Ghost Recon Breakpoint

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od orgasmic »

Jedna věc je, co chce vývojář a další, do čeho ho nutí vydavatel.
Asus Rog Strix G18
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

S tema kritickejma pripominkama v recenzich vetsinou souhlasim, sam bych tomu dal tak 7/10 (coz neni spatny). To mi ale vubec nebrani abych se u hry skvele bavil, zalezi co koho do hry nejvic tahne. Tech 1199Kc za to rozhodne nelituju.
Profi recenze jsou vzdycky brany z co neprisnejsiho uhlu, aby pusobily objektivnim dojmem. Pro hrace je ale dulezitej subjektivni dojem kterej si udela sam pri hrani hry a kterej pro ostatni nemusi bejt vubec relevantni, protoze kazdej clovek je jinej.
Jinak navzdory recenzim jsou ted prodeje v UK na 2. miste.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Donic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2012
Bydliště: Jihočeský kraj

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Donic »

Chtěl bych se zeptat na ty 4 specializace ve hře, pokud mi někdo poradí...neboť mám minimum odehráno a ještě se ve hře moc neorientuji. Za první získaný bod jsem si dal poprvé specializaci zdravotník, ovšem nyní bych raději zvolil útočník nebo ostřelovač...Ty další body jsem na tyto specializace už dal, ale nevím jak anebo čím se to dá změnit...abych to měl funkční. Díky
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Specializaci si změníš v bivaku.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

Me by zase zajimalo co dela ten blikajici sloupec vlevo dole s klavesou Z, nejak jsem to zatim nezjistil.
Jinak na tohle se podivejte, pokud tohle nekoho nebude bavit, tak uz nevim co by od stealth hry moh chtit:
https://www.youtube.com/watch?v=BUTtqKfQTMA
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Blikající sloupec vlevo dole je class special ability.Nevim,co dělaj ostatní třídy,já vybral pantera tzn.stealth charakter.V tomhle případě se jedná o vypuštění jakýsi mlhy pro snažší zmizení v případě,že se hráč dostane do problémů.

Jinak lidi dneska odsuzujou hry strašně rychle,když je to neosloví v prvních pěti minutách,tak jí prohlásej automaticky za špatnou.Nebudu tady GRB obhajovat,ta hra má svý mouchy,ale podle mě je to sedmičková hra,nikoliv čtyřková,nebo pětková,jak uváděj některý recenze.Jde o to,že lidi tyhle hry hrajou a přistupujou k nim takovým způsobem,kdy si sami sobě svým herním stylem tu hru zprotiví.Ano,jsou tam bugy,který ovšem vychytaj (to se ubi nedá upřít,že se o svý hry staraj).Mám odehráno 20 hodin,nešáh jsem na příběh a u svýho stealth postupu se neustále královsky bavím.PvP mě nezajímá,coop zatím taky ne.Mluvím za solo experience a není to vůbec špatný.Že se lidi neorientujou v menu a rozložení úkolů?Jejich blbost,mě to bylo jasný po skončení všech tutorial misí a prostě jedu a užívám si to.Když se z vlastní vůle rozhodnu si do toho vnést trochu role playingu pro umocnění herního zážitku,tak to prostě vůbec není tak špatný,jak mnozí píšou.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

Uz jsem to taky nahodou zjistil, tady jsou prehledne popsany vsechny perky,skilly a vyzvy:
https://www.rockpapershotgun.com/2019/1 ... hallenges/
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

Prepnul jsem se z utocnika na pantera a je to daleko lepsi, zabavnejsi. Nejsem ted tak snadno zjistitelnej a muzu lip taktizovat. Predtim me casto videli uz z dalky a nezbylo nez prejit do rambo stylu na kterej ta hra neni stavena, i kdyz to jde taky.
Co me teda dostalo jsou ty biometricky dvere. Nikde zadna napoveda ani naznak jak se skrz ne dostat a tak jsem si vzpomnel na ten film kde mu tuzkou vydloubnul oko a prilozil ke skeneru. Tady to ale nejde a tak jsem po tme hledal nejakou mrtvolu a tahnul se s ni na zadech pres celou zakladnu a ty dvere se skutecne otevrely. U tyhle hry se clovek nenudi i kdyby chtel.
Verim ze ty kriticky recenzenti to hrali jen povrchne, ono to ani jinak neslo, prvni recenze by pak vysly az za mesic a to si nemohli dovolit.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Já jedu za pantera od začátku, o jinym stylu jsem ani neuvažoval, když jdu solo play, tak automaticky stealth kdykoliv je to možný. Jinak s těma zamčenejma dveřma jsem taky koumal a pak mě napadlo to samý, k mýmu překvapení to funguje. Stačí mrtvola, nebo někoho bafnout zezadu a dotáhnout ho k nim.

Jinak je to jak jsem psal, lidi to smetou po pár minutách. Já včera dělal vedlejší misi kolem tý hory nahoře na mapě a byl to super stealth zážitek, sem tam přestřelka v deštnym pralese, vyhejbání se dronům, který by si mě zatím hravě podaly plus ten hlídkující Azrael dron - tam okamžitě zalehávám a zahrabu se do země 8)

Je to zatim boží, až vychytaj bugy, bude to ještě lepší. Chtělo by to zapracovat na interakci s prostředím a trochu přesněji definovat, kam se dá vylézt a kam ne, kolikrát mi vyleze někam, kam nechci, o něco se zbytečně zarazí apod. kazí to trochu dojem z plynulosti pohybu. Jak jsem psal, ty recenze 4-5/10 jsou k smíchu. Mě zatim ani ten příběh nepřijde až tak blbej. Ten mix běžnejch a supermoderních technologií, ruiny z období Studený války v kombinaci s futuristickou architekturou - na mě to zatím funguje.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Paul »

Swat píše:Já jedu za pantera od začátku, o jinym stylu jsem ani neuvažoval, když jdu solo play, tak automaticky stealth kdykoliv je to možný. Jinak s těma zamčenejma dveřma jsem taky koumal a pak mě napadlo to samý, k mýmu překvapení to funguje. Stačí mrtvola, nebo někoho bafnout zezadu a dotáhnout ho k nim.

Jinak je to jak jsem psal, lidi to smetou po pár minutách. Já včera dělal vedlejší misi kolem tý hory nahoře na mapě a byl to super stealth zážitek, sem tam přestřelka v deštnym pralese, vyhejbání se dronům, který by si mě zatím hravě podaly plus ten hlídkující Azrael dron - tam okamžitě zalehávám a zahrabu se do země 8)

Je to zatim boží, až vychytaj bugy, bude to ještě lepší. Chtělo by to zapracovat na interakci s prostředím a trochu přesněji definovat, kam se dá vylézt a kam ne, kolikrát mi vyleze někam, kam nechci, o něco se zbytečně zarazí apod. kazí to trochu dojem z plynulosti pohybu. Jak jsem psal, ty recenze 4-5/10 jsou k smíchu. Mě zatim ani ten příběh nepřijde až tak blbej. Ten mix běžnejch a supermoderních technologií, ruiny z období Studený války v kombinaci s futuristickou architekturou - na mě to zatím funguje.
To zní až divně dobře. Je to lepší než Wildlands?
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Wildlands jsem prošel 3x a dost mě to bavilo. Než vyšel B, tak jsem W nainstaloval, abych si to připoměl a už to nebylo ono, asi jsem se toho přežral.

Breakpoint mě zatim drží, ale chápu, že to není pro každýho. Jak jsem psal, dost záleží na celkovym přístupu a stylu hraní. Loot system a leveling je totožnej s posledníma AC, furt ti předhazujou nový krámy, nicméně panáka si můžeš přeskinovat do čeho chceš pro dosažení požadovaný imerze.

Úkoly zatím slušný, na příběh jsem nešáh, ale ty side missions, co jsem zatím šel, nebyly špatný. Tempo hry mi vyhovuje víc, než ve Wildlands. Hratelnost dost zásadně ovlivňuje možnost přenášet těla. To ve W nešlo a kolikrát to rozbilo stealth postup, když ai něco našla a začla plašit. Tady se dá uklidit, kolikrát je nanosim do budov, do roští apod. Možnost maskování splynutím s prostředím. Nic přehnanýho, je to udělaný šetrně a funguje to skvěle.

Ai se někomu může zdát blbá, ale dokážou flanknout z obou stran, opět bych řekl, že je nastavená v rámci zachování hratelnosti, aby měl hráč dobrej pocit z případnýho vítězství.

Když se mi nezadaří stealth, tak klasický přestřelky jsou celkem intenzivní, záleží, proti jaký přesile člověk stojí. Je tam možnost bivaku, ve kterym se dá přezbrojit, dát si nějakej buff, posunout denní dobu, tzn. např. naplánovat noční útok.

Opět opakuju, hrozně záleží, co od toho člověk čeká a jakym stylem hraje. Už jsem se i začetl do nějakejch lore poznámek a zatím mě nic nikterak neirituje a furt nechápu, co na tom lidi tak drbou. Mám spousta krámů, který jsem našel, další tunu krámů ještě najdu, další mraky krámů si můžu nakoupit v jeskyni v místním shopu a komu je to furt málo, tak si může nakoupit za reálný prachy v tolik propíranejch mikrotransakcích. Nechci tady ubi nijak hájit, ale už teď vidím, že to není tak, jak se kolikrát píše, že je toho ve hře málo a zbytek se musí kupovat za prachy. Jsou tam mraky věcí běžně k sebrání, akorát že dnešní hráče už moc nebaví exploration play style.

Já miluju hry, ve kterejch si svym hernim stylem vytvořim přesně atmosféru, kterou od toho čekám. A tohle je opět jedna z těch, kde to jde.

Edit: i ten sync shot tam je v podobě dronu a je to pecka. Tzn. že dron sundá 3, já 4., když jsem rychlej, nebo to situace umožňuje, tak stihnu i dva, tzn.4-6 panáků se dá sundat naráz a opět-ten feel není vůbec zlej, když se to povede, člověk se odněkud vynoří, vylootuje, splní úkol a zase zmizí...
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od rbclass »

v AC Osyssey si si hrdinu nemohol preskinovat,to skor v Origins
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Still.Lord »

Tady že AC zmiňoval jen ve spojitosti s loot systemem a levelingem :roll:
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Já myslím, že mohl, ne? Bez ohledu na to, co měla postava reálně na sobě, sis mohl vybrat, jak chceš aby danej kus zbroje vypadal. Možná už si to pletu...

Edit: pamatuju si to dobře https://www.youtube.com/watch?v=kvDuI875q4s stačí přeskočit první minutu... Prostě postavu oblíkneš do toho nejlepšího, co máš, abys byl bojeschopnej v rámci levelu ai, ale vizuálně si jí můžeš přeskinovat do jinejch věcí, který jsi našel a třeba se ti líběj víc. Zbraně samozřejmě ne (v Odyssey jsi mohl změnit i vzhled zbraně, to v GRB nejde, jelikož samopal není šavle :roll: )
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od rbclass »

To som si v hre vobec nevsiml,asi preto,ze to nema iadnu logiku :roll: hral som Odyssey 2x.
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Logiku to podle mě má,protože jak u Odyssey,tak tady,jsem kolikrát našel věc s dobrými staty,ale nelíbilo se mi,jak v tom postava vypadá.A díky této možnosti můžeš mít oblečení s nejlepšími staty a zároveň mít na sobě něco, v čem se ti ta postava líbí-jelikož u 3rd person akce se na ní díváš po celou dobu hraní. Např. u KCD je mi to úplně jedno, tam postavu vidím jen když otevřu menu.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od HEAD »

Jo je to prevzaty z wowka :)
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Loki5567
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 25. črc 2011

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Loki5567 »

Nedostal tady z vás někdo ten Karambit Pack jako DLC ? Dostal jsem ten kod, ale Ubisoft mi hlásí že je neplatný. Navíc mě zaráží, že na konci je 6 čísel a ne 4, jak má ubisoft na stránkách.
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D // MB: MSI MAG X670E Tomahawk // RAM: G.Skill Trident Z5 Neo 4x16GB 6000Mhz@6000 30-38-38-96 // GPU: MSI RTX 3080 Gaming X Trio // Storage: Corsair SP510 480GB + Corsair SP510 960GB + Crucial Opal 1100 2TB // PSU: Corsair HX1000i + CableMod // Case: Phanteks EVOLV X // Cooling: EK Quantum Velocity + EK-Quantum Vector RTX 3080 + SC Protium 150 D5 Polished Silver + Alphacool NeXxXos X-Flow 360 + EK-CoolStream PE 360 + 6x NoiseBlocker NB-Eloop B12-PS PWM //
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od rbclass »

spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od spajdr »

No hra uz se prodava od 400,- , za ty prachy jsem to vzal :-D
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“