Subnautica

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Subnautica

Příspěvek od blaho »

Subnautica

Obrázek

Obří vesmírné plavidlo končí po zásahu energetickou zbraní neznámého původu ve vlnách oceánské planety. Vy, jako jeden z mála členů posádky, se zachraňujete v únikové kapsli. Ta se s lehkým poškozením usazuje na oceánské hladině, na dohled doutnajícího vraku Aurory, vaší bývalé mateřské lodi. Připravte se na svůj příběh o přežití či smrti ve skvělé Subnautice.
:arrow: https://games.tiscali.cz/recenze/subnau ... nze-309744
Dadu
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. pro 2010

Re: Subnautica

Příspěvek od Dadu »

Dobrá jednohubka, ikdyž jsem byl v EA trvalo mi dohrát full verzi 31 hodin. A to jsem si nevyšperkoval druhou hlubokomořskou základnu.
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Subnautica

Příspěvek od Swat »

https://games.tiscali.cz/recenze/subnau ... nze-309744

Na tohle jsem koukal dlouhou dobu, když to bylo v early accessu na Steamu a asi to dám, líbí se mi to a ty recenze na to pějou jen ódy.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
luke777
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. led 2007

Re: Subnautica

Příspěvek od luke777 »

No ja koukal na twich pak na videjka, zkusil demo a hru poridil a nelituju. Zajimavy pocin, dobry pribeh. Jednou dohral, ted hraju podruhe a zvazuju hard core tzn umru a konec :-D
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Subnautica

Příspěvek od blaho »

tak skusim aj ja, ked som uz založil topic :)
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Subnautica

Příspěvek od rbclass »

o tej hre som absulutneš nic nevidel,az v den ked vysla som videl gameplay..hned kupil a presiel..taku radost z hry som nemal uz roky..skoda ze sa nekona multiplayer
hudba a dizajn su tak nadherne, ze vas vcucnu a ste tam ..vo vr to musi byt orgazmus
Dadu
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. pro 2010

Re: Subnautica

Příspěvek od Dadu »

na multiplayeru dělá komunita co jsem postřehl tak chvíli počkej
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Subnautica

Příspěvek od rbclass »

link ? diky
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Subnautica

Příspěvek od blaho »

google : Subnautica Multiplayer Mod
Maxtor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2003

Re: Subnautica

Příspěvek od Maxtor »

Zkusim nezkusim.. Zkuste!
Mam dohrano a musim uznat ze me to nadchlo.. doporucuje 9 JA z 10ti..
Nesnasim survival hry.. stupidni sbirani nesmyslu.. to stejny s ruznyma hororovyma lekackama ala Amnesia..
Tohle je oboji dohromady ve forme, kdy jsem byl nadsen..

Duvod? Simple.. umisteni pod hladinu (prevazne)..
Ten priserny pocit, co z ty tmy vykoukne, je chvilkama jako dost desivy (obzvlaste kdyz vykoukne a navic neco co si vas da k obedu) a zaroven, ta survival cast, neni na hru primitivne naroubovana, protoze zde to jaksi dava smysl.. proste jste loner uprostred niceho..
Cekal jsem trochu vice obsahu.. je potreba na rovinu rict, ze pokud si hru zapnete ve free modu, kdy nemusite jist a pit, objevite vsechno pomerne brzy (rekneme nekde mezi 10-20h) - proto doporucuju jist a pit, proste prezivat.. ma to mnohem vetsi koule, nehlede na to, ze se tim ve free modu ochudite o staveni dost veci, protoze je proste nepotrebujete (diky ty chybejici casti s jidlem)..
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Subnautica

Příspěvek od rbclass »

blaho píše:google : Subnautica Multiplayer Mod
som rad ze vies ovladat google..vasi su na teba isto hrdy
ked rad diskutujes s googlem,nech sa paci..nevnucuj svoj nazor ostatnym..to sa hodi na 12rocneho

ja rad diskutujem s ludmi..toto je diskusne forum..zakladom je diskusia

ad1(inak..toto pouzivas aj v realite v dialogu ? niekto nieco povie a ty namiesto, aby si s nim dalej komunikoval,vyhladas si to na nete ? bravo)
ad2(myslim ze si zabudol dodat,na akej klavesnici si toto napisal :) :-D )
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Subnautica

Příspěvek od blaho »

seš vypalenej ? :lol:
šak si chcel iba link , ja som ti dal navod ako ho najdeš :lol:
ak by si este niečo potreboval , napr. koľko je hodin, datum a tak , napiš , dam link a pokecame
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Subnautica

Příspěvek od rbclass »

pochybujem ze budes vediet kolko je hodin a aky je datum bez googlu

navod si mi dall..kks..ty si odbornik :D
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Subnautica

Příspěvek od Frostys »

Proč se mi zdá, že tady jsou na fóru všichni v poslední době nějak mrdlí? :-D
Jaká diskuze? Kdyby ti blaho poslal link namísto keywords, tak už to je diskuze? :lol:
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Subnautica

Příspěvek od blaho »

:-D
_

* tak nejakej mulťak by tam bodnul no , ja sem odehral asi hodku a pul , a nebavi mne to moc
stefan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. kvě 2004

Re: Subnautica

Příspěvek od stefan »

Ahojte, chlapec tú hru hraje a dosť ma otravuje, aby som mu na to nainštaloval multiplayer. Keďže multiplayer sa inštaluje cez nejaký iný open source program, chcem sa vás opýtať, čo si o tom myslíte. Je to bezpečné? Nerád inštalujem do PC niečo čo nepoznám. Nechce sa mi potom babrať s formatom a preinštalovaním...
Máte multiplayer? Je to ok? Veríte tomu? Ďakujem.
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Re: Subnautica

Příspěvek od stoRmjE »

Ten mod už běží dlouho, takže pravděpodobně ne..
https://www.youtube.com/watch?v=oy0yWrY5BBM&t=65s
Zacky6
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. pro 2015
Bydliště: Zlín

Re: Subnautica

Příspěvek od Zacky6 »

Subnautica je zdarma na Epic Game Launcheru.
Jedlator
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. úno 2006
Bydliště: Brno

Re: Subnautica

Příspěvek od Jedlator »

Hrajete Below Zero? Subnauticu jsem dohrál, parádní hra.
Asus TUF X470-PLUS GAMING, AMD Ryzen 5 5500 + Wraith Prism, Sapphire Pulse RX 6700 XT, Corsair 16GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Vengeance LPX, WD Blue 3D NAND SSD 250GB M.2, Seasonic Focus Plus 650 Gold.
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Subnautica

Příspěvek od madPav3L »

Mám to v seznamu přání... zrovna dneska jsem koukal na video Subnautica Below Zero (Early Access) - Worthabuy? a podle toho to cenu zatím nemá. Je tam prý asi 2,5 hodiny obsahu.
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“