Přenosná tiskárna

Cokoli týkající se tiskáren, skenerů a multifunkčních zařízení, papíru či náplní.
Odpovědět
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Přenosná tiskárna

Příspěvek od Thellwin »

Ahoj, sháním přenosnou tiskárnu, měl by někdo nějaké doporučení? Tenhle segment šel doteď úplně mimo mě a musím přiznat, že mě po zběžném projetí zarazilo, za kolik se tyhle věci prodávají. Krom toho jsem ani nenašel moc typů na výběr.

Požadavky nejsou nijak velké. Bude to jen na černobílý tisk dokumentů (žádné obrázky, fotky, skenování ani nic jiného). Přenášet se to bude max. kousek z auta na místo a zpět. Samozřejmě uvitám, když to nebude extrémně drahé na provoz a možnost nějakých spolehlivých neoriginálních náplňí je samozřejmě pěkný bonus.
Goldnoob team proud member!
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Přenosná tiskárna

Příspěvek od LoCo99 »

a co obyč tiskárna a měnič napětí do kufru? za přepokladu že nějakou máš, tak to máme ve firmě, jen tam vozíme jehličkovou :D :D
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Přenosná tiskárna

Příspěvek od Thellwin »

Já nechci tisknout v autě :D

Prostě potřebuju někam dojet na jednání a případně tam něco vytisknout.
Goldnoob team proud member!
pbjun
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. srp 2012
Bydliště: Dolní Domaslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Přenosná tiskárna

Příspěvek od pbjun »

Tak na to nepotřebuješ cestovní tiskárnu, stačí Ti jakákoliv laserová v menším provedení, třeba brother HL-1110E váží 4,5kg a stojí pár kaček... Cestovní tiskárny se dělají tak, že dokáží pracovat pouze s napájením z USB aby bylo možno tisknout kdekoliv, jsou to inkoustovky aby splnily tech 500mA a jsou přímo v kufříku - mají je třeba celníci nebo větší policejní vozy...
Hlavní PC: Core i7 13700K, Asus TUF Z790-PLUS D4 , 128GB DDR4, RX 7900 XTX 24GB, Gigabyte Aorus 500GB NVME, Samsung 2TB NVME, LCD Dell 34"
Garáž PC: Ryzen 9 3900x, 32GB DDR4, RTX 3070 8GB, 1TB NVME Samsung
zsdx
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. srp 2017
Bydliště: na Pankraci

Re: Přenosná tiskárna

Příspěvek od zsdx »

'Cestovni tiskarna' drive mivala svoji baterii, ale uz si nepamatuju cislo toho HP DeskJeta.
Suke001
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2009
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Přenosná tiskárna

Příspěvek od Suke001 »

Asi nejekonomičtější bude fakt nějaká malá laserovka, kterou tam napíchneš do sítě a tiskneš.
Jsou i bateriové přenosné tiskárny, ale je to drahé např. https://www.czc.cz/canon-pixma-ip110-s- ... 92/produkt
cartridge stojí pár korun v náhradě
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Přenosná tiskárna

Příspěvek od Thellwin »

Jo na ten Canon jsem koukal, i v té slevě se mi trochu kroutí prsty, vzhledem k tomu, co stojí normální tiskárna. Jako asi bych preferoval tu úplně mobilní ala výše zmíněný Canon, ale kdyby někdo měl tip na opravdu kompaktní klasickou laserovku, tak bych možná šel i touto cestou.
Goldnoob team proud member!
Odpovědět

Zpět na „Tiskárny, skenery a multifunkční zařízení“