Myš pro hraní her s možností Claw grip držení.

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Pepa07
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. bře 2013

Myš pro hraní her s možností Claw grip držení.

Příspěvek od Pepa07 »

Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně nové myši. Používal jsem: https://www.czc.cz/gigabyte-gm-m6900-ce ... U6EALw_wcB. S touto myší jsem ale v FPS hrách nebyl shopnej nic trefit, protože ji musim džet jako Palm grip, což jsem zjistil, že mi vůbec nevyhovuje. Poté jsem koupil nejlevnejší myš z Globusu, kde jsem chtěl zkusit, jaké to bude s Claw gripem držení a je to úplně o něčem jiném. Hledám tedy nějakou kvalitní myš pro hraní her s podmínkou Claw gripu. Přemejšlel jsem o https://www.czc.cz/razer-deathadder-eli ... pKEALw_wcB viděl jsem na ni spoustu super recenzí, ale pak jsem naopak našel i ty negativní, většinou někde na fórech. Jsem z toho trochu zmatenej ohedně této myši, jestli se vyplatí či nevyplatí. Jakou myš by jste mi doporučili?
Fidor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. bře 2007
Bydliště: Praha

Re: Myš pro hraní her s možností Claw grip držení.

Příspěvek od Fidor »

Tady je plno recenzí a porovnání myší
http://www.rocketjumpninja.com/

má i youtube kanál.
https://www.youtube.com/rocketjumpninja/
AMD Ryzen 5 5600x; NH-D15S; Gainward GTX 1080 Phoenix GLH 8Gb; 32Gb DDR4 (3600Mhz CL16); ASUS TUF Gaming B550-Plus, Kingston A2000 M.2 - 1TB, Fractal Design Tesla R2 500W; Fractal Design Define S; Samsung C27FG73 (144hz); Leopold FC750R PD (Cherry Mx RED); Logitech G pro X superlight (800 DPI); iFi ZEN DAC V2; Edifier R1280DB; Sennheiser HD560S + Antlion ModMic 4.0. - PS4 slim 2TB -.
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Myš pro hraní her s možností Claw grip držení.

Příspěvek od Hexik21 »

Osobně bych ti DeathAdder doporučil, mám osobně tuhle myš nejradši ze všech co jsem kdy měl. Mám 2 doma a 1 v práci. Pokud z myšky máš strach tak si jí kup a není nic jednoduššího než jí ve 14 denní lhůtě vrátit.

Co se týká negativních recenzí tak mám taky jednu.. Zatím jsem u 2 kusů musel měnit spínač pro pravé tlačítko myši, naštěstí ale spínač stál 5kč tak nebylo co řešit. Do 10 minut byla myš zas použitelná.

Co se týká pozitiva tak to u mě je , skvěle sedí do ruky a je příjemně těžká. Rozložení tlačítek je OK.

Tolik za mě. Nikdo ti stejně moc neporadí neb každý má preference trošku jiný.
Pepa07
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. bře 2013

Re: Myš pro hraní her s možností Claw grip držení.

Příspěvek od Pepa07 »

Děkuji za názory. Tak nakonec vybírám mezi Razer Deathadder Elite a mezi Zowie FK 2. Víc se mi líbí deathadder, ale bojim se u ní, že by se mi na ni hůř držel Claw grip. Ze zowie mám zase pocit, že se mi bude lépe držet, ale těžko říct.
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Myš pro hraní her s možností Claw grip držení.

Příspěvek od Hexik21 »

Musíš posoudit sám, jak jsem psal, pokud si to neosaháš tak nebudeš vědět. Mě vyhovuje, že je Razer o 20g těžší. Pokud ti to rozpočet dovolí, kup si obě 2 a vyzkoušej, která ti lépe sedne ;)
Pepa07
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. bře 2013

Re: Myš pro hraní her s možností Claw grip držení.

Příspěvek od Pepa07 »

Dobře a jakou podložku pod myš by jste mi doporučili? Stačí něco jako toto: https://www.czc.cz/coolermaster-swift-r ... acEALw_wcB nebo je lepší si připlatit za něco jiného.
A naopak vyplatí se vůbec nějaká podložka kupovat? Do teď jsem žádnou nepoužíval.
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Myš pro hraní her s možností Claw grip držení.

Příspěvek od Hexik21 »

Co jsem tak pozoroval, tak je to jedno. Já třeba používám do práce a na doma https://www.czc.cz/steelseries-qck-xxl/186019/produkt ( ve výsledku je to jen látka co je dole pogumovaná)
Pepa07
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. bře 2013

Re: Myš pro hraní her s možností Claw grip držení.

Příspěvek od Pepa07 »

Dobře, děkuji za rady. Objednal jsem tedy obě myši a uvidim, která mi sedne víc. Po podložkách se ještě podívám a zatim to testnu klasicky na dřevěném stole.
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Myš pro hraní her s možností Claw grip držení.

Příspěvek od werygood »

Podložka je samozřejmě skvělá věc. Tu QcK postovanou výše mám doma už víc než deset let a pořád je v dobrém stavu.
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Myš pro hraní her s možností Claw grip držení.

Příspěvek od Atapi »

Taky tak, ss qck je kvalitou jinde, po x letech stále v pohodě, kdežto z některých podložek je po pár čištěních hadr... Stůl ti akorát dojebe teflony, rovnou bych objednal podložku, qck+ je velikostí tak akorát a za normální cenu, není třeba mít 90 cm podložku.
Obrázek
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Myš pro hraní her s možností Claw grip držení.

Příspěvek od Pepa1 »

Ještě se připojím s názorem na myšku pro claw grip, asi to tu ještě nepadlo, ale pro tyto účely je udělaná od coolemaster legendární CM Spawn, Xornet I a Xornet II a už se dá sehnat jen Xornet II. :sad:

A co se týče podložky tak to je osobní věc, já preferuji trvdý plast, který nestudí jak hliníkové či skleněné podložky a líp klouže jak textilní podložky. Musí se hledat, ale teď se objevili nové typy v souvislosti s módním osvícením obvodu podložek (i když to moc nemusím) tak například Genius GX-P500 :)
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Myš pro hraní her s možností Claw grip držení.

Příspěvek od Pepa1 »

Ještě jsem zapomněl na myšku - nástupce Xorneta - Master MasterMouse MM520, ale mně nesedla, vzhledem k větší robusnosti (je to takový tank ..) :)
Pepa07
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. bře 2013

Re: Myš pro hraní her s možností Claw grip držení.

Příspěvek od Pepa07 »

Tak jsem zkoušel tu deathadder elite a Zowie FK 2. Ruku mám dlouhou 19 - 19,5 cm a preferuju claw grip. Zowie se mi zdála přesnější, ale stisknutí tlačítek je o něco těžší a mohla by z toho po delšim hraní bolet ruka. Kolečko to má hrozný, špatně se mi s tim scrolluje a na mou ruku je asi moc malá. Jelikož nehraju jen FPS, ale všechny možné hry, tak si myslim, že Zowie by asi nebyla nejlepší volba. Deathadder se mi zdal ne až tak přesný, ale komfortnější. Tak to zatim vyhrává asi deathadder, ale ještě přemejšlim o SteelSeries Rival 600 a o Logitech G403.
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Myš pro hraní her s možností Claw grip držení.

Příspěvek od Hexik21 »

Jó to víš, to bude bitva vybrat správnou myš. Každému právě sedne něco jiného ;)
Pepa07
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. bře 2013

Re: Myš pro hraní her s možností Claw grip držení.

Příspěvek od Pepa07 »

Myslíte, že budou naštvaný, když jim vrátim obě myši ve 14 denní lhůtě? :D
Pepa07
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. bře 2013

Re: Myš pro hraní her s možností Claw grip držení.

Příspěvek od Pepa07 »

Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Myš pro hraní her s možností Claw grip držení.

Příspěvek od Hexik21 »

Já bych vzal tu SteelSeries QcK+ jinak, myšky vrať nárok na to máš ze zákona. Pokud si jim nijak neublížil a nedělal s nimi bůh ví co tak ti vrátí peníze v plné výši :)
Pepa07
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. bře 2013

Re: Myš pro hraní her s možností Claw grip držení.

Příspěvek od Pepa07 »

Dobře, takže myši asi vrátim obě a pořídim buď SteelSeries Rival 600 nebo Logitech G403.
Pepa07
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. bře 2013

Re: Myš pro hraní her s možností Claw grip držení.

Příspěvek od Pepa07 »

Opravdu se tu nenajde někdo kdo by měl zkušenosti jak s SteelSeries Rival 600 tak s Logitech G403?
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Myš pro hraní her s možností Claw grip držení.

Příspěvek od Pepa1 »

Sice možná trochu mimo mísu, ale teď (6.11.2018) v czc Mad Catz R.A.T. 4 (vhodná taky pro claw)
https://www.czc.cz/mad-catz-r-a-t-4/201940/produkt
za 899.-Kč
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“