The Bard's Tale 4:Barrow deep

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
skaven321
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. zář 2014

The Bard's Tale 4:Barrow deep

Příspěvek od skaven321 »

je to vonku, uz to niekto skusal? ja sa s tym trosku trapim, zase vytvorili vlastnu koncepciu abilit a kuziel
R7 5800X3D, 32GB DDR4 3200Mhz CL14 G.SKILL FlareX@3600MHz, Sapphire RX 7900 XT GAMING 20GB, ASUS MG279
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: The Bard's Tale 4:Barrow deep

Příspěvek od rbclass »

Mam Directors cut,cize malo by to byt poopravovane.(nie je uplne,obcas to cukne,hlavne v inventary :D aj ked sa cpu a gpu flakaju ) Co som cital recky ludi ,ked hra vysla,tak sa vsetci stazovali na hroznu optimalizaciu.Napr ze hra na low detaily zamestnavala 1080ti (1950Mhz) na 60%,alebo rozdiel vo fps s tienmi na low a ultra bol 50 :) Celkom na tom zamakali

Hra ja to paradna.Paci sa mi to rozdelnie exploracie a boja.Cize bojujem,len ked do boja skocim..Grafika vraj ma byt cim dalej lepsia,hlavne zacne byt pekna, ked odidete z mesta.Uz sa tesim .
Stylizacia je tiez pekna,taka soft fantasy..viac rozpravkovejsie ako napr witcher,co povazujem za klad..
skaven321
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. zář 2014

Re: The Bard's Tale 4:Barrow deep

Příspěvek od skaven321 »

trosku som to hral, ten boj sa mi zda strasne repetivny - je to obmedzenim tych 4 schopnosti, ktore si mozes vybrat do boja. Povolania mi pridu nevyrovnane, bardovia (na nich je pribehovo zamerana hra) su strasne slabucki, su dobri len na liecenie, tie ich hudobne aury potesia, ale da sa to dat zatial aj bez nich. bojovnici su este slabsi. Kombo zlodej a mag da 90% damage v boji. Cela hra je hlavne o puzzloch v priestore, co vie byt niekedy poriadne iritujuce. Pozitiva su hlavne zvuky a hudba
R7 5800X3D, 32GB DDR4 3200Mhz CL14 G.SKILL FlareX@3600MHz, Sapphire RX 7900 XT GAMING 20GB, ASUS MG279
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: The Bard's Tale 4:Barrow deep

Příspěvek od rbclass »

To je prave fajn,ze su slabsie a silnejsie povolania :)
skaven321
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. zář 2014

Re: The Bard's Tale 4:Barrow deep

Příspěvek od skaven321 »

nevravim ze nie, len ze mi pridu strasne nevyrovnane. A samozrejme vyvoj postav. u maga som sa zameral na rychlejsie boostovanie many a nic ine nerobim, len vyvolavam kazde druhe kolo ten silny blesk, ktory zasiahne dvoch enemakov. Repetivne. Suboje by znova potrebovali prekopat. A nechapem to obmedzenie 4 vybratych abilit.
R7 5800X3D, 32GB DDR4 3200Mhz CL14 G.SKILL FlareX@3600MHz, Sapphire RX 7900 XT GAMING 20GB, ASUS MG279
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: The Bard's Tale 4:Barrow deep

Příspěvek od rbclass »

Píšeš,akoby si vyskúšal všetky možnosti co súboj ponúka a našiel tú najlepšiu. Si si istý že je najlepšia? Inak koľko máš nahraté? Zdá sa že to hráš už dlho. Ja mám len pár hodín,hral som to vlastne len včera. Dnes možno k večeru.
skaven321
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. zář 2014

Re: The Bard's Tale 4:Barrow deep

Příspěvek od skaven321 »

Hral som aj povodnu verziu, a dostal som sa cca do polovice, potom ma to prestalo bavit. Teraz som presiel mesto, podzemie pod mestom, prilahle plane+ta veza ktoru musis odomknut zvonmi. Nemam vyskusane vsetky moznosti, hra ta aj tak v zaklade tlaci do liniek, ktore ability mas pouzivat: trow zlodej - focus na hod dykou + crit, trpaslici tank, hlavna postava bard, lietajuci mag. Ak sa pokusis riesit postavy inac, tak nemas sancu. taky trpaslik bez stitu s obojrucakom ti je zbytocny, len ti zerie tie pointy na utoky a ability. vyvolavanie priser je zbytocne, nedavaju dobry damage, vacsina aurier je zbytocnych - tj odrazenie sipov, ohniva aura. nie su bohvieako silne, radsej vyuzit alkohol na liecenie u toho barda :)

Vacsina uderov je zbytocna, max tak na dorazanie, jedine co sa oplati zobrat je uder na znizovanie hodnoty brnenia a udery na znizovanie meditacie, a dorazat s rogue(nabrusit zbran, skocit do tiena a niekedy je instakill)
R7 5800X3D, 32GB DDR4 3200Mhz CL14 G.SKILL FlareX@3600MHz, Sapphire RX 7900 XT GAMING 20GB, ASUS MG279
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: The Bard's Tale 4:Barrow deep

Příspěvek od rbclass »

Tak ja to zas nehrám na najväčšiu obtiažnosť,aby som riešil toto čo ty. Skôr si to užívam a nehľadám silou mocou to naj. Hrám na normal a prekvapuje ma,že hneď na začiatku ako som vyliezol z podzemia do mesta mi dáva Impossible protivníkov,zaujímavé je aj to,že nie sú až tak Impossible..
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“