Program na test Aimu s myšema

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
Pepa07
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. bře 2013

Program na test Aimu s myšema

Příspěvek od Pepa07 »

Koupil jsem si myši: steelseries rival 600 a logitech g403 s tim, že jednu vrátim. Obě sou perfektní, ale nedokážu moc říct s kterou mám lepší AIM, máte nějaké doporučené programy, nebo tipy/triky jak to odzkoušet?
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Program na test Aimu s myšema

Příspěvek od racecar »

Prezradim ti novinku. Aim nie je o mysi. :wink:

skus aim400kg
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Program na test Aimu s myšema

Příspěvek od Atapi »

Zkus jednu 4-5 dní v kuse, pak druhou a nech si tu co ti bude sedět líp, rival navíc má nastavitelnou hmotnost (logitech nevim). Testovat aim v nějakým programu je opravdu hloupost, senzor mají obě prakticky perfektní a velmi podobnej (jestli ne uplně stejnej), je to víceméně jen o ergonomii, zkoušej to ve hrách, třeba CS GO deathmatch nebo nevím co hraješ.
Obrázek
Pepa07
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. bře 2013

Re: Program na test Aimu s myšema

Příspěvek od Pepa07 »

Mně se právě více líbí steelseries rival 600, má druhej senzor navíc, vypadá líp a má lepší program na nastavení myši. Na druhou stranu Logitech G403 se mi asi lépe drží v ruce a lépe se mi s ní pohybuje, což by mělo bejt asi nejdůležitější. Takže to pořád porovnávám a přemejšlym a nemůžu se rozhodnout. Jsem právě myslel, kdybych zkusil nějakej program, tak bych zjistil s jakou se mi přesněji míří, z toho se taky odráží to, jaká se mi lépe drží a s jakou se mi lépe pohybuje. Musim se rozhodnout do úterka.

Kdybych neměl pocit, že mi padne logitech g403 lépe do ruky a tim pádem se mi s ní přesněji zaměřuje, tak bych šel do rivalky..
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Program na test Aimu s myšema

Příspěvek od Atapi »

Pokud nemá myš velký lod, tak ten druhý senzor není žádná výhoda a sw je víceméně jedno, stejně to jednou nastavíš a pak to necháš tak. :) Jakýkoli takovýhle test bude o ničem už jen kvůli lidskýmu faktoru, něco si naměříš a druhý den se stejnou myší můžeš mít jiný výsledek i kdybys dělal průměr z pěti měření nebo nevím z kolika. Další věc je ten zvyk no, chce to aspoň tak týden v kuse s jednou myší nebo i dýl, potom můžeš 100% říctm že tě už neovlivňuje přechod z tvojí starší myši.
Obrázek
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Program na test Aimu s myšema

Příspěvek od Shaquille »

docela se mi osvedcil Aim Hero, pro testy mysi...
https://store.steampowered.com/app/518030/Aim_Hero/
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
Pepa07
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. bře 2013

Re: Program na test Aimu s myšema

Příspěvek od Pepa07 »

Tak jsem si nakonec vybral Logitech G403 kvůli tomu, že mi lépe padne do ruky, lépe se zdvihá a zdá se mi, že má i lepší balanc. Děkuji všem za pomoc :)
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“