Ghost Recon Breakpoint

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Těžko posuzovat, já nikdy tenhle dodatečnej obsah u hry nekoupil (kromě Euro Truck a American Truck simů - tam je to něco úplně jinýho a jakejkoliv addon vydaj, tak okamžitě kupuju skiny, rozšíření map, tahače, apod.)

Ačkoliv jsem nikdy nic takovýho nekupoval, tak jsem ale ani nikdy neměl sebemenší problém danou hru dohrát s vybavením, který bylo k dispozici v základní hře. Ale dovedu si představit, že jsou hráči, který se s hrou nechtěj vypiplávat nějakym stealth postupem a slabšíma zbraněma, nakoupěj kvéry s nějakejma mega statama, k tomu všechny možný booster packy a proválcujou se ke konci za pár hodin.

Ideální to není, trend dnešní doby, no. Nikde nicméně není psáno, že to bez těchto věcí nelze dohrát a plnohodnotně si to užít... Z Ubi strany se jedná prostě o byznys, i když neskutečně okatej a možná pro někoho nasírací. Nicméně přes čáru by bylo říct 'když si tohle nekoupíš, tak to jen těžko dohraješ', ale nic takovýho tam není. Takže ve finále to je 'každýmu dle chuti'...'ber, nebo nech ležet'.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Sobo »

No, ty se na to koukas z pohledu ciste "single player experience". Jenze ta hra ma taky PVP multak. :)
Samozrejme Ubisoft se bude vykecavat, jak to maji vsechno vybalancovane, aby zkusenejsi (rozumej bohatsi) hraci nemeli zadnou kritickou vyhodu, ale vsichni vime, o cem to je.
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

Hlavni napln tyhle hry je kampan SP nebo coop a toho se ta monetizace netejka. Ta je pro PvP, kterej je tam jen jako privesek pro ty co bez toho nemuzou bejt, tak at si to za ty prachy vychutnaj. Da se taky koupit verze hry za 100/120/190(!)e (ty uz to ted muzou hrat), chtel bych videt toho magora co za to da tech 190e.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

Docet jsem jednu zajimavost o hre. Udajne se da ignorovat pribeh a jit rovnou na hlavniho bosse Walkera tim ze budete postupne vyslychat velitele zakladen az nekterej prozradi jeho pozici. Je ovsem treba pocitat s tim ze ty protivnici maj podstatne vyssi level, kterej je danej napevno podle oblasti. To je docela zajimavej koncept, hlavne pro hrace-kamikaze ktery hledaj max. vyzvu.
Jinak herni svet je prej mnohem vetsi nez by se zdalo z bety, nehlede na to ze budou postupne pridavat dalsi oblasti a mise, vypada to na velehru. Na finalni podobu jsem zvedavej, uz mam koupenou krabicovku za 1199Kc v cz obchode.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od HEAD »

Ghost Recon Breakpoint Optimization, Another Ubisoft Fail?
https://www.youtube.com/watch?v=4YXlPNBF0Fc&t=
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od rbclass »

Skvely rozbor. To odporucane nastavenie HUB quality,je myslim najlepsie nastavenie vzhladom na najvyssie fps na najmensi ukor kvality.

ten clickbait nazov som nepochopil. Preco sa pyta,ci to je dalsi ubisoft fail ? Ved o tom vobec nehovori vo videu..teda trochu som to preklikal,ale nic take tam nie je.. Na druhu stranu,ak je toto dalsi fail..ktory bol predtym ? Neviem o tom,ze by nejaka hra od ubisoft z blizkej minulosti bola fail
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Já se těším dost, ale co mě zarazilo v jednom z postřehů na ytb je fakt, že ve hře údajně chyběj civilisti..??? Že prej je to jen hráč vs Wolves and drones?? Já myslel, že na tom soustroví je život. Pokud tam nebude v rámci příběhu nějak vysvětleno, že třeba obyvatelstvo vyhostili, tak to možná bude působit divně... zatím těžko soudit.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Walker »

Swat píše:Já se těším dost, ale co mě zarazilo v jednom z postřehů na ytb je fakt, že ve hře údajně chyběj civilisti..??? Že prej je to jen hráč vs Wolves and drones?? Já myslel, že na tom soustroví je život. Pokud tam nebude v rámci příběhu nějak vysvětleno, že třeba obyvatelstvo vyhostili, tak to možná bude působit divně... zatím těžko soudit.

Já teda nevím, ale v Betě civilové byli a kolikrát sem je zabil s hláškou, že ještě jednou tak ti vypnu hru..tytyty!

Vážně, plnou nemám, ale v Betě 100% jsou/byli.
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

To je fakt, na civilisty jsem casto narazil treba u taboraku nebo ve vesnici. Do jednoho jsem nechtene drcnul motorkou pri rozjezdu a byl hned mrtvej a hra mi nadavala jako bych to udelal schvalne.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Sheppix
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. dub 2006
Bydliště: Beroun, Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Sheppix »

Civilistů je v táborech dost. V příběhu pak zjistíš, že pro ně ale není dobrý se jen tak potulovat všude možně.
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Ok. Obávám se, že mě stejně asi nejvíc bude štvát ta jeskyně plná reálnejch hráčů, o tom se už teď vede dost diskuzí, že to působí divně, když chce jít člověk kompletně solo...
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Sobo »

No, koukal jsem se na nejake recenze od lidi, kterim verim, a vypada to na peknou sracku... Jeste tak o tridu horsi jak Wildlands, zabugovany jako svine, AI naprosto retardovana, postavy totalni cringefest, mikrotransakcni peklo. To aby clovek mel fakt hoooodne nizky standardy na takovouhle vec.

Mack (Worth a buy):
https://www.youtube.com/watch?v=GM27eo3ZhIs

ACG:
https://www.youtube.com/watch?v=tCugHPzkwVM
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

Ted jsem hral asi 3h a zatim uplna spokojenost. Zadnej bug, grafika mi pripada trochu lepsi nez v bete, takova oku lahodnejsi. Epickej pribeh tady ale neni, je to proste arkadova strilecka s rozsahlym otevrenym svetem s krasnou grafikou a to mi vyhovuje, zalezi proste co od toho clovek ceka. Muzete bloumat po mape, litat v heli a kochat se, nebo jit rovnou na vec a plnit mise nebo jen tak zbuhdarma cistit zakladny, hra vas k nicemu nenuti a to se mi libi. Kazdej hrac z toho muze mit jinej zazitek, je potreba si to zkusit. Uvidime ale jeste jak se to vyvine dal.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od stoRmjE »

Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Walker »


Takovýhle video se dá sestřihat z jakýkoliv hry. Nicméně ovládání/chování vozidel je fakt tragický :lol:
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

Tragicky ovladani vozidel je fenomen skoro vsech soucasnych her. Proto je prakticky nepouzivam a chodim pesky nebo na vetsi dalku vemu heli, ktera se ovlada pomerne dobre. Da se s ni treba pristat na strese budovy kam se jinak nelze dostat a pohrat si trochu s ostrelovackou. Nesmej vam ale tu heli roztriskat, jinak nezbyde nez spachat sebevrazdu skokem ze strechy. Nebo vystrilet zakladnu ze vduchu raketama a pak jit jen vyzobat vybaveni je taky docela dobra zabava. Zatim me ta hra i pres urcity negativa bavi skvele.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
fmx rider
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2006

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od fmx rider »

Jmenovat se to jinak a nebýt to od Ubisoftu, tak tady po hře s hodnocením 60 "Weak" na Opencritic neštěkne ani pes. Kam ten svět spěje :lol:
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

Zadna recenze hry neni objektivni, vzdy je zavisla na subjektu hodnotitele. Ja z toho ze zacatku nebyl moc nadsenej (na rozdil od Wildlands) ale ted me to bavi cim dal vic. Je treba si vybrat pozitiva a negativa ignorovat, hra to umoznuje. Koho nebavej repetitivni vedlejsi mise, nemusi je hrat, nemusi dokonce hrat vubec zadny mise, nebo jen nektery a taky to jde dohrat do konce. Je to proste sandbox a podle toho jak si tam kdo hraje, takovou ma z toho hru a v tom je jeji hlavni sila.
Zalezi taky pochopitelne co koho bavi a co od danyho typu hry ocekava. Hraci SP strilecek to dnes nemaj jednoduchy, tech her moc nevychazi a tak musej brat co je. A duvod proc hrat SP je absolutni svoboda vlka samotare.
Kazdopadne kdo zna hru jen z recenzi tak ji tezko muze hodnotit.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Já mám nějakých osm hodin odehráno a zatím musím říct, že jsem taky spokojenej. Pár bugů jsem zažil, ale oni to vychytaj tak, jako vždycky všechny jejich hry. A zatím to nebyly věci, který by mě vyloženě vytočily. Jinak i já jsem měl vždycky rád lone wolf hry, plus když sem k tomu přidali lehký survival elementy, tak jsem spokojenej. Ten pocit z oslabení je tam slušnej, základny jsou většinou dost napěchovaný nepřátelema. Průzkumný helikoptéry a drony mě nijak nevytáčej, naopak mi to tam zapadá a dává smysl. Když je slyšim, tak se buď klidim do budovy, nebo se zahrabu do země :roll:

Bivaky jsou fajn věc, naštěstí je tam hned od začátku možnost si vybrat, ve kterou denní dobu ho opustit, čímž se dá samozřejmě plánovat noční postup (ve Wildlands toto přidali až poměrně nedávno v jednom z posledních patchů).

Vzhledem k tomu, jak je hra koncipovaná a jakym způsobem je podávanej příběh, mi vůbec nevadí absence dalších tří parťáků. Zábavnej sync shot nahrazuje totéž, akorát z dronu a je to celkem dost cool.

Ty mikrotransakce zcela jistě ideální nejsou, nicméně nadávat asi budou lidi, co chtěj hrát mulťák. Z pohledu single player hráče mě to absolutně netankuje, protože už tak je toho ve hře volně k nalezení spousta.

Erewhon jsem myslel, že bude podstatně větší immersion breaker, než ve skutečnosti je. Byl jsem tam od začátku pouze jednou a žádný vyložený narušení atmosféry se tam nekonalo, nikdo tam zatím zběsile nepobíhal a celkově tam všechno vypadalo celkem přirozeně.

Kdo lamentuje nad tím, že hráč je lone wolf na ostrově a zbytek hráčů v jeskyni nedává smysl, tak mu podle mě unikla jistá pointa ze začátku příběhu. A sice, že nikde není řečeno, že hráč je jedinej přeživší ze sestřelenejch helikoptér. Těch přeživších může být víc v podobě hráčů, který zajímá právě co-op. Mě to nakonec nepřijde zase až tak blbě provedený v podobě tý jeskyně jako central hubu. Samozřejmě, že naprosto ideální by bylo jít komplet offline a jeskyni tam mít jako čistě příběhovej prostor.

Další věc, kterou maj celkem chytře vyřešenou je vybavení. Samozřejmě je to klasická ubisofťárna a úplně jsem si vzpoměl na poslení dva AC, kdy člověk leveluje téměř neustále a stejně tak neustále je mu předhazováno lepší vybavení. Ale zezačátku mě vadilo, že jsem měl na sobě něco chvíli a hned už to zas musel měnit. Pak jsem ale přišel na to, že ho můžu oblíct do čeho chci, aniž bych měnil ve skutečnosti staty toho, co mám na sobě (myslím, že Odyssey to měl taky tak). V tom hlavním menu ho prostě oblíknu a v tom 'oblíkacím' menu ho tak nějak přeskinuju, aby se mi na něj líp koukalo, přičemž staty zůstavaj.

Netvrdím, že je to kdovíjaká pecka, ale jsem dlouhodobým zastáncem toho, že hry by se měly hrát tak, jak to jejich tvůrci zamýšleli (mluvím čistě o single player). Jako v každý hře z posledních let, i tady se atmosféra zásadně odvíjí od toho, jakým způsobem to člověk hraje. Opět to spousta lidí zapne, začne tam trolit a pak suše napíšou, že GRB se nepovedl. Já tvrdím, že se povedl a s každým patchem bude lepší a lepší, ať už lidi budou hrát singla, nebo mulťák. A mikrotransakce? Lidi sice můžou řvát a nikdo je nenutí si nic kupovat, ale oni dobře vědí, proč tam něco takovýho dát. Je to byznys, ať se to lidem líbí, nebo ne.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
fmx rider
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2006

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od fmx rider »

zhor: Jedna recenze neni objektivni, ale prumer desitek recenzi kdy vyjde score 60 znamena jedine - ta hra je sracka. Tvoje obhajoba vlastne rika, ze mam ignorovat 8 z 10 veci ktere me tam vadi a na zaklade 2 z 10 ktere se mi libi jim mam dat 1500kc. To ses zblaznil ne?

Uz jsem to tu nekde resil a nadaval na to. To ze hra vysla v nedodelanem stavu neni na obhajobu, ze hru dodelaji a budou pridavat obsah...to je na kopani vyvojaru doprdele a tim, ze to hrajete a kupuje akorat podporujete toto chovani. Ja jsem trochu i rad, ze to ted tak Ubisoft posral, protoze se treba chyti za hlavu a dalsi velkou hru vydaji v lepsi kvalite.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“