Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
ŠakaL
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. kvě 2009
Bydliště: Praha

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od ŠakaL »

Co rikate na tuhle podlozku,bohuzel je jenom v tyhle barve:
https://www.alza.cz/razer-invicta-quart ... 260229.htm
hledam neco kvalitniho s co nejmensim odporem treni aby to poradne klouzalo a max v tyhle velikosti tj 350x250mm.
4670K@ 4.4GHz l MSI RTX 2070 SUPER GXT l EIZO EV2780-BK
evga 750 G2 l xonar ESSENCE ST, SH HD 660S l 2xSSD
alienGT
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. úno 2007
Bydliště: Opava

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od alienGT »

Do hliniku bych uz podruhe neser. Mel jsem ExactMat a celkem to studi, nic prijemneho. Presel jsem na Vespulu a byl klid. Pak se mi zacala odlupovat, tak jsem na G440 a je to celkem fajn. Když byla nová, měla luxusni skluznost, teď po roce je to trochu horsi. Stačí, když si zkusim jezdit u hrany podložky, kde je to jak nové a uprostred uz to nejezdi tak krásně, ale pořád dobry. Kdyby měla cenu 300,- měnil bych ji klidně 2x do roka, takhle musí vydržet dyl, než koupím novou.
7800X3D|Silent Loop 2|ASUS Strix B650E-E|2x32GB 6000CL30|RTX 4090 Gaming OC|FD Meshify 2 XL|RM850i|42" LG C2 120Hz OLED
mstK
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. črc 2016
Bydliště: Slaný

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od mstK »

Hlinik klouzat asi bude, taky bude ale studit. Za ty prachy to je ale vtip ne ? Na https://www.mironet.cz/razer-invicta-qu ... +dp355683/ zrovna za pulku. To uz by se dalo.
AMD RYZEN 7 5800X3D / Be quiet! DARK ROCK PRO 4 / ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO / 4x8GB G.SKILL TridentZ Neo 3600MHz CL16 / Sapphire PULSE Radeon RX 7800 XT 16G / ADATA XPG GAMMIX S11 Pro M.2-1TB / OCZ ARC 100-120GB / Transcend SSD370S-256GB / Corsair RM650 / Corsair 460X RGB
ŠakaL
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. kvě 2009
Bydliště: Praha

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od ŠakaL »

mstK : dik za link,to by mi asi uslo..a ja to chtel vzit za tech 15 kil :D. Na mironetu sem bohuzel prestal nakupovat,tohle by se tam dalo vzit.Asi to zkusim s tema latkama je to po par mesicich bida z toho co sem mel. Jinak na tu G440 sem vcera zrovna koukal,bohuzel moc velky pro me ale mozna bych ji mohl proste ufiknout.. Vemu ten hlinik a tohle https://www.mironet.cz/razer-goliathus- ... +dp355684/ pro me ideal velikost.
4670K@ 4.4GHz l MSI RTX 2070 SUPER GXT l EIZO EV2780-BK
evga 750 G2 l xonar ESSENCE ST, SH HD 660S l 2xSSD
mstK
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. črc 2016
Bydliště: Slaný

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od mstK »

Nz, jinak vyborna je i https://www.mironet.cz/steelseries-dex- ... +dp254606/ Po trech letech vicemene porad jako nova, staci ji vzdy umyt ve vode. Jen me mrzi, ze ji nikdy nedelali ve vetsich rozmerech.
AMD RYZEN 7 5800X3D / Be quiet! DARK ROCK PRO 4 / ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO / 4x8GB G.SKILL TridentZ Neo 3600MHz CL16 / Sapphire PULSE Radeon RX 7800 XT 16G / ADATA XPG GAMMIX S11 Pro M.2-1TB / OCZ ARC 100-120GB / Transcend SSD370S-256GB / Corsair RM650 / Corsair 460X RGB
karel88l
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. kvě 2011
Bydliště: Dačice (JH)

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od karel88l »

Ted jsem si poridil mys Coolermaster MM520,zatim ji testuju a do ruky mi jde dobre (claw grip).Nejzajimavejsi vlastnost tyhle mysi je podle me to ze je zde pouzity PBT plast (v recenzich to v podstate nezminuji,nevim ale jestli je PBT cely shell nebo jenom tlacitka),misto obycejne pouzivaneho ABS plastu ktery se casem vylesti,a prsty pak na nem neprijemne "lepi".
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Pepa1 »

karel88l píše:Ted jsem si poridil mys Coolermaster MM520,zatim ji testuju a do ruky mi jde dobre (claw grip).Nejzajimavejsi vlastnost tyhle mysi je podle me to ze je zde pouzity PBT plast (v recenzich to v podstate nezminuji,nevim ale jestli je PBT cely shell nebo jenom tlacitka),misto obycejne pouzivaneho ABS plastu ktery se casem vylesti,a prsty pak na nem neprijemne "lepi".
jj ten plast je super, vzhledem k tomu, že je teď všude móda používat pogumovaný povrchy. Měl jsem ji asi půl roku jako náhradu za Xorneta II, ale pak jsem jí dal pryč, protože na mě byla moc robusní... ale jinak supr myš.
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od werygood »

Mám QcK Steel 10+ let a pořád jezdí parádně. Umyl jsem ji snad 3x, zabordelená nijak extra není.
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Jeltík »

Má někdo zkušenosti s Razer Viper / Ultimate? Jde mi o povrch a materiál na gripech.
ŠakaL
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. kvě 2009
Bydliště: Praha

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od ŠakaL »

Ja toho Vipera chtel vzit ma jen 70g ale odradili me oboustrany bocni tlacitka,nevim jestli by mi to nevadilo.
4670K@ 4.4GHz l MSI RTX 2070 SUPER GXT l EIZO EV2780-BK
evga 750 G2 l xonar ESSENCE ST, SH HD 660S l 2xSSD
mstK
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. črc 2016
Bydliště: Slaný

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od mstK »

Ja jsem par dni zpet vzal spis ze zvedavosti, jak se mi bude hrat CoD s hodne lehkou mysi, Glorious Model O- (Dela se i Model O bez minusu, ktery je o neco vetsi) a zatim musim rict, ze je to fakt perfektni. Moje puvodní G403 je taky kvalitni mys, ale tvarove je dost jina, takze jsem si na Glorious chvili musel zvykat. Ta nizka hmotnost ale pocitove dela fakt hodne a do budoucna uz bych asi klasickou tezsi mys nechtel.
AMD RYZEN 7 5800X3D / Be quiet! DARK ROCK PRO 4 / ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO / 4x8GB G.SKILL TridentZ Neo 3600MHz CL16 / Sapphire PULSE Radeon RX 7800 XT 16G / ADATA XPG GAMMIX S11 Pro M.2-1TB / OCZ ARC 100-120GB / Transcend SSD370S-256GB / Corsair RM650 / Corsair 460X RGB
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od werygood »

Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Pepa1 »

Marvo G981
recenze zde: https://www.czc.cz/marvo-g981-cerna/251362/produkt

Doplním svoje zkušenosti po nějaké době užívání:
+ myška se až překvapivě podobá Logitechu G502 Hero
+ cena zpočátku stála okolo 400.-Kč, teď šla k pětistovce
+ po 5ti měsících naprostá spokojenost, nic nevrže, vše drží (provozováno na 2000dpi/1000Hz)
+ dobře klouže po tvrdé podložce
+ sensor PixArt 3325

obrázek Marvo G981:
32.png
Úplně tvarově stejná jak Marvo G981 je Tracer Gamezone Thorn, kterou však Poláci dotáhli k ještě větší dokonalosti (kovové pojezdy, celá černá - lepši design), ale je trochu dražší (640.-Kč u Mironetu) : https://www.mironet.cz/tracer-gamezone- ... +dp411757/

recenze na Thorn: https://galaktyczny.pl/2018/12/10/mysz- ... -recenzja/
obrázek Thorn:
tracer-gamezone-torn-recenzja-10.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Pepa1 »

Takže mohu přidat ještě vlastní zkušenost s Tracer Gamezone Thorn, kdy jsem zklamaný, takže ji půjdu vrátit a to z důvodu, že je pogumovaná, takže mi klouže v ruce a ty kovové pojezdy nekloužou tak jak jsem si myslel, takže když mohu srovnat s Marvo G981 tak to je na tom u mně líp (ale je to subjektivní)....
mouldy
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2009

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od mouldy »

Jaký máte názor na Bloody Terminator Laser TL70A Core 3?

Zkoušel jí někdo? Parametrově?

Dostal jsem jí k Vánocům, uvedl jsem ji do provozu a první věc, co mě zklamala:
https://photos.app.goo.gl/eXmjs2sNFieHK45B9
Myška nemá rovnou jezdící plochu, dá se to reklamovat? Všechny kovové "jezdítka" jsou nalepené správně a rovně.
Ryzen 9 7900X @ ASUS AI OC || Corsair iCUE H150i RGB PRO XT || ASUS TUF GAMING X670E-PLUS WIFI || Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz CL36@6200 CL30 || Gigabyte RX 7900 XT up to 3,1Ghz/22Ghz 1,02V PTM7950 || Kingston KC3000 2TB || Toshiba 6TB Surveillance S300 || ROG STRIX 1000W GOLD || Be quiet! Silent Base 802 Airflow mode + iCUE || Dell S3422DWG
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Pepa1 »

mouldy píše:Myška nemá rovnou jezdící plochu, dá se to reklamovat? Všechny kovové "jezdítka" jsou nalepené správně a rovně.
JJ to se mi stalo taky, přitom tohle by měla být ta dražší řada od A4Tech. Už si to moc nepamatuju, ale myslim že jsem ji vrátil ve 14denní lhůtě a ještě mi štvalo to celopogumování... no a core 3 se stejně dle mého názoru nepotřebuje (marketing). To už mi víc seděla levnější varianta A4Tech Bloody V7, která má stejný tvar, neklinká se a není pogumovaná :)
mouldy
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2009

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od mouldy »

Dostal jsem ji k Vánocům... Každopádně myslíš, že to houpání má nějakou šanci na úspěch v reklamaci?
Ryzen 9 7900X @ ASUS AI OC || Corsair iCUE H150i RGB PRO XT || ASUS TUF GAMING X670E-PLUS WIFI || Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz CL36@6200 CL30 || Gigabyte RX 7900 XT up to 3,1Ghz/22Ghz 1,02V PTM7950 || Kingston KC3000 2TB || Toshiba 6TB Surveillance S300 || ROG STRIX 1000W GOLD || Be quiet! Silent Base 802 Airflow mode + iCUE || Dell S3422DWG
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Pepa1 »

mouldy píše:Dostal jsem ji k Vánocům... Každopádně myslíš, že to houpání má nějakou šanci na úspěch v reklamaci?
zkusil bych to, za to nic nedáš...
karel88l
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. kvě 2011
Bydliště: Dačice (JH)

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od karel88l »

Vsiml jsem si,ze se rozmaha trend "derovanych mysi" kdy se vyrobci honi za co nejnizssi hmotnosti.Z konstukcniho hlediska mi to pride jako nonsens,te nizsi hmotnosti se da docilit i jinak bez toho aby mys vypadala jako emental,da se zacit treba tim ze se odstrani vyndavaci kabel - taky debilni moda.

Priklad Roccat Kone Pure Ultra: https://en.roccat.org/Mice/Kone-Pure-Ultra -66g :)
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Shaquille »

ten priklad... je to ilustrace, ta mys je samozrejme zakrytovana jako kazda jina.
Kdyz se ti nelibi lehke mysi, tak je nekupuj, mas malo "tezkych"? Debilni, jak kazdy porad na neco nadava...
Obrázek
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“