Assassin’s Creed Origins

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Hladis »

Ani odstranit nejde a nikdy nesla a jeji vliv na vykon je neprokazatelny. Kazdopadne tady se resi gameplay. Tech. veci jinde.
Obrázek
Donic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2012
Bydliště: Jihočeský kraj

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Donic »

Tak dneska vyšlo interaktivní Discovery Tour, které mám již v Season Pass...Bohužel jsem nepochopil, proč v něm nejsou české titulky stejně jako v celé hře včetně prvního DLC. To pak je v podstatě o ničem...Hezky to v jednom článku píší - "Tentokrát tak nejde ani tak o hraní, jako spíše o vzdělávání díky virtuální prohlídce starého Egypta"...ovšem zřejmě mají na mysli i učení nějakého cizího jazyka k tomu... :roll:
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Thellwin »

Tak jsem před chvílí dohrál hlavní dějovou linku, ten konec byl pro mě docela nečekanej, pořád jsem doufal, že to bude nějak pokračovat dál, no co se dá dělat, ještě tam mám možnost si zahrát ty mise na Sinaji, tak uvidím, jestli se mi bude chtít :)

Ze začátku hraní to byl WOW efekt, v průběhu se dostavila určitá repetetivnost, ale souboje mě celkem bavily a prozkoumávání egypta taky.

Za mě pěkných 9/10 ale znova už bych to nehrál páč jsem splnil skoro všechny možné úkoly a prozkoumal všechna území a nevěřím, že by to při druhém průchodu bylo nějak zásadně jiné.
Goldnoob team proud member!
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Frostys »

Donic píše:Tak dneska vyšlo interaktivní Discovery Tour, které mám již v Season Pass...Bohužel jsem nepochopil, proč v něm nejsou české titulky stejně jako v celé hře včetně prvního DLC. To pak je v podstatě o ničem...Hezky to v jednom článku píší - "Tentokrát tak nejde ani tak o hraní, jako spíše o vzdělávání díky virtuální prohlídce starého Egypta"...ovšem zřejmě mají na mysli i učení nějakého cizího jazyka k tomu... :roll:
Kdesi jsem četl, že ta angličtina tam není tak složitá. No a i kdyby. Není to perfektní příležitost k tomu, se konečně ten jazyk naučit? Jestli ti není 70+, tak se ti bude angličtina určitě hodit.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Kositch
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. pro 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Kositch »

Kdyby měl někdo zájem o voucher Intel Gaming Q4: Assassins Creed Origins+ Total War Warhammer II, tak nabízím.
CPU Intel Core i7-4790K (SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024) | MB GIGABYTE Z87M-D3H | RAM Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Black Series | SSD Kingston SSDNow V300 120GB + 240 GB | PSU Seasonic SS-500ET-T3 | Case Fractal CORE 1000 | LCD 23.8" Dell P2414H | OS Dual Boot Win 10 x64 + Hackintosh MacOS | Notebook Microsoft Surface Pro LTE | Hry Xbox Series X|
honzicek1982
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. čer 2006

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od honzicek1982 »

Za kolik?
Kositch
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. pro 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Kositch »

honzicek1982 píše:Za kolik?
Viz SZ.
CPU Intel Core i7-4790K (SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024) | MB GIGABYTE Z87M-D3H | RAM Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Black Series | SSD Kingston SSDNow V300 120GB + 240 GB | PSU Seasonic SS-500ET-T3 | Case Fractal CORE 1000 | LCD 23.8" Dell P2414H | OS Dual Boot Win 10 x64 + Hackintosh MacOS | Notebook Microsoft Surface Pro LTE | Hry Xbox Series X|
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Hladis »

Hosi tady neni bazar.
Obrázek
Kositch
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. pro 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Kositch »

Hladis píše:Hosi tady neni bazar.
OK, sorry, v případě zájmu prosím jen do SZ, ať to tu nespamujeme. Díky.
CPU Intel Core i7-4790K (SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024) | MB GIGABYTE Z87M-D3H | RAM Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Black Series | SSD Kingston SSDNow V300 120GB + 240 GB | PSU Seasonic SS-500ET-T3 | Case Fractal CORE 1000 | LCD 23.8" Dell P2414H | OS Dual Boot Win 10 x64 + Hackintosh MacOS | Notebook Microsoft Surface Pro LTE | Hry Xbox Series X|
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Hladis »

https://games.tiscali.cz/preview/bayeka ... onu-309719

Jinak mam v tom 68 hodin a v pribehu jsem se nikam jeste nedostal a prozkoumane to taky nemam cely. Podle me to s velikosti mapy trochu prehnali a je tam znat jista repetitivnost.
Obrázek
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Riku »

Já mám 95% za 86 hodin hraní, chybí mi pár vedlejších questů, pár římských táborů a několik otazníků. Mapa mi už tak velká nepřipadá jako při prvotním wow efektu, hlavně docela velká část mapy na jihu je poušť kde nic není.
PS5 | LG OLED CX55
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Hladis »

Pro me, kdo nema rad "otaznicky" a nevyreseny Questy, tedy ten kdo to cisti komplet, to zacina byt moc velky a herni obsah neni tak zajimavy (neberu ted vizual) na takovou velikost, jelikoz to je vetsinou cely o "cisteni" lokace a ty postrani questy jsou na jedno brdo. Po nejaky dobe to proste uz neni zajimavy. Mozna to je tim, ze nejedu zatim hlavni pribeh.
Obrázek
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Thellwin »

Já jsme hlavní linii a vedlejší questy jel tak nějak nastejno, pak když jsem se dostal z mého pohledu dost daleko v main příběhu tak jsem pak několik herních seancí jenom čistil mapy, což se mi povedlo až na Memphis (mě se to město nelíbilo) a část Heraklionu a po čase to opravdu bylo lehce nudné a stereotypní, díky bohu za fast travel funkci. Pak jsem si řekl, že se posunu v příběhu ... a on už byl skoro u konce, tak jsem ho dohrál a na Memphis a Heraklion už se nedostalo a když jsem to teď před pár dny zapnul, tak bez toho motoru, že mě ještě něco čeká v hlavní dělové lince už mě to nebavilo.
Goldnoob team proud member!
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Swat »

To mě se Memphis líbil snad nejvíc, jak se to dá celý projet na lodi. Já to mám dohraný na 99%, chyběj mi 3 skilly, na který potřebuju 12 skill pointů a jediný jak je získat, je aréna, nebo ty questy pro Redu a to je nadlouho... Jinak jsem si Origins moc užil, vybírání otazníků mi nikdy nevadilo, já miluju immersion, jsem asi postiženej, nepoužívám fast travel a dokud se neprozradím, tak všechno stealth a klidně 20x dokola u 20ti otazníků...
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Hladis »

Memphis mam prolezlej a tam asi nektreri meli problem se zorientovat v podzemi, jinak je vyobrazen pekne. Ja jsem ted v zelenych horach, kde jsou usazeny Rimani. Jinak taky me bije do oci uzivani stale stejnych objektu. Ty baraky a chatrce jsou jak pres kopirak a bije do oci pouzivani stale stejnych soch, atd... Mapa je tak sice velka, ale moc jde videt copy/paste objektu a obsahu a po urcitym case se to uz zajida. Treba v ty rimsky casti je to vylozene jen skakani od jedny genericky pevnustky k druhy a jejich vybijeni jak pres kopirak, aby zmizel otaznicek. Samo nikdo me nenuti to delat, ale je to uplne zbytecny tam takhle davat. Neni tam vic ruznorodyho kontentu a je to porad jen opakovat to same do zblbnuti.
Obrázek
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Riku »

Já jsem po čase ty pevnosti přestal vybíjet, jen jsem vybral poklad/zabil kapitána a velitele a šel dál. Ze začátku jsem to čistil způsobem, že každou lokaci jsem prolezl jak to jen šlo, takže jsem vybíral každou vázu a balík který šel, zabil všechny nepřátele. Jenže oni se tam stejně po čase objeví znovu, tak jsem se soustředil jen na ty úkoly v lokaci.
PS5 | LG OLED CX55
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Thellwin »

Na konci jsem do těch menších najížděl na koni, rychle zabil ty úkolový cíle, vybral poklad aby zmizel otazník a spěchal dál :)
Goldnoob team proud member!
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Riku »

Taky možnost :D
PS5 | LG OLED CX55
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Hladis »

Podle me to ma byt uplne jinak. At tam ty otazniky jsou, ale proc by tam mel byt genericky ukol nekoho zabit a neco sebrat a odskrtnout si splnenou lokaci ? Proste si tam zajedes, odhalis lokaci a klidne at tam nemusis delat nic a pokracovat. Ukoly v urcitych lokacich maji byt jen pres napadity zadavany questy (nemyslim ty genericky questy, kde se opakuje stale stejna cinnost), ktery te az nasledne poslou nekam neco udelat. Ale opet aby ty questy nebyly jen copy/paste. Takhle je ta hra genericka se sterilnim obsahem, jen na krasny velky mape a v hezkem prostredi. Nevyuzity potencial. Kdyz uz to chteli udelat takhle genericky, tak at ta mapa je mensi a v jinym prostredi, kde to clovek dodela driv, nez se dostavi stereotyp a nuda. Radsi bych se vratil do mestskyho prostredi a treba dalsi dil udelal v antickym Rime na mensi mape. Assety pro rimsky stavby uz nejaky evidentne maji.

PS: Neznam moc lore, ale naprosto jsem nepobral prechody z egyptsky hrobky do nejakych podivnych konstrukci, kde se spusti nejaka mluvena sekvence, ktera nedava absolutne zadny smysl a je to jak proslov dusevne choreho. Mam zkusenosti treba z MaM, kde to balancovalo mezi sci-fi a fantasy, ale stale to tam melo nejaky smysl a logiku. V datadisku AC:U taky na konci byla lampa v podivny konstrukci, vysvetleni tam nebylo zadny a nabouralo to hru.
Obrázek
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Assassin’s Creed Origins

Příspěvek od Swat »

Jo to jsem taky moc nepobral. Vůbec celá ta paralelní linka s Abstergem mi vůbec nesedí. AC série měla bejt od začátku výlet do historie bez všech těch seků ze současnosti. Proto se mi tak líbí KCD - žádná vycpávková vata kolem toho, žádný rádoby 'cool' zvraty, co tu ještě nebyly.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“