Elders scrolls 6

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
skaven321
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. zář 2014

Elders scrolls 6

Příspěvek od skaven321 »

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... kFdqqyI8y4

taky maly trailer na oznamenie noveho Elder scrolls 6

niekto kto sa vyzna, je tam vidiet obrovsky krater, ktora cast Tamrielu to teraz moze byt?
R7 5800X3D, 32GB DDR4 3200Mhz CL14 G.SKILL FlareX@3600MHz, Sapphire RX 7900 XT GAMING 20GB, ASUS MG279
mlrs
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. kvě 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Elders scrolls 6

Příspěvek od mlrs »

Na redditu uz rozebiraji, ale ještě se neshodli :-D
Vic je trapi mozny release - ze pry nejaky rok po tom projektu star cosi a ten ma byt za 3 roky - tzn. novy elder scrolls nejdriv za 4 roky...hmm :cry:
Ryzen 5 5600 + Wraith Prism RGB, RTX 3070 EAGLE 8G, ASUS PRIME X470-PRO, Patriot Viper 4 32GB DDR4 3000Mhz, 2,25TB SSD, 1TB HDD, Seasonic Focus GX 650, Xigmatek Asgard, Dell U3023E
PC2: Intel NUC 11 Performance Lite, Core i5-1135G7, Iris Xe, 32GB RAM DDR4 3200MHz, 1TB Samsung 970 EVO PLUS + Xbox Series X
Callas
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. pro 2013
Bydliště: Praha

Re: Elders scrolls 6

Příspěvek od Callas »

Co se týká regionů tak Elder Scrolls už navštívilo High Rock, Hammerfell, Morrowind, Cyrodiil a Skyrim takže zbývá Summerset Isle, Valenwood, Elsweyr a Black Marsh. Četl jsem ale spekulace, že by se ES6 mohl odehrávat skrz celý Tamriel, všechny regiony. Nebo možná na nějakém novém, ještě neobjeveném vzdáleném kontitentu.

A taky na základě hudby (která vždy tak nějak reflektuje téma celé hry) v teaseru by mohl hlavním tématem být nějaký velký výlečný konflikt.

Tak jsem zvědav, všechno jsou ale zatím spekulace a navíc je vydání tak daleko, že mi skoro přijde zbytešné se tím zatím nějak víc zabývat.
Ale těší mě, že ES6 jednoho dne bude :)
CPU: i5-13600K MB: MSI MAG B760 TOMAHAWK GPU: ASUS TUF RTX 4070 OC RAM: Kingston FURY Renegade 32GB 6000 MHz CL32 SSD: Kingston SSD KC3000 2TB, ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1TB, Samsung 870 QVO 1TB PSU: Corsair RM850x SHIFT CASE: Fractal Design North
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Elders scrolls 6

Příspěvek od spajdr »

Ten novy kontinent by to mohl byt, at se to nepere s tim, co pridaji do ESO.
Octopuss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2007

Re: Elders scrolls 6

Příspěvek od Octopuss »

Já už na Bethesdu mrdám. Už od Areny (1994?) cokoli vydají je plný bugů, který nikdo neopraví, a s každou další hrou je to jen horší a horší.
Koupil jsem Arenu, koupil jsem Daggerfall, koupil jsem Skyrim, a pokud se nestane zázrak, další peníze jim nedám.

Jo, málem bych zapomněl. Ten engine. Ne díky.
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Elders scrolls 6

Příspěvek od madPav3L »

Octopuss píše:Jo, málem bych zapomněl. Ten engine. Ne díky.
Tak já doufám, že ten engine u by snad mohli mít nový v té době...
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
mlrs
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. kvě 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Elders scrolls 6

Příspěvek od mlrs »

Octopuss píše:Já už na Bethesdu mrdám. Už od Areny (1994?) cokoli vydají je plný bugů, který nikdo neopraví, a s každou další hrou je to jen horší a horší.
Koupil jsem Arenu, koupil jsem Daggerfall, koupil jsem Skyrim, a pokud se nestane zázrak, další peníze jim nedám.

Jo, málem bych zapomněl. Ten engine. Ne díky.
no to se asi umrdas k smrti, když to maj vydat az za X let :lol:
Ale hlavne ze tak dopředu vis, ze to bude na hovno hra - nikdo ti prachy z kapes netaha a nic nenuti, tak se uklidni - třeba bethesda pozitivne prekvapi :wink: nebo třeba ne :roll:
A obecne nemusíš cekat 4 roky, koupit za plnou cenu a delat beta-testera, jak je ted u her dobrym zvykem - pripocti si k tem 4 rokum další 3 a koupis rovonu vymazlenou GOTY verzi a za 7 let uz to třeba budes cely brat jinak nez dnes :)
Ryzen 5 5600 + Wraith Prism RGB, RTX 3070 EAGLE 8G, ASUS PRIME X470-PRO, Patriot Viper 4 32GB DDR4 3000Mhz, 2,25TB SSD, 1TB HDD, Seasonic Focus GX 650, Xigmatek Asgard, Dell U3023E
PC2: Intel NUC 11 Performance Lite, Core i5-1135G7, Iris Xe, 32GB RAM DDR4 3200MHz, 1TB Samsung 970 EVO PLUS + Xbox Series X
PaulCZE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. bře 2012
Bydliště: Olomouc

Re: Elders scrolls 6

Příspěvek od PaulCZE »

Dovolil bych se do této debaty s chutí se připojiti :-D Prvně musím říci, že je to pro mě skvělá zpráva, jelikož 11.11. tohoto roku to bude sedm let od vydání The Elder Scrolls V: Skyrim a po příchodu Elder Scrolls: Online v režii Zenimaxu a přívalu DLC pro něj to vypadalo, že éra Rozbřesku nad dalším Bethesdáckým The Elder Scrolls titulem bude odložena na nevyzpytatelnou dobu.
Spekulací nad lokalizací děje šestého dílu TES je napříč všemi existencionálními zákoutími tuny, ale když je tedy šestý díl oznámen, uvedu i já tu svoji.

Z děje Skyrimu vyplývá, že Mundus čeká velká bitva filozofií a přesvědčení mezi mocnými frakcemi. Kolik frakcí se jí bude účastnit není až tak podstatné, jako spíše které. Echa Velké války 171. roku IV. éry nikdy neutichla, stále kolují v myslích především hrdého Nordského lidu, disciplinovaných a kultivovaných Císařských a též se dotýká i Altmery opovrhovaných Dunmerů. Určitými formami se dotýká všech zemí Tamrielu, které nejsou součástí Aldmerského spolku. Nucená kapitulace Říše skrze podepsání Zlatobílého konkordátu v roce 175 IV. éry prosadila zcela nevybíravým způsobem restriktivitu, podporující Thalmorskou domnělou nadřazenost. Její vojenské prosazování vyvolalo již rebelii části Skyrimského lidu, toužícího po hodnotách nezávislého královtsví. Situace vygradovala roku 201 IV. éry občanskou válkou a lze se domnívat, že vnitřními boji nenávist vůči Thalmoru neskončí. Je vcelku logické, že daný stav nemůže vydržet věčně a je jen otázkou času, kdy se členské země Říše vzepřou vládě Aldmerského spolku.

Toliko bylo v ději Skyrimu naznačeno. Války byly vždy vděčným námětem příběhů a v tomto případě se domnívám, že Mundus čeká opravdová Velká válka, do které se zapojí mnohem více frakcí, než by se dalo očekávat, což by korespondovalo s názory o polylokačním umístění děje.

Z teaseru bych odhadoval, že se podíváme minimálně do Vysokoskalí, rodiště Bretonů. Povaha terénu odpovídá horám, přirozené hranici rozdělující Skyrim a Vysokoskalí ve východní části Skyrimu. Území je pak lemováno vodami, zřejmě Abeceánského moře. Architektura chátrajícího hradu odpovídá Bretonské architektuře, jejímž typologickým základem je kultura francouzského lidu. Možná přišel opět čas na Bretonského hrdinu ... nebo možná Orsimerského, když Orsinium je součástí Vysokoskalí :mrgreen:
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Elders scrolls 6

Příspěvek od Still.Lord »

mlrs - Ty asi ještě nevíš, co je Bethesda zač a nebo jsi naivní snílek :lol:
mlrs
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. kvě 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Elders scrolls 6

Příspěvek od mlrs »

neboj, hral jsem za poslednich 25 let cca pulku toho, co udelali - ale proste tu nehodlam fnukat a rikat, ze bude vse na houby ( i kdyz treba bude) 8-)
Ryzen 5 5600 + Wraith Prism RGB, RTX 3070 EAGLE 8G, ASUS PRIME X470-PRO, Patriot Viper 4 32GB DDR4 3000Mhz, 2,25TB SSD, 1TB HDD, Seasonic Focus GX 650, Xigmatek Asgard, Dell U3023E
PC2: Intel NUC 11 Performance Lite, Core i5-1135G7, Iris Xe, 32GB RAM DDR4 3200MHz, 1TB Samsung 970 EVO PLUS + Xbox Series X
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Elders scrolls 6

Příspěvek od HEAD »

madPav3L píše:
Octopuss píše:Jo, málem bych zapomněl. Ten engine. Ne díky.
Tak já doufám, že ten engine u by snad mohli mít nový v té době...
Novej engine to mit musi.Dneska by uz vydani hry na tom enginu z fallout3 nefungovalo.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Octopuss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2007

Re: Elders scrolls 6

Příspěvek od Octopuss »

HEAD píše: Novej engine to mit musi.Dneska by uz vydani hry na tom enginu z fallout3 nefungovalo.
Jenže ten engine v základu pořád stejnej, jen na něj nabalujou nový věci. Což domnívám se úplně nefunguje - obzvlášť když si s tím nedají moc práci, a některý bugy se táhnou přes několik her (nehrál jsem všechno, takže nemám osobní zkušenost s konkrétníma).
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“