Diablo IV

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo IV

Příspěvek od Alfajk »

HEAD píše:Vypada to dost podobne jako trojka.Btw vsimli jste si, ze tam pridali mounta?
nebude to spis skill jako ma v D3 treba crusader? Chvilkovej boost z nejakyho summonu, pozdeji zmizi... mount me v podobny hre nedava smysl
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo IV

Příspěvek od Still.Lord »

Mě spíš zaujal podobný strom dovedností, jako v D2 :wink:
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: Diablo IV

Příspěvek od killerek »

Tady je vycuc z Diablofans:
Blood is the key
Diablo 4 cinematic https://www.youtube.com/watch?v=aJqEJL-JVkc
Hlavní úlohu bude hrát Lilith
Herní ředitel Diablo projektu se jmenuje Luis Barriga
Diablo 4 se chce vrátit ke kořenům
Diablo 4 bude mít PVP zóny
Isometrické aRPG pro PC, Xbox, PS4
3 postavy do začátku: Barbar, kouzelnice, druid
Diablo 4 gameplay trailer https://www.youtube.com/watch?v=7RdDpqCmjb4
DURIEL!!!
Hratelné demo D4 přímo na Blizzconu
Sety nebudou dominovat
Předměty budou vylepšovat ranky spellů
Hodně legendárek, fakt hodně
Vypadá to na sběratelku se soškou Lilith držící lebku Diabla
D4 běží na novém engine
Na úvodní obrazovce nebude žádný text
Barbar bude mít 4 sloty na zbraně
Barbar bude používat zbraň na základě použitého skillu
Druid nebyl původně jednou ze zamýšlených postav do D4.
Druid má „seamless“ shapeshifting, mění se v průběhu útoku, útok začnete jako člověk a skončíte jako werewolf.
Návrat setů
Kouzelnice se může měnit do elementů
Více možností pro kustomizace. Barbar má 4 možnosti vzhledu, 2 běloši (muž + žena) 2 černoši. Bude možnost si upravit vlasy, jizvy,…
Talentový strom jako v D2!!!
Runová slova tak jak byla známá z D2, ale trochu upravená
Open world hra!!! s nelineárním příběhem
5 různých lokací
Sociální HUBy v hlavních městech
World eventy, které jsou náročnější
Waypointy nebudou chybět
Mounti!
Mounit budou kustomizovatelní, budete si moct vozit trofej (jako ve Witcher 3)
Některé útoky budou jako „Dismount“ a budou mít speciální efekty
Dungeony budou náhodně generované
Kampaň nebude lineární!
Střídá se den a noc
Stovky dungeonů, stovky legendárek
5 tříd postav
Diablo 4 příběh je zasazen dekády po D3
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo IV

Příspěvek od HEAD »

Vsechno pekny jen ty 3 postavy je malo.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
luke777
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. led 2007

Re: Diablo IV

Příspěvek od luke777 »

Toho se bojim aby tam nebyli jen dlc a zadne datadisky, viz d3 a necro za 20 ecek
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Diablo IV

Příspěvek od TankGeorge »

Návrat k temnějšímu vizuálu se mi samozřejmě taky líbí. Atmosféra D2 ale není jen o vizuálu, taky tam hrálo roli tempo hry, dialogy kde se míň kecalo atd. Navíc se nemůžu zbavit pocitu, že Path of Exile nebo Grim Dawn nasadili laťku a Diablo to jen dotahuje.

Co se týká slibotechny o runových slovech atd, prostě jim nevěřím. Slibovali i v D3 a dostali jsme prd. Nakonec v RoS okopírovali pár dobrejch nápadů z Path of Exile - včetně některých vizuálů.

Teď jsou informace dost chaotické, počkám až se vrátí někteří youtubeři z Blizzconu a dají info dohromady - hlavně Rhyker. Zatím jsem zahlédl na některých videích, že hlavní customizace budou talent tree, ranky spellů a runová slova. Taky jsem zahlédl, že hra je ve fázi experimentální alfy a o datu vydání nemají ani páru - rozhodně ne 2020. Pro mě pozitivní věc je, že na tom dělá mimo jiné David Kim - top designer ze Starcraftu 2 a ne banda konzolových píčusů, jak posledně.
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: Diablo IV

Příspěvek od killerek »

HEAD: CZ diablofans tam mají chybku v tom vypisu z live. Postav ma byt 5 a zatím ukazali jen tri.

Z wowhead:
Five Classes
The character selection screen includes the classic campfire from Diablo 2. Based on what we've seen, there appears to be some amount of appearance customization, with light and dark skinned as well as male and female Barbarians showcased. Five classes are confirmed, though only three revealed so far.
Dneska vecer budou dalsi informace od 20:15 Systems & Features a od 23:15 World & Lore.
TankGeorge píše:Návrat k temnějšímu vizuálu se mi samozřejmě taky líbí. Atmosféra D2 ale není jen o vizuálu, taky tam hrálo roli tempo hry, dialogy kde se míň kecalo atd. Navíc se nemůžu zbavit pocitu, že Path of Exile nebo Grim Dawn nasadili laťku a Diablo to jen dotahuje.
Kecani me nevadi, protože mam rad lore. POE me prestalo hodne rychle bavit a i dost lidi v mem okoli. GD hraju prubezne porad, ale je to systémem dost jina hra.
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Diablo IV

Příspěvek od TankGeorge »

AARPG mám rád, takže rozhodně tuhle hru koupím a budu ji hrát. Ne že bych to doporučoval i ostatním. Nejvíce informací jsem našel na mmo-champion v ENG. Čistě moje teorie na základě dostupných informací je, že tam bude mmo element a chtejí tam použít technologii shardů z wowka. Takže v campech a městech budete potkávat ostatní hráče (jako v Path of Exile) a pravděpodobně i ve volné divočině potkáte ostatní hráče. Server bude přidělovat hráče k sobě tak, aby oblasti nebyly přeplněné, nebo prázdné - TJ sharding použitý ve WoWku. Důležité oblasti pro příběh budou instance/dungeony, které se vygenerujou pouze pro hráče samotného popř. jeho partu. Vzhledem k tomu, že příští rok má vyjít WoWko, tak bych počítal s Diablem4 nejdříve v Q2 2021. Tím pádem jsem celkem zklamaný, že se nevyprdnou na XB1 a PS4. Mohli hru dělat next next gen .)
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Diablo IV

Příspěvek od madPav3L »

TankGeorge píše:Takže v campech a městech budete potkávat ostatní hráče (jako v Path of Exile) a pravděpodobně i ve volné divočině potkáte ostatní hráče.
Jestli to tak bude, tak mě to bude pěkně srát... Věc co mně naprosto ruší zážitek, vidět ve městě kretény s různě debilním nickem, rušivý chat, atd.
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
Leon_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. pro 2015

Re: Diablo IV

Příspěvek od Leon_ »

a čo chceš v mestách robíť? guláš party pre rodinu? :D
.
Sir_-_Death
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. úno 2006
Bydliště: Chyšky

Re: Diablo IV

Příspěvek od Sir_-_Death »

killerek píše:Tady je vycuc z Diablofans:
Blood is the key...
To zase nevypadá až tak zle. Uvidíme.
Herní PC: i7 9700k + Lian-li Galahad 360; MSI Meg Z390 Ace; Corsair Vengeance RGB Pro SL White 4x8GB 3200 MHz; MSI GeForce RTX 3080 Gaming Z Trio; SSD: Crucial MX500 - 250GB + Kingston A1000 240GB NVMe; HDD: WD Blue - 1TB; Corsair RM850X White 850W, NZXT H7 Flow Black&White
Leon_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. pro 2015

Re: Diablo IV

Příspěvek od Leon_ »

Inak z VODs čo hrali streameri, tak od Quina. Pohľad na mapu - asi jeden svet z tých piatich. Vyzerá to na D2-like open world mapu. Je fakt obrovská :)

13:45
https://www.twitch.tv/videos/502694401

Na 19:10 fakt stretne vo svete random ľudí :D
.
brambora81
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2015
Bydliště: Pardubice

Re: Diablo IV

Příspěvek od brambora81 »

cim vic na to koukam tam me to pripada mix mezi D2 a PoE coz by nemuselo byt spatne ale uvidime jestli to nezabijou necim jinym nedejboze mikrotransakcema
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: Diablo IV

Příspěvek od Banana »

ta grafika je hrozná na rok 2019 a když to vyjde za rok nebo dva tak bude úplně out
Leon_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. pro 2015

Re: Diablo IV

Příspěvek od Leon_ »

Mne toto príde strašne pekne. Grim aj POE mi príde ako keby to maľovali deti, príde mi to horšie ešte aj ako D3. podobajú sa skôr na D2. Preto som to nikdy ani nezapol. Pradávne hry vyzerali presne tak.

https://steamcdn-a.akamaihd.net/steam/a ... 388b61.jpg

https://steamcdn-a.akamaihd.net/steam/a ... 1563475827
.
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: Diablo IV

Příspěvek od killerek »

Grafika je hodne subjektivni a ještě zalezi na stylizaci vuci hre. POE me nesedlo ani graficky a ani herne. GD se grafika i patchama meni, kdy třeba predelali modely tech nejstarcich mobiku nedavno a zmenili i efekty hodne skillu. GD me osobne prijde graficky lepsi jak D3. U D4 grafiky sem zatím neutralni, protože bych ji chtěl videt u sebe na PC v pohybu.
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Diablo IV

Příspěvek od Riku »

Ono to opravdu bude vypadat jinak v pohybu, v pořádném rozlišení a s vyhlazováním. Atmosféru to asi bude mít ale super, mně Diablo 3 nesedlo vůbec kvůli tomu jak bylo kreslené.
PS5 | LG OLED CX55
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo IV

Příspěvek od Still.Lord »

Kreslené? To je asi taky subjektivní... Kreslené je třeba Borderlands :)
Diablo ani omylem...
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Diablo IV

Příspěvek od Riku »

Tak já nevím.. tak malované? :D
PS5 | LG OLED CX55
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Diablo IV

Příspěvek od rbclass »

Still.Lord píše:Kreslené? To je asi taky subjektivní... Kreslené je třeba Borderlands :)
Diablo ani omylem...
ale ano,ma to grafiku cca ako bordelrlands bez kontur
podobne pastelovu/cartoon grafiku ma napr warcraft 3, torchlight1/2--hnus
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“