Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je pá 13. prosinec 2019, 10:57

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 4 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: 1 web adresa načte jen základ HTML, pouze PC - mob. data OK
PříspěvekZaslal v: po 12. srpen 2019, 06:49 
Začátečník
Začátečník

Ahoj,

pár dní se mi doma děje to, že když chci jít na web www.worldoftanks.eu načte to jen jeho základní html, i na mobilu i na PC, promazání browser cache nepomohlo, znovu načtení stránky nepomohlo, přeinstalování chromu taky ne, dělá to ale jenom, když se připojuju přes domácí router. Když se připojím na mobilu přes data, je problém pryč.

Na jiný web co by to dělal jsem nenarazil.

Restart routeru jsem udělal, nepomohlo.

Uplně random nápad, máme na domě anténu, na kterou minulý týden instalovali sousedům příjmač netu - pak kabel k nim a switch - stejný poskytovatel jak my - nemůže tohle s tím nějak souviset? I když pochybuju radši píšu všechno.

Nějaké nápady co vyzkoušet?

Předmět: Re: 1 web adresa načte jen základ HTML, pouze PC - mob. data
PříspěvekZaslal v: po 12. srpen 2019, 08:55 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

ThomasVT napsal:
Ahoj,

pár dní se mi doma děje to, že když chci jít na web http://www.worldoftanks.eu načte to jen jeho základní html, i na mobilu i na PC, promazání browser cache nepomohlo, znovu načtení stránky nepomohlo, přeinstalování chromu taky ne, dělá to ale jenom, když se připojuju přes domácí router. Když se připojím na mobilu přes data, je problém pryč.

Uplně random nápad, máme na domě anténu, na kterou minulý týden instalovali sousedům příjmač netu - pak kabel k nim a switch - stejný poskytovatel jak my - nemůže tohle s tím nějak souviset? I když pochybuju radši píšu všechno.

Nejsi jediný komu to dělá, problém zavinil nejspíš sám Wargaming. Pokud napíšeš na podporu, přijde ti od nich asi něco takového.

Nemáte oprávnění k prohlížení souborů přiložených k tomuto příspěvku.

PC: Intel Core i5-9600K + Gelid Solution Phantom, Gigabyte Z390 M Gaming, MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G, Corsair Vengeance 16GB DDR4 3200 CL16, Crucial MX100 256GB + Crucial MX500 500GB + Seagate Barracuda 7200.14 1TB, Samsung SH-224DB, Seasonic S12II Bronze 620W, Fractal Design Arc Mini + 3x Noctua NF-P12 redux-1300 PWM + 1x Noctua NF-P14s redux-1200 PWM, Windows 10 Home Monitor: ASUS ROG Swift PG248Q + Dell P2414H Příslušenství: Logitech G203 Prodigy, C-TECH ECHION, Kingston HyperX Cloud Revolver Telefon: LG V30

PříspěvekZaslal v: po 12. srpen 2019, 09:49 
Začátečník
Začátečník

Danny202 napsal:
ThomasVT napsal:
Ahoj,

pár dní se mi doma děje to, že když chci jít na web http://www.worldoftanks.eu načte to jen jeho základní html, i na mobilu i na PC, promazání browser cache nepomohlo, znovu načtení stránky nepomohlo, přeinstalování chromu taky ne, dělá to ale jenom, když se připojuju přes domácí router. Když se připojím na mobilu přes data, je problém pryč.

Nejsi jediný komu to dělá, problém zavinil nejspíš sám Wargaming. Pokud napíšeš na podporu, přijde ti od nich asi něco takového.

Díky za info, napíšu jim.

PříspěvekZaslal v: po 12. srpen 2019, 11:51 
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Obrázek uživatele

Tam asi dělají dobrý troubové. Googlí ani cloudflare DNS zcela jistě nebudou v síti poskytovatele, takže odezvu na DNS dotazy (které s pingem vůbec nesouvisí) zcela jistě navýší, nikoliv sníží.

Humans have a ‘deep-seated urge to self-transcendence’, which can take toxic forms – alcoholism, addiction, the intoxication of nationalism and war, the mindless hedonism of Brave New World.

Odpovědět na téma  [ 4 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 4 anonymních