Wolfenstein III

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Wolfenstein III

Příspěvek od blaho »

Wolfenstein III

Wolfenstein III napraví chyby predchodcov, ponúkne viac slobody a zrejme pridá online podporu
https://www.sector.sk/novinka/150829/wo ... odporu.htm
skaven321
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. zář 2014

Re: Wolfenstein III

Příspěvek od skaven321 »

tak ja nechapem, mne sa dvojka pacila viac ako jednotka, a jednotka sa mi pacila velmi
...viac slobody, viac online...nasrat :/
R7 5800X3D, 32GB DDR4 3200Mhz CL14 G.SKILL FlareX@3600MHz, Sapphire RX 7900 XT GAMING 20GB, ASUS MG279
Leveler
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. dub 2013
Bydliště: Brno

Re: Wolfenstein III

Příspěvek od Leveler »

Mě se teda víc líbila jednička. Nesnáším styl hry FAR CRY a všude jak vocas bloudit
ulver
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2011
Bydliště: La Mancha

Re: Wolfenstein III

Příspěvek od ulver »

New Order a Old Blood som presiel. New Colossus som v polovici hry odinstaloval.
„Štěstí řídí naši věc lépe, než jsme si dovedli přáti. Neboť hleď, příteli Sancho Panzo, tamto se ukazuje třicet nebo ještě o trochu více ohromných obrů, s nimiž míním zápasit a všechny je pobít a jejich kořistí počne naše bohatství. A bude to spravedlivý boj a velká zásluha před bohem odstranit takové býlí s tváře země.“
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Wolfenstein III

Příspěvek od Alfajk »

me ten new colosus taky moc nesedel, nevim proc, gunplay byl takovej nevyraznej a mise byly vubec o nicem, celkova zapletka slaba a moc pritazena za vlasy, to stridani vaznejch a vtipnejch situaci bylo opravdu nepatricny...
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Wolfenstein III

Příspěvek od Still.Lord »

Taky jsem dvojku dohrál do půlky--- Furt jí mám nainstalovanou, že jí někdy dohraju :D
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Wolfenstein III

Příspěvek od Riku »

Já skončil někde v New Orleans, takže cca v půlce taky no :D
PS5 | LG OLED CX55
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Wolfenstein III

Příspěvek od werygood »

https://www.youtube.com/watch?v=OIsFuxPs2IA Kam čert nemůže, tam nastrčí ženskou.
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Wolfenstein III

Příspěvek od Pepa1 »

Bylo by dobrý, kdyby vymysleli dobrej příběh jako v jedničce, to by byla půlka úspěchu... ale dneska je móda survive multiplayer... :)
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“