Acer predator 2016 17.3

Doporučení, výběry, názory a řešení problémů s notebooky, UMPC, deskbooky, apod.

Moderátor: Don

NeXt3R
Začátečník
Začátečník
Registrován: 01. říj 2013

Re: Acer predator 2016 17.3

Příspěvek od NeXt3R »

myslíš asi tohle
https://i.stack.imgur.com/OOfnr.png
některé nb tohle uz nemaji a přepínají se klavesou co jede prez uefi-bios
pokud gpu nevidíš v aida zobrazeni tu 1060 koukni do biosu jestli neni vypnutá ..ale dava to smyysl jen pokud ji nikdo odpálil nebo zle flasnul
dukame
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. lis 2015

Re: Acer predator 2016 17.3

Příspěvek od dukame »

Toto tam je ale ať nastavim jakkoli stejně to je naprd
dukame
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. lis 2015

Re: Acer predator 2016 17.3

Příspěvek od dukame »

Next3r předně toto tam nemám , do biosu sem Koukal ale bohužel tam nelze nic nastavit a nebo to mám zakknute nevím ale nic tam nastavit krom priority bootovani nejde
dukame
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. lis 2015

Re: Acer predator 2016 17.3

Příspěvek od dukame »

Podle mě ta gpu není mrtvá protože v msi afterburmeru ukazuje teplotu , navíc ten co mi to prodával mi den predtim než proběhl nákup posílal videa jak to na tom jede s jelo to v pořádku , pak jen obnovil windows a od ty doby to proste takhle je , fskt mě to štve a nevím co stim
NeXt3R
Začátečník
Začátečník
Registrován: 01. říj 2013

Re: Acer predator 2016 17.3

Příspěvek od NeXt3R »

a nemaš to podobně jak já přez tu klavesu ??? ,,jen to bude schovaný přez nějakou fn + něco ? popřípadě kouknout po aplikaci na ovladaní toho aceru ,,muže to mít ta aplikace v sobě "predator sence"
pokud ta gpu žije a je dělaná v auto přepínaní ,.musíš ji vidět v aida nebo v spravce hw od windows ,že tam je ,.ono tich 600mhz nemusí být nutně intel gpu jen ta nvidia drží power profil ,nebo reaguje na teplotu atd

dxdiag -zobrazení ti taky ukaže gpu ,,v aida vidíš gpu v zobrazení pci -agp u tebe "nvidia + intel" aa pak se da ověřit v dalším okně dat tu nvidiu a dole je stav takty,využití ., navíc zatím si nenapsal co přesně máš za nb ani teploty nic ? neni ta gpu 3gb verze ,že by jela swap ? teploty ok ? nvidia max do 80c pak začíná termal limit ,.

drivery na 10 vem klidně nový od nvidie 417 ,,dat vlastní instalaci a zaškrtnout čistou ., si ověř ovladač ve spravci zařizení ,že nejede na tom od windows
dukame
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. lis 2015

Re: Acer predator 2016 17.3

Příspěvek od dukame »

Hele vůbec nevím s tou klávesou , ten sense to v sobě nemá tam to jde akorát taktovat od výrobce ale žádné přepínání tam není , hele podle mě těch 600mhz je pravé ta 1060 jakoze v klidovém stavu a ty takty se v zátěži vůbec nehybou , přesně jde o acer predator 17,3 G5 793 , teploty při stability testu cpu 94 stupňů a gpu jen 42 což je dost divny , je to 6gb verze , drivery mám ty nejnovější a ještě k tomu správci zařízení normálně tam je vidět ta 1060
NeXt3R
Začátečník
Začátečník
Registrován: 01. říj 2013

Re: Acer predator 2016 17.3

Příspěvek od NeXt3R »

cpu jde taky určitě termal limit kolem 90C .,42 na gpu je normal v klidu v zatěži má určitě víc ,.mužeš vyzkoušet nvidia nastavení ,,napověda - režim ladění .,to donutí jet gpu v tovarním nastavení bez oc a další nastavení co tam muže být

ve spravci jde o ověření ovladače ,,musíš dat ještě vlastnosti karta ovladač,.a tam musí byt zprostředkovatel nvidia ne microsoft jejich ovladače jsou k ničemu
dukame
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. lis 2015

Re: Acer predator 2016 17.3

Příspěvek od dukame »

Hele ten cpu je v pohodě , on v těch hrách ani nejde na 100% není to potřeba , právě proto proste podle mě je nějak desktivovana nebo nevím , hele večer přijdu a zkusím to a napisu hned cca kolem 9
dukame
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. lis 2015

Re: Acer predator 2016 17.3

Příspěvek od dukame »

Tak hele už sem to rozchodil ve hře sem to ještě nezkoušel ale už se hýbou takty a teploty v msi afterburneru takže už je aktivní konečně , ale mám teď jiný problém to ze se to rozjelo tak to je tím ze sem stáhl původní driver grafiky ze stránek aceru a funguji divné ovládáci panel nvidia nejde spustit vůbec a nvidia experience napíše unable to launch GeForce experience from network location. Install experience on the local machine, nevíte co zas stimhle?
Jozef62
Nikdy nic nevím
Nikdy nic nevím
Registrován: 25. lis 2017

Re: Acer predator 2016 17.3

Příspěvek od Jozef62 »

Firmware počítača blokuje inštaláciu ovládačov, je to normálne u značkových počítačov, výrobca sa tým bráni proti uživateľskej inštalácii/reklamácii/záruke.
dukame
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. lis 2015

Re: Acer predator 2016 17.3

Příspěvek od dukame »

A jak mám tedy mít aktuální drivery ? Však ty od aceru jsou naky starý ne ? Navíc nejdou spouštět ty nvidia aplikace
dukame
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. lis 2015

Re: Acer predator 2016 17.3

Příspěvek od dukame »

Hele tak už ty programy funguji a grafika jede nejspíš , teď je ale problém drivery mám aktuálně 369.49 a aktulani jsou 417.22 ale ty mi nefungovali a nabízí mi to update nevím co stim
Jozef62
Nikdy nic nevím
Nikdy nic nevím
Registrován: 25. lis 2017

Re: Acer predator 2016 17.3

Příspěvek od Jozef62 »

Sú dve možnosti ako udržiavať najnovšie ovládače GPU:
a/ čistá, štandartná inštalácia Windows, nie zo skrytej partície na disku od výrobcu
b/ vynútit aktualizovanie ovládačov manuálne cez správcu zariadení
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Re: Acer predator 2016 17.3

Příspěvek od Vesel »

dej si tam nouzovej rezim pomoci DDU odstran drivery a sw a nainstaluj nejnovejsi z netu. Já dnes resetoval windows a delalo mi to problem v normalnim windowsu musel sem instalovat az v nouzovym rezimu (zvlastni)
Jozef62
Nikdy nic nevím
Nikdy nic nevím
Registrován: 25. lis 2017

Re: Acer predator 2016 17.3

Příspěvek od Jozef62 »

dukame píše:Hele tak už ty programy funguji a grafika jede nejspíš , teď je ale problém drivery mám aktuálně 369.49 a aktulani jsou 417.22 ale ty mi nefungovali a nabízí mi to update nevím co stim
Ovladače 369.49 ti nainštalovala služba update, ak chceš najnovšie, stiahni zazipované 417.22, rozbaľ v stejnej zložke, spusti správcu zariadení, vyber aktualizáciu, zadaj cestu k rozbaleným ovládačom, začne inštalácia.
dukame
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. lis 2015

Re: Acer predator 2016 17.3

Příspěvek od dukame »

Helejte ono se normálně dá nainstalovat ty nejnovější drivery ale proste přestane to fungovat opět , Josef zkusím to ještě tedy přes ten zip ale pochybuju no
dukame
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. lis 2015

Re: Acer predator 2016 17.3

Příspěvek od dukame »

Jen ještě kde se to dá stáhnout v zipu?
dukame
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. lis 2015

Re: Acer predator 2016 17.3

Příspěvek od dukame »

Hele tak ani přes ten zip a ten soravce zařízení to nejde proste jakmile se to nainstaluje 1060 přestane pracovat
Jozef62
Nikdy nic nevím
Nikdy nic nevím
Registrován: 25. lis 2017

Re: Acer predator 2016 17.3

Příspěvek od Jozef62 »

Zakáž integrovanú grafiku a reštartni PC, ale len v prípade, ak vieš spustit PC ak by nenabehol obraz.
Naposledy upravil(a) Jozef62 dne čtv 6. pro 2018, 22:31, celkem upraveno 1 x.
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Re: Acer predator 2016 17.3

Příspěvek od Vesel »

nouzovej rezim a DDU...
Odpovědět

Zpět na „Notebooky a netbooky“