BT sluchátka nelze zesílit

Zvukové karty, reproduktory, mikrofony, zesilovače a další.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Victor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2003

BT sluchátka nelze zesílit

Příspěvek od Victor »

Vyzkoušel jsem dvoje BT sluchátka, dva BT adaptéry, původní Win ovladače i dodané k adaptéru a chová se to vždy stehně. Sluchátka se spárují, přidají do systému a zvuk se přesměruje do nich. Ale jezdec hlasitosti je na 0. Když ho potáhnu, neustále se vrací zpět. Na zlomek sekundy je slyšet zvuk, než se hlasitost opět sama stáhne. Netušíte, jestli je potřeba něco opravit v registrech nebo proč to dělá?
Craukoth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2017

Re: BT sluchátka nelze zesílit

Příspěvek od Craukoth »

Když je připojíš například k telefonu, tak hrajou v pohodě? Ještě je zkus nastavit jako výchozí zařízení pro přehrávání zvuku.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: BT sluchátka nelze zesílit

Příspěvek od Alfajk »

v panelu zvuku zakaz "povolit aplikacim vyhradni kontrolu nad zarizenim"
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Victor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2003

Re: BT sluchátka nelze zesílit

Příspěvek od Victor »

Díky za pomoc. Po několika restartech se to nakonec spravilo "samo". Mám poslední problém. Nedaří se mi zprovoznit profil Handsfree. Problém je v ovladačích. Nainstalované jsou ty od výrobce stažené z jeho webu. Nenainstalují se však správně. Zkoušel jsem ho ručně odebrat a znovu nainstalovat, problém se ale pořád opakuje. Ostatní profily fungují v pořádku.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Craukoth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2017

Re: BT sluchátka nelze zesílit

Příspěvek od Craukoth »

Co máš za win? Podle mě tady bude problém s tím bt adaptérem.
Victor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2003

Re: BT sluchátka nelze zesílit

Příspěvek od Victor »

Mám Win7. Ovladače jsou stažené z webu výrobce. Spíš nechápu to chybové hlášení, že koliduje název služby.
Craukoth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2017

Re: BT sluchátka nelze zesílit

Příspěvek od Craukoth »

To CsrBtPort_Enumerated_Device je ai ten bt adaptér co? Takže jsou spíš problémy s ním než se sluchátky.
Victor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2003

Re: BT sluchátka nelze zesílit

Příspěvek od Victor »

Jak už jsem psal výš, adaptér funguje, sluchátka hrají (zařízení Bluetooth Stereo Audio). Nefunguje jen Handsfree profil. Předpokládám. že to souvisí právě s CsrBtPort_Enumerated_Device. Nedaří se ho nainstalovat kvůli nějaké kolizi s názvem služby.
Craukoth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2017

Re: BT sluchátka nelze zesílit

Příspěvek od Craukoth »

Tak to těžko říct, co si pod tím představit.
Craukoth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2017

Re: BT sluchátka nelze zesílit

Příspěvek od Craukoth »

A nezkoušel jsi jestli ten profil Handsfree funguje například na jiném pc nebo ještě líp na notebooku, který má bt v základu?
Odpovědět

Zpět na „Zvuk“