Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od madPav3L »

blaho píše:Ono mne nejake bezne bugs ani moc nevadia,
ale bug pre ktory nedokonciš nejaku ulohu je na hlavu
Přesně tak, mně na tom vadí nejvíc to, že je to úkol na začátku hry a je s ním takový problém, potom to vypadá, že to ani nehráli.
Já to hrál tak, že jsem nikdo, nemám nic, přišel jsem do města a chtěl jsem si něco vydělat, tak jsem vzal první úkol který jsem našel, ale ty problémy co jsem s tím měl...
To pak nehází na hru dobré světlo.
renek1 píše:Mám taky jednu technickou. Jak se vám podaří u téhle hry neusnout??
:-D :-D :-D
Moc jsem od toho nečekal, ale překvapivě mě to baví. Hlavně souboje, myslel jsem, že je budu nenávidět, ale teď je spíš vyhledávám. Líbí se mí, že noc je opravdu noc a ne jak v jiných hrách, kde je vidět jako ve dne. Krajina je nádherná, když jdu lesem, tak jako bych šel lesem co mám kousek za barákem.
Příběhově to zatím nehodnotím, to jsem se nedostal moc daleko, ale dosavadní rozhovory nebyly nějak špatné.

Co mně ale vadí je to, že ty české titulky mnohokrát nereflektují to co ty lidi říkají anglicky...
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
Osloth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. dub 2017

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od Osloth »

rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od rbclass »

vyznam sedi..doslovnost nie..
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od AllowedCry »

Tohle je normální u všech her s překladem do cz, kdyby byl překlad doslovný, tak by se to četlo děsně.
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ 2.8Ghz/21Ghz -25mV || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od Still.Lord »

blaho> Nejsem agresivní, to je možná tvůj pocit :D
Jen mě nebaví pořád dokola číst že ten quest je rozbitý, když se dá v pohodě dokončit :)

Se mi líbí jak každý argumentuje Vávrou, to je ještě víc vtipný než narážka na všemožné bugy :-D
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od rbclass »

ten quest sa da spravit x sposobmy..ale vsetky okrem jedneho su rozbite,nefunkcne

to je akoby si mal satelitnu telku a siel ti len jeden kanal..

vacsina ludi to povazuje za rozbite..to ze si to ty presiel neznamena,ze je to ok..si b*b ? :)

keby sa to nepovazovalo za rozbite,tak to nikto nebude opravovat..a opravt to je potrebne,pretoze majorita ludi v tom queste postupuje sposobom,ktory vedie k chybe..

preco toto musim vysvetlovat ? :roll:

ja som to tiez presiel v pohode..ale vidim to aj objektivne
Naposledy upravil(a) rbclass dne ned 25. úno 2018, 21:48, celkem upraveno 1 x.
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od Still.Lord »

Číst umím, díky :lol:
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od blaho »

O.K. tak donesiem mu tie drbnute vtaky, dostanem odmenu a blabla, a potom sa rozhovor zasekne
a hotovo, ako inak to dokončim ? :?
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od rbclass »

vyloz vsetky klietky na miesta..zober klietky..
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od blaho »

Skusim , dam vediet ako to dopadlo
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od madPav3L »

blaho píše:O.K. tak donesiem mu tie drbnute vtaky, dostanem odmenu a blabla, a potom sa rozhovor zasekne
a hotovo, ako inak to dokončim ? :?
madPav3L píše:Zjistil jsem, že klece se musí položit všechny tři najednou a poté vzít a než ten úkol odevzdáte lovci zpět, nesmíte uložit hru :!: jinak se hra zasekne v konverzaci.
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od blaho »

skusim skusim, dik ;-)

len uvidim kedy dostanem chuť to vobec pustiť :roll:
Airimo
Nováček
Nováček
Registrován: 29. pro 2015

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od Airimo »

Nj, tohle jsem nevěděl a pořád mi tam někde vysí jedna klec asi v texturách a nemůžu ji sebrat :D Jinak těch bugů moc není, tohle je asi jedinej Q, co mi nešel splnit.
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od Zofrenko »

Neviem ci to uz tu bolo ale Kto si chce vylepsit vizual a pridat na realnosti prostredia odporucam do konzoly.

e_volumetricfog 1

Ps. Je potrebne napisat pri kazdom spusteni hry. Ja bez toho ani nehram :)

Plus ak by bol zaujem mozem poslat link podla ktoreho si mozte nastavit savevovanie hry kdekolvek cize nieje potrebna sejvovica
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od rbclass »

nie je to potrebne kazde spustenie hry.. zapis si to do user.cfg suboru a bude to navzdy..inak to je humus imo..
Airimo píše:Nj, tohle jsem nevěděl a pořád mi tam někde vysí jedna klec asi v texturách a nemůžu ji sebrat :D Jinak těch bugů moc není, tohle je asi jedinej Q, co mi nešel splnit.
toto sa stalo aj mne..klietku som nasiel v inventary kona
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od Still.Lord »

Napsat do konzole po každém spuštění není třeba... stačí do adresaře hry udělat soubor user.cfg zapsat do něj ten příkaz/y a do zástupce hry na steamu přidat příkaz +exec user.cfg

Odpadne ti opruz se zadáváním jednotlivých příkazů po spuštění :)
hnizdo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. bře 2007
Kontaktovat uživatele:

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od hnizdo »

BTW mam steam verzi, a user.cfg se "spousti" automaticky, nepotrebuji +exec user.cfg
Staci ze je user.cfg v rootu hry.
MB: Asrock Z690 Extreme CPU: Core i9-12900K cooler: Be quiet! Dark Rock PRO 4 RAM: 32GB 2x16 DDR4-3600 CL16 Kingston Renegade, VGA: MSI 4090 Suprim Liquid SSD: Samsung 960Pro 1TB + EK-M.2 HS HDD: 3TB Toshiba, 18TB WD DC HC550, 8TB Seagate SMR, 2x12TB HGST DC HC520 - RAID1, Optical: LG BH16NS55 BR-RW , Mouse: Roccat Kone XTD Keyb.: Logitech G15+G13+F710, Case: BQ Dark Base PRO 900 r2 PSU: Seasonic Platinum 860W SS-860XP2, Monitor: Asus PG27UQ, Repro: Logitech Z-5500, Headset: Turtle Beach Stealth 700X Gen 2 MAX, OS: Win11/64 Pro

>>>>Fórum pro much VRAM much doge věrozvěsty otevřeno! Vstup ZDARMA<<<<
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od Zofrenko »

používate ešte neake užitočne príkazy na zlepšenie hry alebo grafiky ?
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od J X P »

hnizdo píše:BTW mam steam verzi, a user.cfg se "spousti" automaticky, nepotrebuji +exec user.cfg
Staci ze je user.cfg v rootu hry.
nejsem si tim uplne jisty, protoze kdyz ho tam nemam, tak v konzoli nevidim spusteny prikazy.
Schvalne to testni, bez +exec user.cfg to vypada jinak nez s +exec user.cfg.

btw. uprava max fps pres konzoli "sys_maxfps=59" funguje pouze, kdyz je vypnuty ingame Vsync "r_VSync=0"
---
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Kingdom Come: Deliverance - Technická stránka hry

Příspěvek od Swat »

Jinak pokud to tady ještě nebylo, tak viz níže:

r_antialiasingmode = 3

Celkem znatelně vyhladí hrany bez většího dopadu na framerate. Nezapomenout na mezery kolem rovnítka. Není to 100%ní, ale znát je to dost. Z porovnávacích screenů to možná až tak poznat nebude, ale feel ve hře je mnohem lepší, dost to eliminuje shimmering.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“