Ghost Recon Breakpoint

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

https://games.tiscali.cz/oznameni/ghost ... nds-327909

Tak jak se těšíte? Vychází 'už' 4.10., je to přímé pokračování Wildlands.
Osobně se těším hodně, lehčí sci-fi prvky mi vaděj daleko míň, než když do Wildlands nalepili predátora, nebo Fischera ze Splinter Cellu.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
kulhajs
Nováček
Nováček
Registrován: 10. črc 2013

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od kulhajs »

Zrovna stahuji Wildlands, nemám všechno projetý. Hlavně jsem hrál celou dobu sám a to není ono. Breakpoint vypadá celkem slušně, ale musím sehnat pár lidí..
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Já Wildlands projel 3x a zásadně sám, resp. s těma třema parťákama.
Multiplayer v jakýkoliv formě mě zkrátka nebaví, i když uznávám, že co-op s
domluvenýma lidma, kdy každej ví, co dělá, bude dost zábavnej.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
fmx rider
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2006

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od fmx rider »

Na Wildlands jsem se hodně těšil, hrál jsem solo, dělal všechno co šlo, ale 2 oblasti před koncem se mi to tak zprotivilo, že Breakpoint bych nehrál ani kdyby mi za to někdo platil. Tak hnusně repetetivní hru jsem zatím nehrál a to jsem měl "Ubisofitny" docela rád.
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Ve Wildlands mě strašně vadilo,jak jsem nemohl všechny mise řešit po svym.Hlavně ty bossy jednotlivejch regionů jsem nemohl sundat podle sebe,tam to bylo skriptovaný a vadilo mi to.Ten stealth měl jít všude a kdykoliv a byla by to bomba.Poslední mise Wildlands byla neskutečná sračka,která zase vytočila mě.

Tak jen doufejme,že tohle bude lepší.Já to zkusím,protože až na pár výjimek mě Wildlands bavily.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od HEAD »

CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

Vypada to dobre, tenhle styl her me bavi, doufam ale ze to nebude moc radobyrealisticky. Jako pajdat po kazdym zasahu a odpocivat po par metrech behu, to je pak vojenskej simulator a ne hra u ktery se chci bavit a realnost me moc nezajima.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Bouner
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. led 2014

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Bouner »

Tak včera došly pozvánky na víkendový test :) ... tak jsem zvědav jak to dopadne.
Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Walker »

Bouner píše:Tak včera došly pozvánky na víkendový test :) ... tak jsem zvědav jak to dopadne.
neměl bys jednu navíc? :-D
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Pepa1 »

fmx rider píše:Na Wildlands jsem se hodně těšil, hrál jsem solo, dělal všechno co šlo, ale 2 oblasti před koncem se mi to tak zprotivilo, že Breakpoint bych nehrál ani kdyby mi za to někdo platil. Tak hnusně repetetivní hru jsem zatím nehrál a to jsem měl "Ubisofitny" docela rád.
mám to s Wildlands stejně, i tak se moc těším na Breakpoint :)
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od durod »

aktualne to hraju na plejku, hodne repetitivni, ale da se tam docela vyblbnout, jednu misy udelat ze vduchu dronem, drohou stealth, treti pres C4, vybombardovat je minometem, rambo styl, sniper styl, atd, je tam hodne moznosti stylu hrani, docela to ujde.
Breakpoint bude doufam stejna zabava
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od stoRmjE »

Wildlands jsem hrál chvíli, po pár hodinách to šlo z disku, tohle bude to samý, navíc na nascriptovaný gameplay mě nedostanou. Střelba nevypada vubec dobre, dokreslovanej muzzle flash, kterej nesouhlasí se střelbou, je už pouze třešnička na dortu..
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

Pro me je Wildlands porad jeste nejlepsi strilecka co jsem kdy hral, rozsahly ruznorody prostredi plus pestry a zabavny mise v kampani, moznost jejich plneni v libovolnym poradi a ruznym zpusobem, presne to co od hry ocekavam, kdo ma ale radeji MP tak ho to bavit nemusi. Doufam akorat ze Breakpoint bude stejnej.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Walker »

Tak dneska dorazila pozvánka na testovačku teď o víkendu tak jsem zvědavej :-) má někdo taky?
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

Od 5.9. na Uplay bezi beta:
We are pleased to confirm you have been granted access to the Beta from 5 th -8 th September!
Preload the game and strap on your boots to enjoy the full experience!
How to access the Beta:
1. Open your Uplay launcher
2. Click on "My Games" in the upper-left corner of the client
3. Click on the icon "Ghost Recon Breakpoint Beta"
4. Download the game and get ready to land on Auroa!
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Tak pak dejte vědět, docela se těším, Wildlands mě i přes jistou repetetivnost bavily. Chci si je dát ještě jednou před Breakpointem, dočetl jsem se, že v jednom z updatů konečně přidali možnost přespat/posunout čas, což konečně umožňuje plánování nočního stealthu. To před tím nešlo a čekat, až uplyne cyklus noc/den trvalo celkem dlouho. Jediný, co mě na Wildlands vadilo, byla nemožnost řešení příběhových misí podle svýho uvážení, ty byly striktně předskriptovaný a závěrečná mise byl vyloženě brak, jelikož jsem absolutně postrádal jakýkoliv pocit z toho, že jsem ten kartel nějak oslabil, když po mě šlo absolutně všechno, co se hejbalo. Ale jinak free roam a osvobozování jednotlivejch regionů bylo fajn.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

Uz to jde stahovat, hrat to ale pujde az od ctvrtka 12.00 do nedele 12.00. Doufam ze za tech par dni si bude mozno udelat dostatecnou predstavu o hratelnosti. Wildlands pokud si vzpominam taky takhle pustili predem pres vikend a tam mi po pul hodine bylo jasny ze to bude bomba.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Walker »

zhor píše:Uz to jde stahovat, hrat to ale pujde az od ctvrtka 12.00 do nedele 12.00. Doufam ze za tech par dni si bude mozno udelat dostatecnou predstavu o hratelnosti. Wildlands pokud si vzpominam taky takhle pustili predem pres vikend a tam mi po pul hodine bylo jasny ze to bude bomba.

mělo by to být do pondělka

https://static.ubi.com/0071/Ghost_Recon ... ss_Map.jpg
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

Tak jsem to spustil a je to v podstate Wildlands s online systemem z Division, coz bohuzel znamena nutnost pripojeni i pro solo hrace. A vtom je ten problem, neustale me to odpojovalo, takze jsem toho moc nenahral a po hodine to vypnul (je to ovsem beta). Nicmene prvni dojem ze hry neni spatnej i kdyz ne tak jednoznacne pozitivni jako u Wildlands. Vyvoj postavy je pres perky jako u Wildlands s moznosti hrat akcne i stealth, coz je nakonec obsazeny uz v nazvu hry. Dostal jsem se akorat do prvniho tabora (v jeskyni) kde dostanete dalsi hlavni i vedlejsi mise. Zadani misi mi ale prislo ponekud nejasny, na mape jsem nenasel zadnou znacku, takze jsem nevedl kam mam jit. Je na to ale celej vikend, takze jeste uvidime.
Jinak ma to nejakej novej anticheat kterej vas upozorni ze vam bude prostouravat PC a posilat jim krome jinyho informace o vsech programech co mate nainstalovany, takze peknej darecek navrch.
Edit - pokud to nekoho zajima nazivo, tak tady je taky beta-gameplay: https://www.youtube.com/watch?v=a-RNSo9sdso
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

Neni to spatna hra, ale max. tak 7-8/10 a to jen proto ze me bavi otevrena akce a duvody ty akce me zas tak moc nezajimaj. System misi je jako ve Wildlands, ty vedlejsi casto repetitivni, levelovani podle Division a arkadova hratelnost Just Cause, vcetne kombinace zasnezenych hor a subtropu, takze mi chvilema pripadalo ze hraju JC4.
Po nemastnym zacatku se dostanete do ty jeskyne, coz je hlavni a jedina zakladna v cely hre, takze se tam musite furt vracet. Nejhorsi ale je ze se tam mota asi 50 dalsich hracu ktery se houfujou kolem obchodu a zadavatele mise, coz pusobi komicky a pro solo hrace je to az iritujici, protoze to kazi zazitek ze hry. Navic trva skoro minutu nez vylezete ven a tam jste pak sami proti celymu svetu, zatimco v jeskyni se schovava armada tajtrliku, to je takovy divny.
Novinka je doplnovani munice, na zakladne zadnou nedostanete ani nekoupite, do boje jdete jen s par nabojema a dalsi ziskate jen z mrtvol nebo krabicek na cizich zakladnach, ale vzdy jen trochu, zadny plny doplneni magazinu tady neexistuje, takze prvni perk kterej potrebujete odemkout je ziskavani vic munice. Nastesti protivnici moc AI nepobrali a staci jim jedna rana do hlavy nebo kratka davka, takze je to hratelny. Vyjimkou jsou ovsem velky pozemni drony, do nich nasypete uplne vsechno vcetne raket a EMP granatu a vesele po vas pali dal ze svych nekonecnych zasobniku, tohle soudruzi vyvojari trochu prehnali. Blby taky je ze pokud nemate plny zdravi, zacnete pajdat a z nepochopitelnych duvodu muzete pouzivat jen pistoli a leceni trva dost dlouho. Prijde mi to jako trapnej pokus o realitu v absolutne nerealnym prostredi.
Stealth je stejnej jako ve Wildlands, tedy dobrej. Nejvic me bavilo vypnout jim v noci proud, vylezt na strechu a oddelat jednoho po druhym az zadnej nezbyde a pak uz jen v klidu mlsat jak liska v kurniku.
Po technicky strance to byl docela bugfest, casty zaseknuti postavy nebo najednou prestalo reagovat tlacitko strelby a nezbylo nez zdrhat, ale byla to beta takze to snad jeste spravej. Interiery budov jsou jak pres kopirak, takze kolikrat nevite ve ktery vlastne jste, s tim se moc nenamahali.
Urcite do toho pujdu, ale ne hned v den vydani za plnou cenu, za tech 60e to zase nestoji.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“