Genius Maxfighter F-23 (usb)

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
Radim van Ousek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. srp 2003
Bydliště: Brodce / Brodec
Kontaktovat uživatele:

Genius Maxfighter F-23 (usb)

Příspěvek od Radim van Ousek »

Nevím jak je to možné, ale tenhle joystick mi nefunguje under WinXp. I když je na WinXp dělanej, funguje mi jen u Win98SE. Kámoš si ho koupil a hle... stejná vada. Jde mi hlavně o to, abych věděl, zdali ho vrátit...nebo dát do kupy "Via USB 2.0 Enchanced Host Controller" -downloadovat nový ovladače.
8)
Mám Noutbůůůk :-)
Nidzo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. čer 2003
Bydliště: Milín - okres Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nidzo »

Mas SP1???
Nidzo.cz - programování, webdesign, život v UK... :)
Radim van Ousek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. srp 2003
Bydliště: Brodce / Brodec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim van Ousek »

No, hele sice něco o počítačích vím,ale tohle mi nic moc neříká (nepoužívám zkratky, ale celá jména). Sp1=Windows Xp Professional?????
Mám Noutbůůůk :-)
Nidzo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. čer 2003
Bydliště: Milín - okres Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nidzo »

Summerboy píše:No, hele sice něco o počítačích vím,ale tohle mi nic moc neříká (nepoužívám zkratky, ale celá jména). Sp1=Windows Xp Professional?????
Service Pack 1
Nidzo.cz - programování, webdesign, život v UK... :)
Radim van Ousek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. srp 2003
Bydliště: Brodce / Brodec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim van Ousek »

Service pack...nemám. To je problém...možná. No pokud to má kolem 20Mb a výše, tak to z internetu taky nedostanu (downloaduju rychlostí sotva (3,7Kb/s) :(
Mám Noutbůůůk :-)
Paja
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 31. kvě 2003
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paja »

Summerboy píše:Service pack...nemám. To je problém...možná. No pokud to má kolem 20Mb a výše, tak to z internetu taky nedostanu (downloaduju rychlostí sotva (3,7Kb/s) :(
ma pres 130MB takze asi nic :lol:

And ye shall know the truth and the truth shall make you free
Nidzo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. čer 2003
Bydliště: Milín - okres Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nidzo »

Jestli mas DVD tak si kup PCWorld (ale s DVD) a tam prej je.....
Jinak ja ho uz stahuju a presne ted mam 71MB.... :) este 50MB :(
Nidzo.cz - programování, webdesign, život v UK... :)
karf
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od karf »

Tak přesně ten samej problém mam taky. Jen mam I850 a podařilo se mi tu páčku nainstalovat - přesně ovaldače od Geniusu. Mam je na hadru, jen nevím, které to jsou. Po "nainstalování" šla páčka dobře - občas se i pohnul kurzor a docela zbrkle to skákalo. JE TO SHIT!!!!
note:HP Pavilion Gaming i7 10870H, 16gb, rtx 2060, 1tb OS: MS Windows 10 Home x64
Workstation: HP Z2: Intel Core i7 8700@4.6GHZ, 32gb, Quadro P620, 512GB Samsung M2, 2x HP Z24 G2 OS: MS Windows 10Pro x64
karf
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od karf »

Další postřeh: Zkusil jsem to nainstalovat (Win driverů) na kompu s WIN XP PRO SP1 a instalace narozdíl od XP non SP1 proběhla OK, ale problém nastal při spuštění herních zařízení z ovl. panelů provedlo chybu - neodesílat...JE TO SHIT
note:HP Pavilion Gaming i7 10870H, 16gb, rtx 2060, 1tb OS: MS Windows 10 Home x64
Workstation: HP Z2: Intel Core i7 8700@4.6GHZ, 32gb, Quadro P620, 512GB Samsung M2, 2x HP Z24 G2 OS: MS Windows 10Pro x64
Radim van Ousek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. srp 2003
Bydliště: Brodce / Brodec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim van Ousek »

karf píše:Tak přesně ten samej problém mam taky. Jen mam I850 a podařilo se mi tu páčku nainstalovat - přesně ovaldače od Geniusu. Mam je na hadru, jen nevím, které to jsou. Po "nainstalování" šla páčka dobře - občas se i pohnul kurzor a docela zbrkle to skákalo. JE TO SHIT!!!!

No jó,ale ty máš gameport verzi a ne USB. :P
Né kecám, je to série zmetků, nic víc. Možná ta cena je OK. U dvou lidí prostě tenhle Jstick na Xp nešel, jednomu dokonce na W98se.
Mám Noutbůůůk :-)
karf
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od karf »

Jak jsi přišel na to, že mam gameport? Kdybych měl gameport, tak jsem vysmátej a pařim MS FS 2000 PRO. Já mam USB! Ještě jednou: připojil jsem páčku do USB na PC s XP non SP1 a win začalo instalovat ovladače na OSB HID a podobné. To proběhlo a pak to instalovalo herní zařízení, které to nenainstalovalo. tak jsem začal pátrat po netu a našel několik verzí droverů přímo od Geniusu přičemž jsem si vyměnil pár ostrých emailů s nějkým helpem Geniusu, který se mi snažil vnutit fakt, že ta páčka funguje v XP bez dalších ovladačů. Našel jsem ovladače Geniusu, nainstaloval a hle - páčka se hlásila a dokonce fungoval i nějakej ten konfigurátor. Jenže ve hrách to bylo nepoužitelné, protože se to chovalo přehnaně citlivě - asi jako optická myš na skle. Tak jsem páčku odpojil a ležím pod stolem.
note:HP Pavilion Gaming i7 10870H, 16gb, rtx 2060, 1tb OS: MS Windows 10 Home x64
Workstation: HP Z2: Intel Core i7 8700@4.6GHZ, 32gb, Quadro P620, 512GB Samsung M2, 2x HP Z24 G2 OS: MS Windows 10Pro x64
Radim van Ousek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. srp 2003
Bydliště: Brodce / Brodec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim van Ousek »

Ach tak, to potom sorry. Já myslel že jsi instaloval ovladače na Joystick. No teď když si to vezmu přijde mi to nablblé instalovat Joy drivery na usb Joye (tohle mi prolítlo hlavou). Takže USB...ja to zkusím od toho geniusu a uvidím, třeba i zaprudím. :D
Mám Noutbůůůk :-)
karf
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od karf »

Jo zkus to. Ale jak jsem psal. XP ovaldače nenajdou a SP1 už jo. Jen chybuje nastavení páčky. Hry jsem teda nezkoušel, páš ty XP SP1 jsou na kompu s pomalou grafárnou a hry neeeee.
note:HP Pavilion Gaming i7 10870H, 16gb, rtx 2060, 1tb OS: MS Windows 10 Home x64
Workstation: HP Z2: Intel Core i7 8700@4.6GHZ, 32gb, Quadro P620, 512GB Samsung M2, 2x HP Z24 G2 OS: MS Windows 10Pro x64
Radim van Ousek
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. srp 2003
Bydliště: Brodce / Brodec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim van Ousek »

Tak jsem to vozkoušel na těch XPčkách. Fungujou. Dík.
Mám Noutbůůůk :-)
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“