Red Dead Redemption 2

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od Paul »

Já na Pro dohrál nějakejch 20 her. Jsou tam nějaký fakt skvělý - Uncharted 4, Last of Us, Driveclub, Spiderman, Detroit, Uncharted Lost Legacy. Solidní jsou Until Dawn, Bloodborne, Infamous, Horizon a God of War.
Takže se mi to vcelku vyplatilo koupit. Sony do těch svých her cpe prachy hodně.
A jsem rád že si můžu RDR2 zahrát rovnou. Ale stejně je jasný, že to příští nebo přespříští rok vyjde na PC. Absolutně o tom nepochybuju.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od Frostys »

A myslíte, že má smysl na tu PC verzi čekat? U GTAčka jsem si počkal ale nemám moc srovnání, na PSku jsem to nehrál. Asi si to koupím na PSko :(
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od Alfajk »

zatim to vidim tak 70:30, ze PC verze vyjde, dejove je tenhle dil prequel pro RDR1 a tim padme si udelaji dost prostoru pro pripadnej remaster RDR1 pro PS4/5 a k tomu pc, neni zadnej duvod k tomu, aby to na pc nevydali, stejne jako GTA - prachy nesmrdi
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
rosta
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2017
Bydliště: Ustí nad Orlicí

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od rosta »

ja zkusim pockat na pc, 2-3 roky .. kdyz nevyjde tak koupim ojetou konzoly a hru , odehraju a zase poslu dal
CPU: Intel core i9 13900K MB: Asus z790 hero RAM: G.Skill 32gb ddr5 @7800mhz cl36 HDD: 2TB Seagate SSD: Corsair Force Series MP510 960GB, Samsung 960 PRO 1TB GPU: TUF 4090 PSU: Corsair HX1200i ostatní: NZXT internal usb hub, aquaero 6, BT 4.0 nano usb tp-link ub400 Vodní chlazení: dva okruhy, dvě pumpy, 5 chladičů a spousta trubek Monitor: Samsung Odyssey G9
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od ArgCZ »

kdo je primárně hráč her (nehraje hry jen jako součást HW nadšenectví) a nemá PS4 tak značně popírá svůj koníček protože se ochuzuje o hodně, já třeba začal po konzoli pokukovat na konci cyklu PS3 ale stále tam bylo hrozně ústupků ve vizuální kvlaitě, jak ale vylezlo PS4 Pro a těch exluzivek začlo bejt po čertech hodně(počítám i ohlášený), bylo rozhodnuto a bylo to fakt dobrý rozhodnutí, u mě ještě hrálo roli HDR který doteď na PC je bohužel zazděný a jen skrz HDR lidi přijdou o kus kvalitního zážitku ze hraní třeba i starších her kterým to vlije novou krev do žil
PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od stoRmjE »

ArgCZ píše:...
To jsem nevěděl, že hráč musí vlastnit konzoli.
ondra91
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. zář 2013
Bydliště: Litoměřice

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od ondra91 »

stoRmjE píše:
ArgCZ píše:...
To jsem nevěděl, že hráč musí vlastnit konzoli.
Kde něco takového píše ? Má pravdu .... člověk se sám ochozuje o dobré hry. Někdo se holt nemůže dočkat až si na PC zahraje nového Assasina nebo Cod, protože nic jiného na téhle platformě stejně aktuálně není a někdo si můžeš zahrát RDR, které jestli na PC někdy vyjde, tak ne dříve než s new konzolema.
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od stoRmjE »

ondra91 píše:Kde něco takového píše ? Má pravdu .... člověk se sám ochozuje o dobré hry. Někdo se holt nemůže dočkat až si na PC zahraje nového Assasina nebo Cod, protože nic jiného na téhle platformě stejně aktuálně není a někdo si můžeš zahrát RDR, které jestli na PC někdy vyjde, tak ne dříve než s new konzolema.

Kód: Vybrat vše

kdo je primárně hráč her (nehraje hry jen jako součást HW nadšenectví) a nemá PS4 tak značně popírá svůj koníček.......
Nejsem Casual hráč, kterej ujiždí na singlu a na přiblbý AI. Hraju onlinovky kterejch je na PC dost. Mám stále popírat svuj koniček? Máš na nejaký hře u PS4 aspon 2000hodin? Možná jsem větší hráč než ty a nemusim mít konzoli.
ondra91
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. zář 2013
Bydliště: Litoměřice

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od ondra91 »

stoRmjE píše:
ondra91 píše:Kde něco takového píše ? Má pravdu .... člověk se sám ochozuje o dobré hry. Někdo se holt nemůže dočkat až si na PC zahraje nového Assasina nebo Cod, protože nic jiného na téhle platformě stejně aktuálně není a někdo si můžeš zahrát RDR, které jestli na PC někdy vyjde, tak ne dříve než s new konzolema.

Kód: Vybrat vše

kdo je primárně hráč her (nehraje hry jen jako součást HW nadšenectví) a nemá PS4 tak značně popírá svůj koníček.......
Nejsem Casual hráč, kterej ujiždí na singlu a na přiblbý AI. Hraju onlinovky kterejch je na PC dost. Mám stále popírat svuj koniček? Máš na nejaký hře u PS4 aspon 2000hodin? Možná jsem větší hráč než ty a nemusim mít konzoli.
Tak si to uzij, ocividne hrat RDR ani neplanujes, tak se nenamahej tu neco psat.
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od Paul »

97 metacritic, škoda že tak nízký

:twisted:

Zítra po práci..
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od Riku »

Já měl na zítra dovolenou ale musel jsem jí zrušit :sad:

Rozbory od Digital Foundry pro ty, kteří nevěřili, že to v týhle grafice pojede na XOX v nativním 4K :roll:
https://youtu.be/Dnzuh6I8gnM
https://youtu.be/_mTIPXwcDGQ
PS5 | LG OLED CX55
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od ArgCZ »

zdá se že to chce X-ko, fakt teď nevím jestli se na tu RTX 2070 nevykašlat a nekoupit raději Xko s obouma Forzama a k tomu RDR2 páč tam jen že bude exodus a sottr s raytracingem jinak to nějak nemá smysl a ani se mě neozejvaj že bych jí v dohlednu mohl dostat, to je zas dilema :(
PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od madPav3L »

Vypadá to dobře, asi jediná hra kterou závidím konzolistům, ale kupovat jí kvůli tomu nebudu, navíc hrát to na páčkách bych nemohl, snad to Rockstar vydá i na PC...
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
Vlastik80
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2007

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od Vlastik80 »

2 dotazy:

1 - ona měla být čeština (titulky) ? Někde jsem četl že původně ohlašovali že ano, nakonec ne? Já se nedivím, poslední TR také nemá CZ, neofi jde prý titule do PS4 apod. dostat, ale je to pak prý na ban konzole a snad i právní spory, takže asi jen čekat zda budou titule (konzole) ofi že...

2 - jaká je šance že hra bude i na pc? Petici do toho netahám, podle mě nezmůže nic, když se JIM nebude chtít (pc je mrtvé, hry se tam jen kradou apod. argumenty)

Asi se uvidí, opět to jinak chce křišťálovou kouli...
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od spajdr »

Podle me vyjde verze i na PC, dohromady s novyma konzolema jako remastered verze.

madPav3L : ja taky gamepady nemusim, ale je to otazka zvyku.
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od Riku »

spajdr píše:Podle me vyjde verze i na PC, dohromady s novyma konzolema jako remastered verze.
To si taky myslím
PS5 | LG OLED CX55
Marian
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 23. led 2004
Bydliště: Brno

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od Marian »

ja to nevydrzel a poridil PS4 minuly tyden :)
s onlinem to bude to zabava na stovky hodin... a pak to klidne prodam
A64 Winch 3000+@4050+, 285x9, 1.58V, AC freezer 64 PRO @ 5V, ABIT AV8, Dual 2x 512MB A-DATA Vitesta 500@510Mhz 3-4-4-7-1T, Raptor powa! SATA 16MB cache, MSI NX6600-VTD128 Diamond @ 550/1100 + Primecooler VGA-HG1 Blue @ 5V, 20" LG FLATRON 204WT, Genius 5.1 HT, Levicom Visible Power 450W/30A, Logitech MX400, WinXP prof. SP2
Casemod
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od Swat »

Mohl by mi někdo ze zasvěcených říct,jestli je dneska možný si na PS4 zahrát původní RDR v nějakym koukatelnym rozlišení? Já tenkrát RDR hrál na 360ce a nedohrál ho,protože ta hra nebyla schopná se udržet na 30ti fps,zubatý to bylo jak prase a tím pádem mě u toho nebavilo trávit čas,protože technicky to na tehdejších konzolích za moc nestálo.Pokud by ale existovala možnost si na Pro zahrát i první RDR,tak do toho asi najedu.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Vlastik80
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2007

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od Vlastik80 »

https://youtu.be/Y0EoLyrGKp4 - RDR1 na PS4 PRO, vypadá to podle mě velmi dobře :roll: :)
Osloth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. dub 2017

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od Osloth »

Vyzerá to stále otrasne ale každý to vidí inak . To musí byť cez PS Now. Jediná "remastered/enhanced" verzia je na XOX v 4K.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“