Vyběr mobilního telefonu 10000 a vice

Mobilní telefony, PDA a MDA zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Vyběr mobilního telefonu 10000 a vice

Příspěvek od racecar »

A za 2 hodiny ju zas nemat to nieje az taky luxus. 8-)
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Vyběr mobilního telefonu 10000 a vice

Příspěvek od Blue Storm »

Proč bych ji neměl mít? Mně polovina baterky u mého OP3, který má za sebou už více než rok a půl, vydrží zhruba půl dne.
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Vyběr mobilního telefonu 10000 a vice

Příspěvek od zombux »

dokud telefon vydrží celej den normálního (i pernýho) provozu, tak je to OK.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Vyběr mobilního telefonu 10000 a vice

Příspěvek od zombux »

Lenovo Z5 dle očekávání fail https://www.mobilmania.cz/clanky/zklama ... fault.aspx
edit: byť za ty prachy to až takovej průser zase není, pravda. ale patřilo by to spíš do threadu do 5000Kč.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Holda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2004
Bydliště: Kladno/Praha

Re: Vyběr mobilního telefonu 10000 a vice

Příspěvek od Holda »

Sháním pro přítelkyni "něco" s Always On displejem a dobrým foťákem, narazil jsem teď na S8 za 14000,-
Existuje nějaká výhodnější podobná nabídka? Nevíte?
.
CageJ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 31. bře 2011
Bydliště: Praha, Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyběr mobilního telefonu 10000 a vice

Příspěvek od CageJ »

nejaky Huawei s AMOLED?
AMD RYZEN 2700X 4.2GHz@watercooled, 32GB DDR4 2,8GHz, AsRock B450 GAMING K4, RIOTORO GOLD 650W; ASUS DUAL RTX 2060; CoolerMaster ML500; AMD RYZEN 3600X, NOCTUA NH-D15, ASUS STRIX B450-F GAMING, SuperFlower GK550, 32GB CL14 G.SKILL 3200, FRACTAL DESIGN XL R4, ASUS STRIX RTX 3080 OC; APPLE MacBook AIR M1 iPhone 12 Pro 128GB
Nerdis
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2011

Re: Vyběr mobilního telefonu 10000 a vice

Příspěvek od Nerdis »

Šel bych do S8 za 14. Leda že by jsi chtěl ještě ušetřit, tak zánovní na mobil pohotovosti (ty jsou jenom rozbalený).

Po S6 edge, kterej se po roce a tři čtvrtě ani jednou nerestartoval apod a ten foťák skvělej. Za tu cenu už to budou jenom ústupky, viz huawei a foťák.

Ještě možnost, pokud máš nějakej telefon na výkup, tak má samsung teď akci a dá se na tom (na mobil pohotovosti) ušetřit několik tisíc a hned na místě - žádný čekání 35 dní.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Vyběr mobilního telefonu 10000 a vice

Příspěvek od zombux »

S9 se dá taky pořídit se solidním cashbackem, ne? je teda fakt že nějaký Huawei asi bude s podobným výkonem a foťákem za relativně nižší cenu.
zkušenosti s mobilpohotovostí tu jsou obecně jaký? ne že bych ten obchod preferoval, ale když mi nabídne zajímavý podmínky nákupu...
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Vyběr mobilního telefonu 10000 a vice

Příspěvek od werygood »

Z Mobilpohotovosti jsem měl Siemens C62, cca v roce 2004. :lol:
N_o_c_l_a_f
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2005

Re: Vyběr mobilního telefonu 10000 a vice

Příspěvek od N_o_c_l_a_f »

Nekupoval bych od nich nic, u ceho hrozi riziko reklamace. Napriklad telefon.
slaava
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2006
Bydliště: Praha 11 - Chodov / Praha 4 - Braník :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyběr mobilního telefonu 10000 a vice

Příspěvek od slaava »

zombux píše:S9 se dá taky pořídit se solidním cashbackem, ne?
ja stihnul akci od samsung store v palladiu 20% slevu + 2500 cash back + vykup stareho mobilu. Celkem S9+ za 16000 kc, ted maji taky nejaky cashback a k tomu sd kartu, viz.: https://www.novysamsung.cz/
amd 5800x3d, gigabyte x570 aorus pro, gainward rtx 4090 phantom gs, g.skill 64gb 3600mhz ddr4, corsair mp510 1gb, corsair rm750x, fractal design define 7 compact, win11pro 64bit, samsung odyssey oled g8.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Vyběr mobilního telefonu 10000 a vice

Příspěvek od zombux »

slaava píše:
zombux píše:S9 se dá taky pořídit se solidním cashbackem, ne?
ja stihnul akci od samsung store v palladiu 20% slevu + 2500 cash back + vykup stareho mobilu. Celkem S9+ za 16000 kc, ted maji taky nejaky cashback a k tomu sd kartu, viz.: https://www.novysamsung.cz/
jj přesně to jsem myslel :) za 16k je S9+ celkem no-brainer. už bych ho měl, ale velikost baterky mi přijde přece jen dost malá...
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
slaava
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2006
Bydliště: Praha 11 - Chodov / Praha 4 - Braník :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyběr mobilního telefonu 10000 a vice

Příspěvek od slaava »

baterka v pohode. data+wifi+gps+cokoliv dalsiho a mne dva dny vydrzi. za hodku na origo nabijecce jsi na 80%. Za 1,5 hodiny 100%. Za mne dostacujici az az. Samozrejme se daji povypinat vselijake kravoviny a jsi hned na jinem cisle. Ale i tak pro mne dobry :)
amd 5800x3d, gigabyte x570 aorus pro, gainward rtx 4090 phantom gs, g.skill 64gb 3600mhz ddr4, corsair mp510 1gb, corsair rm750x, fractal design define 7 compact, win11pro 64bit, samsung odyssey oled g8.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Vyběr mobilního telefonu 10000 a vice

Příspěvek od zombux »

slaava píše:baterka v pohode. data+wifi+gps+cokoliv dalsiho a mne dva dny vydrzi. za hodku na origo nabijecce jsi na 80%. Za 1,5 hodiny 100%. Za mne dostacujici az az. Samozrejme se daji povypinat vselijake kravoviny a jsi hned na jinem cisle. Ale i tak pro mne dobry :)
jistě, pořád to mám jako záložní plán, kdyby se Note 9 nějak ošklivě nepovedl. ale 4000mAh baterka je velký lákadlo :)
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Vyběr mobilního telefonu 10000 a vice

Příspěvek od zombux »

N_o_c_l_a_f píše:Nekupoval bych od nich nic, u ceho hrozi riziko reklamace. Napriklad telefon.
fajn, a nějaký doporučení? :) vzhledem ke stejné cenovce napříč obchody by možná byl dobrý nějaký krám, kde mi rovnou nalepí tvrzené sklo, sám bych to nejspíš solidně pos*al :mrgreen: Alza, Datart nebo CZC jsou vždycky použitelné, ale nepřijde mi že by tam měli školené lidi i na tohle. nebo jo?
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Vyběr mobilního telefonu 10000 a vice

Příspěvek od werygood »

zombux píše:kde mi rovnou nalepí tvrzené sklo, sám bych to nejspíš solidně pos*al :mrgreen: Alza, Datart nebo CZC jsou vždycky použitelné, ale nepřijde mi že by tam měli školené lidi i na tohle. nebo jo?
Je na tom co školit? Vždyť to není zas tak moc složité. To tam pleskneš a je to.

Navíc oni ti to sklo prodají za 200,-, kdežto na Aliexpressu koupíš úplně identické za dva dolary i s poštovným.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Vyběr mobilního telefonu 10000 a vice

Příspěvek od zombux »

werygood píše:
zombux píše:kde mi rovnou nalepí tvrzené sklo, sám bych to nejspíš solidně pos*al :mrgreen: Alza, Datart nebo CZC jsou vždycky použitelné, ale nepřijde mi že by tam měli školené lidi i na tohle. nebo jo?
Je na tom co školit? Vždyť to není zas tak moc složité. To tam pleskneš a je to.

Navíc oni ti to sklo prodají za 200,-, kdežto na Aliexpressu koupíš úplně identické za dva dolary i s poštovným.
jo, tak to je u telefonů s placatým sklem. u zahnutých samsungů to taková prdel není.
https://www.youtube.com/watch?v=zj9XxyXJuTc
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
N_o_c_l_a_f
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2005

Re: Vyběr mobilního telefonu 10000 a vice

Příspěvek od N_o_c_l_a_f »

zombux píše:
N_o_c_l_a_f píše:Nekupoval bych od nich nic, u ceho hrozi riziko reklamace. Napriklad telefon.
fajn, a nějaký doporučení? :) vzhledem ke stejné cenovce napříč obchody by možná byl dobrý nějaký krám, kde mi rovnou nalepí tvrzené sklo, sám bych to nejspíš solidně pos*al :mrgreen: Alza, Datart nebo CZC jsou vždycky použitelné, ale nepřijde mi že by tam měli školené lidi i na tohle. nebo jo?
V podstate je jedno jestli jsou skoleni. Kdyz to zkurvi, tak by ti meli dat nove sklo. Tz. levy ruce odserou oni.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Vyběr mobilního telefonu 10000 a vice

Příspěvek od zombux »

N_o_c_l_a_f píše: V podstate je jedno jestli jsou skoleni. Kdyz to zkurvi, tak by ti meli dat nove sklo. Tz. levy ruce odserou oni.
jo, právě tím směrem mířím :) chci ať mi to někdo nalepí pořádně, a když to posere, tak ať lepí znovu, já se tím nechci zabývat :)
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Vyběr mobilního telefonu 10000 a vice

Příspěvek od werygood »

No když sleduju to čtvrthodinové video "easy steps", tak bych se na to taky vysral :lol:
Odpovědět

Zpět na „Mobilní telefony a PDA/MDA“