jaky dualsim tel se slotem na mSD karty

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

jaky dualsim tel se slotem na mSD karty

Příspěvek od Flegy »

ahoj. potreboval bych poradit. schanim se po tel, ktery ma misto na dve simky + jeste slot na microsd kartu. nejlepe cca 4000mah baterku, 8jadro a cca 4 gb ram, 64gb uloziste a moznost na upgrade na oreo. co zatim koukam, tak vetsina ma dualsim s sd kartou misto jedne simky :( . moc dekuju s pomoci vyberu. btw cena kolem 5tis. je to nahrada za moje lenovo p70.
Zivan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky dualsim tel se slotem na mSD karty

Příspěvek od Zivan »

DualSIM + slot na karty, minimalne 8jadro, 4GB RAM, baterie 3800mAh, 64GB uloziste a neco z roku 2017 nebo letosniho, androidem 6+ a bez ohledu na cenu je tohle vysledek hledani:
https://www.gsmarena.com/results.php3?n ... Cardslot=2
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Re: jaky dualsim tel se slotem na mSD karty

Příspěvek od Flegy »

dekuji moc, ja uz n to lenovo koukal, bohuzel jsem ho vyradil z vyberu, protoze nema B20 pasmo (800mhz) pro lte. skoda, ze dnesni tel maji hybridni dualsim/sd. :( na moji p70 jsem si zvyknul, idealni telefon... bohuzel uz mi prestava vykonove a hlavne velikostne (ulozistem) stacit.
Zivan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky dualsim tel se slotem na mSD karty

Příspěvek od Zivan »

A mas v nem 64GB kartu? Podle webu by mela fungovat, pokud bude naformatovana na FAT32.

Ja nemel tak narocne pozadavky, ale chtel jsem taky dual+sd, ne uplne tragicke foto a nakonec koupil Moto G5 Plus.
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Re: jaky dualsim tel se slotem na mSD karty

Příspěvek od Flegy »

mam, jenze je to stejne na prd. sice tam hazim foto,dokumenty a video, ale vnitrni pamet mam plnou. a ani root a soft na presun aplikaci nepomuze. ma rozdwlwny uloziste a kvuli tomu to nefunguje :(
Mr_Trollfan
Červená karta
Červená karta
Registrován: 28. lis 2016

Re: jaky dualsim tel se slotem na mSD karty

Příspěvek od Mr_Trollfan »

tak isto som skusal pamatovu kartu na vyssich kapacitach ako bolo udavane v spec. na povodnom androide Zenfone max 32gb, 128gb pamatovka najprv na povodnej verzii androidu nefungovala, po update na najnovsi android ano bez akychkolvek problemov. ;-)
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Re: jaky dualsim tel se slotem na mSD karty

Příspěvek od Flegy »

me by ten telefon stacil, jen me stve, ze nenainstaluju navi a ostatni velky aplikace na kartu :(
Zivan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: jaky dualsim tel se slotem na mSD karty

Příspěvek od Zivan »

Ono asi zalezi i na navigaci, pokud vyrobce zakaze presun aplikaci na microSD, tak se da zkusit nejaka neoficialni ROM.
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Re: jaky dualsim tel se slotem na mSD karty

Příspěvek od Flegy »

pouzivam sygica, abych rekl pravdu necitim se na neofiko romku. za prve jsem s androidem lama a za druhe vse co jsem nasel nebylo moc kompatibilni a stabilni.
Mr_Trollfan
Červená karta
Červená karta
Registrován: 28. lis 2016

Re: jaky dualsim tel se slotem na mSD karty

Příspěvek od Mr_Trollfan »

Ja som pouzil cisto origo update androidu dostupny na stranke vyrobcu mobilneho telefonu, teda Asusu.
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“