Obraz z Windows a Mac systém na jeden monitor/projektor

Veškerý software týkající se zvuku, videa, fotografie, počítačové grafiky a podobné.
Odpovědět
logingame
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. kvě 2015

Obraz z Windows a Mac systém na jeden monitor/projektor

Příspěvek od logingame »

Ahoj, řeším takovou věc a potřeboval bych poradit.
Děláme s kolegou společný projekt a rádi bychom prezentovali na jednom screenu. Pracuji na Macu a on na Windows. Jedná se o cca 4 okna.
Řešil jsem to zatím softwarově, hledal jsem různý screenshare aplikace/programy, ale všechny jdou přes síť, a buď jsou tam pomalejší odezvy, nebo lagy. Projekt je live generování z Procesingu a Abletonu, takže lagy a delay nepřipadá v úvahu. Pak Hardwarově jsou tu monitory/projektory který umí 2 výstupy na jednou, ale na to nemáme rozpočet. Jedná se pouze o prezentace. Nějaký nápady?, redukce ? Děkuji předem.
PS: nakreslil jsem jednoduchý plán, abyste to zhruba pochopili co chci :oops:
Obrázek
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Obraz z Windows a Mac systém na jeden monitor/projektor

Příspěvek od zombux »

možná blbá odpověď, ale prostě použít dva displeje vedle sebe nejde? dneska už jdou pořídit s celkem minimálním rámečkem...
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
logingame
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. kvě 2015

Re: Obraz z Windows a Mac systém na jeden monitor/projektor

Příspěvek od logingame »

blbá to určitě není, nám to přijde trochu nepraktické. Už jsem našel asi řešení, ale nevím kde tohle v čr/sk se dá sehnat. Jedině ebay, nebo amazone z Německa.

Kód: Vybrat vše

https://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=21&t=266215
Odpovědět

Zpět na „Audio, video a grafika“