ahojte,

cez BF som zakupil za cca 12,15€ po zlave STEAM LINK. Dnes to asi po tyzdni doslo.

Obrázek Obrázek

Viac info, ked sa k tomu dostanem. T.j. na Vianoce xD.
AMD RYZEN 2700X 4.2GHz@watercooled, 32GB DDR4 2,8GHz, AsRock B450 GAMING K4, RIOTORO GOLD 650W; ASUS DUAL RTX 2060; CoolerMaster ML500; AMD RYZEN 3600X, NOCTUA NH-D15, ASUS STRIX B450-F GAMING, SuperFlower GK550, 32GB CL14 G.SKILL 3200, FRACTAL DESIGN XL R4, ASUS STRIX RTX 3080 OC; APPLE MacBook AIR M1 iPhone 12 Pro 128GB
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: STEAM LINK

Příspěvek od Hexik21 »

Taky jsem si ho koupil na Steamu za 5e + clo. Přišel do týdne. Vzhledem k tomu, že moje verze trpí tím, že nezobrazuje obraz ti doporučuji ho vyzkoušet hned ;)
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: STEAM LINK

Příspěvek od PKBO »

Ah, mě přišel už před 14 dny, kolik stál si už nepamatuji, ale bylo to levný.. V každém případě vůbec nevím proč jsem to kupoval :lol: Asi bych to měl také vyzkoušet, jestli je to takhle zrádné.
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: STEAM LINK

Příspěvek od Riku »

K čemu je to vůbec dobrý? Jako že si na TV streamuju hry ze steamu? :D
PS5 | LG OLED CX55
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: STEAM LINK

Příspěvek od racecar »

Hexik21 píše:Taky jsem si ho koupil na Steamu za 5e + clo. Přišel do týdne. Vzhledem k tomu, že moje verze trpí tím, že nezobrazuje obraz ti doporučuji ho vyzkoušet hned ;)
5+clo? Na SK stalo 5+10 doprava
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: STEAM LINK

Příspěvek od Hexik21 »

Máš pravdu 15,19€ přesně, tak jako tak ti doporučuji zkusit funkci aby si zavčas uskutečnil reklamaci.
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: STEAM LINK

Příspěvek od PKBO »

Jenom blbá otázka, nechce se mi s tím ted moc zabývat a ty určitě víš, streamuje to vyloženě jen ten steam, nebo se to dá použít jako takovej vzdálenej klient ? Tzn surfovat na webu, pouštět hudbu z main rigu.. ? Že bych i to dal do kanclu, místo dalšího a zbytečného pc.
CageJ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 31. bře 2011
Bydliště: Praha, Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: STEAM LINK

Příspěvek od CageJ »

aj ako klient
AMD RYZEN 2700X 4.2GHz@watercooled, 32GB DDR4 2,8GHz, AsRock B450 GAMING K4, RIOTORO GOLD 650W; ASUS DUAL RTX 2060; CoolerMaster ML500; AMD RYZEN 3600X, NOCTUA NH-D15, ASUS STRIX B450-F GAMING, SuperFlower GK550, 32GB CL14 G.SKILL 3200, FRACTAL DESIGN XL R4, ASUS STRIX RTX 3080 OC; APPLE MacBook AIR M1 iPhone 12 Pro 128GB
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hardware“