Ghost Recon Breakpoint

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

To je kravina, neni duvod zlevnovat kdyz prodeje jedou (2. misto za FIFA20). Jinak je ted zadara k SSD a M2 diskum Samsung.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Bouner
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. led 2014

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Bouner »

https://www.youtube.com/watch?v=6s29CU5j7OA ... začátek dost pobavil a vystihl celé UBI :D .
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od spajdr »

zhor píše:To je kravina, neni duvod zlevnovat kdyz prodeje jedou (2. misto za FIFA20). Jinak je ted zadara k SSD a M2 diskum Samsung.
No prave, protoze to davaji ke vsemu moznemu zadarmo, tak se toho lide zbavuji za par stovek :-)
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

Podarilo se nekomu skocit padakem z utesu? Zkousel jsem vsechny doporuceny postupy a zadnej mi nefunguje. Na videu jsem videl ze to jde, bylo to ale na konzoli, zrejme nejakej PC bug. Libilo by se mi seskocit v noci potichu na strechu zakladny, pri skoku z heli sice padak funguje, jenze ta pri dopadu na zem zpusobi rozruch.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Padák je buglej,musíme počkat.Vůbec ti to nenabídne interakci ke skoku. A to to byla první věc,do který jsem narval body.

Jako tohle je mírně na facku, že si takhle zásadní věci nikdo nevšimnul před vydáním.

Ale jinak musím říct, že se stále bavím. Zatím mi tempo hry nepřijde v jednotlivých misích tak hektický, jako ve Wildlands. Úkoly můžu plnit jak chci a hra mi zatím nikdy neuděla to, co v několika případech Wildlands, a sice že jsem byl v rámci skriptu automaticky odhalen. Zatím všechno stealth, pokud jsem si to nepohnojil sám teda. Třída panter samozřejmě, level 150.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Co mě teda hodně potěšilo, je to, že se někdo fakt zamyslel nad variabilitou prostředí a do objektů, hlavně budov, se dá vstoupit několika způsoby. Stačí se dobře rozhlídnout dronem a kolikrát se daj najít žebříky za barákem a následně poklop na střeše, tzn. že kolikrát se dá protivník zcela obejít, v budově něco seberu, s někym promluvim a zase zmizim.V kombinaci s řezačkou na železo, kdy si udělám díru v plotě, infiltruju, splnim úkol a tou samou cestou se vypařim, je to boží. Neřikám, že úkoly jsou nějak světoborný, ale furt mě to nějak drží.

Ani příběh mi nepřijde až tak tragickej, líbí se mi ta kombinace s tech. pokrokem, přičemž to není nijak přehnaný.

Herní styl vyloženě vybízí ke stealthu, jelikož je tu člověk v ještě větším oslabení, než ve Wildlands, kde měl i v solo hře k ruce ještě další 3 ai parťáky. Není to bez chyb, ale baví mě to.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

Ten skok padakem z utesu se mi nakonec poved, je potreba si stoupnout presne na samej kraj az skoro levituje, pak stisknout space (bez vyzvy) a zacne padat a zaroven se otevre padak. Musi to ale bejt kolma stena, na prudkym svahu to nefunguje a taky se to pokazdy nepovede, takze je to naprd. Nechapu proc nemuzu vyskocit kdekoli, ale jen kde me hra k tomu vyzve, to mi vadilo uz u Wildlands.
Jinak ty mise mi rozhodne neprijdou repetitivni, spis naopak. Dokonce jedna a ta sama muze podruhy probehnout uplne jinak. Hacknu treba server aby drony nelitaly nad jeskyni, jenze se spusti poplach, nabehne squadra, znici server a mise je nesplnena. Dalsi den vam zadavatel mise zada to samy, ale server uz je jinde a misto vojaku na vas utocej heli. Uvedomili si proste ze jim nekdo jde po serveru a premistili ho jinam, je to logicky a uveritelny, ktera hra tohle ma.
Ja myslim ze recenzenty nejvic nasraly ty mikrotransakce (ktery tam uz nakonec nejsou) a tak jim to dali sezrat formou negativni recenze.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Jako ke koupení za reálný prachy jsou tam toho tuny, ale já už toho i mraky našel během sólo hraní. Těch krámů k nalezení jsou tam stovky, další věci ke koupi jsou v shopu v jeskyni za herní měnu, kterou nacházím, nebo dostávám. A komu je to málo, tak ať si za reálný prachy koupí to, po čem touží.

Další věc, která je fajn, je upgrade zbraní z Mk.I až na Mk.III, což vyžaduje materiál, tudíž mě to nutí sbírat a případně rozebírat jiný zbraně.

K těm misím - včera jsem měl najít nějakej tajnej bunkr, do kterýho se dalo vlízt dvěma tunely veducím z každý strany. Naplánoval jsem to na noc, přiblížil se, vstup do tunelu totálně obleženej snad deseti vojákama. Vyslal jsem dron a všimnul jsem si otevřenýho poklopu nahoře nad portálem tunelu. Sundal jsem snipera, vylez tam, do poklopu jsem hodil intel granát, kterej mi odhalil, kdo je uvnitř. Sundal jsem tou šachtou dole procházejícího vojáka, pak sjel žebřík, další něco řešili u stolu, tak jsem je sundal taky a byl jsem uvnitř - v perfektním utajení, s minimální konfrontací s nepřítelem.

Ani ta umělá inteligence mi nepřijde tak blbá, kolikrát musim vzít roha a přemístit se, jak dokážou zatopit.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Pepa1 »

Chtěl jsem se zeptat na orientační délku hry a také jestli už se ví zda budou nějaké DLC.
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Hexik21 »

@Pepa1 Délka hry je "nekonečná" záleží jak moc se s tím chceš patlat.
Jinak ano DLC budou jak je zvykem - koukni se sem

Kód: Vybrat vše

https://www.gamespot.com/articles/ghost-recon-breakpoint-post-launch-dlc-includes-fr/1100-6470092/
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Pepa1 píše:Chtěl jsem se zeptat na orientační délku hry a také jestli už se ví zda budou nějaké DLC.
Těch úkolů jsou tam mraky, od hlavní dějové linie, přes vedlejší úkoly až po denní questy, který se generují nanovo každých 24 hodin. Pokud bys chtěl vybrat veškerej loot v celý mapě, tak je to na hodně dlouho. Já mám ve hře něco přes 50 hodin, prakticky nepoužívám fast travel, vlezu fakt všude a statistiky mi píšou, že mám objeveno 3% mapy... Nejsem si jistej, jestli to není buglý, protože odkryto mám na mapě zjevně víc, než 3%, nevím, jak to počítaj, ale zkrátka tohle mi statistiky hlásej.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

Swat píše:Jako ke koupení za reálný prachy jsou tam toho tuny, ale já už toho i mraky našel během sólo hraní...
Primo ve hre jsem si toho nevsim, protoze jsem to ani nehledal, cet jsem akorat ze mikrotransakce (zatim) zrusili. To je ale jedno, dulezity je ze na kvalitu hrani to nema vliv.
Da se ale taky nakupovat za U-kredity, ktery se vam automaticky hromadej behem hrani her na Uplay a za ktery muzete nakupovat ve vsech hrach co tam maj, celkem zajimava vychytavka. Jsou to sice vetsinou jen blbosti ale taky treba super samopal.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Fugas_cz
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2016

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Fugas_cz »

já fakt závidím těm lidem co je to baví :( já neodehrál snad ani tři hodiny. První věc co mi vadí jsou všude přítomné usseles hlídky dvou až třech lidí. Gunplay je totální nuda bez rozdílu jestli v ruce držíte smg nebo útočnou pušku. (to že jsem vystřílel hned na začátku na druhý pokus ty 100lvl protivníky tomu taky moc nedalo). Dopravní prostředky děsný porod. To co tu píše SWAT je opravdu asi dáno jeho stylem hraní. Protože mě nic nenutí hrát potichu. Prostě být dostatečně daleko udělat bordel a sundat je něž k Vám dorazí. A možná proto u mě ta hra nefunguje jak má. Jak říkám závidím těm co to baví. (ono i hodnoceni na https://www.metacritic.com/game/pc/tom- ... breakpoint hovoří jasně)
Intel Core i7-7700K, ASROCK Z270 EXTREME4, ASUS ROG STRIX GAMING GeForce GTX 1080Ti OC 11GB, Crucial Ballistix Sport LT 32GB (4x8GB) DDR4 2400
Sheppix
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. dub 2006
Bydliště: Beroun, Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Sheppix »

:arrow: Tak si schválně tímhle stylem zkus vystřílet základnu, kde jsou turrety, minomety, drony a wolf squads. To není tak lehký jako sejmout hlídku
Fugas_cz
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2016

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Fugas_cz »

hele na nějakém tom prvním lvl jsem dal 2x soustavu budov kde byla turreta a minomet. Wolf squads základnu jsem dal přes jezero z druhého břehu sniperkou. Fakt to není těžká hra xD a pokud hraješ ve více lidech ( já to hrál tak hodinu ve dvou) tak se se obtížnost ještě sníží. Napsal jsem to sem z důvodu toho jak se tu ta hra opěvuje jak kdyby to byla hra 8/10 a ta hra se blíží spíše k 6/10 až 5/10 (těch 2/10 je přehnaných). BTW už jsem odehrál hromadu stříleček a tady je hra od toho kdy vám padne do ruky první sniper extremně easy. a hrál jsem to na nejtěžší.
Intel Core i7-7700K, ASROCK Z270 EXTREME4, ASUS ROG STRIX GAMING GeForce GTX 1080Ti OC 11GB, Crucial Ballistix Sport LT 32GB (4x8GB) DDR4 2400
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od rbclass »

Tak snad to kazdy ospevuje podla toho,ako sa to paci jemu a nie, ake je priemerne hodnotenie vo svete :) Tu sa zisla parta chlapov, co sa im to paci, co je na tom . :)
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Sniping styl je samozřejmě easy,není nic jednoduššího než vyčistit základnu ze 150ti metrů, to je jasný. Já tu hru nijak neopěvuju,někde jsem tu psal,že to je šestková,po pár patchích to může být sedmičková hra.

Jinak potvrzuju,a píše to i dost recenzentů,že herní zážitek se zásadně mění stylem hraní. Spousta lidí dneska na hry nahlíží výhradně v rámci herních mechanizmů, jestli fungujou, nebo nefungujou. Tím to pro spoustu lidí končí a na tomto základě pak prohlásej,jestli je hra dobrá,nebo blbá.

Já se ve hře vždycky snažím najít určitou atmosféru,na kterou ta hra buď má,nebo nemá potenciál,což přímo souvisí i s určitou dávkou role playingu.O tomhle faktoru a záměru tvůrců nemůže být pochyb,jelikož jeden z filtrů v hledání lidí do coopu zmiňuje právě role playing. Jeden z hlavních důvodů,proč bytostně nesnášim multiplayer-to je sport,nikoliv herní zážitek s atmosférou.

Taky už jsem tu někde psal,že se vždycky snažím hrát hru tak,jak to její tvůrci zamýšleli. A tahle hra je stavěná primárně na stealth,ať už sólo, nebo v co-opu. A stealth styl mě tu prostě baví.
Naposledy upravil(a) Swat dne úte 22. říj 2019, 16:14, celkem upraveno 1 x.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Sheppix
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. dub 2006
Bydliště: Beroun, Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Sheppix »

Souhlas. To je jako hrát F1 stylem demolition derby a stěžovat si na vývojáře, že je to blbá hra a nefunguje to jak chtějí.
Fugas_cz
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2016

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Fugas_cz »

hele co pise SWAT je rozumné a uz ho asi chapu... ale ty Sheppixi... kdyz vyvojar da do hry sniper a dokonce na nej udela bonusy tak by ta hra mela pro nej fungovat a melo by to byt zabavne druha vec že když ma clovek dostatecny aim tak to vystrili opravdu jednoduse (tim je prave blbe udelany gunplay)... tve prirovnani k F1 je naproste pitome a to z jedineho duvodu... v F1 prave funguje mechanika zavodniho vozu coz zde mechanika snipera nefunguje o dalsich mechanikach co nefunguji a jsou tam se nebudu zminovat

Jestli tvurci zamysleli roleplay tak tam nemeli dat tak ploche charaktery a tuctovy pribeh (pribeh neni spatny, ale rozhodne neni ani dobry... spise lehce pod prumerem)

moje hodnoceni 5,5/10 pocita s tim ze opravi bugy.
Intel Core i7-7700K, ASROCK Z270 EXTREME4, ASUS ROG STRIX GAMING GeForce GTX 1080Ti OC 11GB, Crucial Ballistix Sport LT 32GB (4x8GB) DDR4 2400
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

Mechanika snipera tady funguje perfektne, zkus dat headshot na 400-500m, musis zohlednit balistiku a primerene to zvednout a uvidis ten zazitek kdyz se ti to povede. Malokterej vydrzi vic jak jednu kulku do hlavy bez ohledu na level a o tom ta hra je.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“