Bios bez whitelistu

Vše kolem ovladačů k deskám či integrovaným komponentám, včetně BIOSů a jejich úprav.

Moderátor: Eddward

Odpovědět
zzzimajemi
Nováček
Nováček
Registrován: 31. led 2010

Bios bez whitelistu

Příspěvek od zzzimajemi »

Zdravim,
moji vlastni zbrklosti jsem se dostal do mensich potizi, pri oprave blbeho kabilku u meho Lenova u510 jsem omylem poskodil wifi kartu. Jednoducha oprava, proste jsem vzal jednu z mnoha co jsem po letech oprav nastadal a vymenil. Jenze ouha. Zapnu pocitac a je mi jednoduse oznameno ze karta neni podporovana a ze ji mam vymenit.
Najde se zde prosim nejaka hodna duse co mi poradi jak upravit bios a odstranit tak onen proklaty whitelist?
Za jakoukoliv relevantni odpoved predem dekuji.
A.P.
Baneshee
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 12. dub 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Bios bez whitelistu

Příspěvek od Baneshee »

Zkus se podívat, jestli už to někdo neřešil a nedá se sehnat už upravenej BIOS někde na netu. Třeba tu: https://www.bios-mods.com/forum/Thread- ... st-removal
Ryzen 5800X @ 100W | Noctua C12P SE14 | 2x16GB Crucial Ballistix @ 3466MHz | Zotac RTX3070 8GB | Asus Prime X470-Pro | Samsung 250GB NVMe & Crucial MX500 1TB & WD Green 3TB | Samsung SH-S223Q | FD Define R3 Black | Seasonic Focus Plus 650W | Dell U2715H
bandolier.wz
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. říj 2006
Kontaktovat uživatele:

Re: Bios bez whitelistu

Příspěvek od bandolier.wz »

popř ti ho upraví na MDL
:listen: BVaudio A300SE + VMA-II S :listen:
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Bios bez whitelistu

Příspěvek od zombux »

nebo zkusit požádat na win-raid foru
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“