Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
xIndian
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. zář 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od xIndian »

Sakra! Musel jsem načíst asi 8 pozic zpět... Blbě se mi ukončil hlavní quest "Zajatec" a nemohl jsem dál :(
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Hladis »

xIndian píše:Tak jsem zkusil vybít celé Rataje
Za tohle mela byt pak pekna animace popravy na sibenici a game over :)
Obrázek
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od tatka.troy »

vybitý rataje bavěj kolegy co to hrajou :-D :-D , prej to večer taky zkusej :lol:
s Intelem na věčné časy
xIndian
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. zář 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od xIndian »

:-D Ale chce to poradne vybaveni. Mam komplet platovou zbroj a nejlepsi obourucak, ktery jsem jeste potrel lektvarem Zhouba.

Jinak k tomu vybiti: je tam jedna straz, ktera nejde zabit. Je to ten chlapek, se kterym je na uvodu quest ohledne hlidkovani v Ratajich.
skaven321
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. zář 2014

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od skaven321 »

@xIndian
mi napadlo, ako to je s inymi zbranami ako mecmi? su tam sekery, palcaty, cepy ...atd? ma platovany armor vplyv na rezistanciu proti seku?
R7 5800X3D, 32GB DDR4 3200Mhz CL14 G.SKILL FlareX@3600MHz, Sapphire RX 7900 XT GAMING 20GB, ASUS MG279
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od TankGeorge »

skaven321 píše:@xIndian
mi napadlo, ako to je s inymi zbranami ako mecmi? su tam sekery, palcaty, cepy ...atd? ma platovany armor vplyv na rezistanciu proti seku?
Jsou tam sekyry a palcáty, ale nejsou tam řemdichy na řetězech. Prý to bylo komplikované skrze fyziku. A ano, brnění má vliv na rezistence. Chce to řešit všechny vrstvy. Kroužkové zbroje proti bodnutí a podšívané kabátce proti palcátům. Samotné pláty nejsou výhra

Mimochodem, dost jsem se obával designové volby, že to bude first person a považoval jsem to za velkou chybu skrze souboje. Výsledek ale příjemně překvapil. Samozřejmně je to dle předpokladu nepřehledný zmatek hlavně u více nepřátel, a i když by se to dalo objektivně považovat za otravné, v podstatě to umocňuje realističnost a celkový HC zážitek ze hry. Takový ten vzácný případ, kdy designér vnutí publiku něco, co publikum nechce, protože je zvyklé na větší komfort, ale ve výsledku to funguje fakt dobře
Naposledy upravil(a) TankGeorge dne čtv 22. úno 2018, 15:13, celkem upraveno 1 x.
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
xIndian
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. zář 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od xIndian »

Doplnim post prede mnou: jeste tam jsou halapartny a dalsi drevcove zbrane.
certes
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. říj 2008

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od certes »

Soubojový systém mě také příjemně překvapil, zprvu jsem frajersky trénoval pouze dlouhý meč ale koho by napadlo že ve skrumáži se s ním nejde pořádně rozmáchnout :shock: . Takže nakonec nosím meče dva, jako zaklínač :) . Boj s halpartnou (zpřístupňuje se modem) například v hustém lese si nedovedu představit.
Ryzen 7 5800X@87W - NH-U12A - TUF B550 - 4x8GB 3600CL16 - RX 5600XT@130W - 870 EVO + 860 EVO - TX550M 550W - Xonar DX - EIZO FG2421
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Swat »

Halapartny se zpřístupňujou módem?? Já je tam snad zahlíd normálně v tréninku u Bernarda.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od madPav3L »

Halapartny tam jsou, včera jsem jednu našel v přírodě u jedné rozbořené chatky, ale nejde vzít do inventáře... po sebrání jí vezme do ruky a můžu s ní bojovat, ale pokud přehodím na meč tak jí upustí na zem.
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
Airimo
Nováček
Nováček
Registrován: 29. pro 2015

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Airimo »

Na to právě potřebuješ ten mod, aby se ti zobrazil skill zbraně, mohl si ji mít v inventáři, opravovat ji, apod.
xIndian
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. zář 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od xIndian »

Je to tak schválně. Halapartnu bys přeci ve skutečnosti do "batohu" nedal :) I když je pravda, že několik kusů kyrysů asi taky ne :-D
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Riku »

Právě.. nebo 700 liber srnčího masa :D
PS5 | LG OLED CX55
xIndian
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. zář 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od xIndian »

700 liber? Kam to dáváš? To i vč. koně ne?
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od rbclass »

ked uz to chcelo byt co najviac realisticke..mal sa aj realne zmensit inventar..ze mam na sebe 150 kilo veci a este pokojne beham je celkom sranda..
dalsia vec su truhly u postele.napr zaplatis si v hostinci a hned tam mas svoji truhlu..nech je zbytok hry akykolvek realsisticky,toto ho dost vracia do nerealistickosti
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Still.Lord »

Imho na halapartny se musí napřed naučit u nějakého trenera, ne? Jako kapsářství atd...
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Swat »

Jak říkám, trénink u Bernarda, co stojí za Ratajema, mi nabízí trénink s halapartnou.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od zhor »

Nejlepsi trofej je Panic:
https://www.youtube.com/watch?v=VMZfJgtDQ2s
Taky tam Vavra vysvetluje proc maj nektery lidi ve hre bugy - hrajou to proste tak, jak by samotny vyvojare ani nenapadlo...
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
niemand
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2009
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od niemand »

Máte někdo hotový quest bohatým brát, chudým dávat? Mám vagabundovi donést pečetidlo, jenže ten trotl je už asi týden (herní) v Ratajích v pranýři a nemůžu mu to doručit. Nemám někde ještě něco udělat? Nemůžu na to přijít :D
Intel Core i9-14900K + Be quiet! Pure Loop 2 ARGB 360mm; Gigabyte Z790 AORUS MASTER; MSI RTX 4090 GAMING X SLIM 24G; Corsair Vengeance Black 64GB DDR5 6600MHz; Crucial T700 2TB; Samsung 860 EVO 1TB; Kingston A400 240GB; Be quiet! PURE POWER 12 M 1200W; 49" Samsung C49RG90; EVOLVEO Laserwire ML-507B; Valve Index; HyperX Alloy Elite; ASUS ROG Strix Helios; Logitech Z623; Audio-Technica ATH-T500 + MAONO AU-PM422
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Kingdom Come: Deliverance (CryEngine RPG od Dana Vávry)

Příspěvek od Swat »

Mám stejnej problém. Mám pečetidlo, ale vagabund na náměstí na pranýři. Možná bug.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“