Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je so 14. prosinec 2019, 11:41

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 110 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět: Re: Diablo IV
PříspěvekZaslal v: út 5. listopad 2019, 15:21 
Začátečník
Začátečník

delas, jako by to melo zitra vyjit a nemohlo se nic zmenit... a ne kazdemu jde o grafiku a nutnost mit v PC pomalu nejvykonnejsi HW, aby si zahral.

PříspěvekZaslal v: út 5. listopad 2019, 16:47 
Začátečník
Začátečník

TankGeorge napsal:
Bych rád věděl, z jakých konkrétních technologií se mám posadit u Diabla 4? Třeba osvětlení mi přijde primitivní a statické. Místo volumetrické mlhy nějaký fake filter, odrazy asi jak to osvětlení atd atd. Prostě deset let za opicema. Decryptuju Red Dead 2 zrovna, tak bych třeba rád věděl, proč nemůže D4 vypadat, jako RDR2 s kostíkama v izometrickém pohledu? x)

přesně tohle mě taky napadlo, proč to nemůže mít grafiku jako RDR2, nebo jako má Unreal engine 4 v tom videu (které je temné a vypadá neskutečně), protože to vyjde až za rok dva a bude tu s námi dalších 10 let že...

engine už nezmění, ted budou vytvářet mapy a game balanc, což má na hratelnost větší vliv, takže uvidíme :wink:

PříspěvekZaslal v: út 5. listopad 2019, 17:40 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Podle vseho bude mit D4 podporu raytracingu, protoze vsude se tam nacpala nvidia s RTX jako sponzor. Ta hra bude finalni vypadat o level vys, tohle je alpha s basic efekty.

PříspěvekZaslal v: út 5. listopad 2019, 17:51 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

na to se lidi ptali a zatím nic potvrzený nebylo, ale doufejmě že RT bude, kdyť i nová generace konzolí to umět bude, ale blizzard není s těch co se za každou cenu honěj za novinkama a dodávání nových technologií patchama taky není jejich styl tak uvidíme

PříspěvekZaslal v: út 5. listopad 2019, 17:51 
Moderátor
Moderátor
Obrázek uživatele

No RT podpora by tam nebyla spatna. Narocny to asi v zakladu nebude, tedy melo by to mit dost fps k nasazeni narocnejsich efektu a sla by tam udelat slusna hra svetla a stinu, kdy hromada kouzel by produkovala adekvatni dynamicky stiny s nasvetlenim sceny. Odpoved na tuhle otazku je ale nejednoznacna.
Citace:
GamesBeat: I noticed all the demo PCs have RTX cards. Is ray-tracing an option for you?

Murphy: We have nothing to announce at this time. But we’ve spent a lot of time modernizing the engine, so it’s pretty good.
Pokud ta hra ma vyjit nekdy za 2 roky, tak reseni vzhledu jedny alfa verze je ted ponekud predcasny a ta hra ani neni primarne o tom, aby to bylo narocny a vypadalo to jak RDR2, coz je uplne jina hra a zanr.

PříspěvekZaslal v: út 5. listopad 2019, 18:23 
Začátečník
Začátečník

Je to trochu trollorejpání ohledně grafiky, ale mě to prostě přijde líné. Grafika je super marketing, prodává to hry. Kdejakej Ubisoft nebo Mikrosoft mají super prezentaci na PC s robustním nastavením, proč to nemůže mít Blizzard? o.O U hry s nově vyvíjeným techem, která vyjde až na next next gen - pro mě nepochopitelné.

Jasně, že jsou podstatné mechanismy a core hry. A jasně, že legendární D2 měli hotové bez grafiky, kde jim v alfa verzi běhaly ikony a kreslili to až na konci vyývoje. Ale dneska už je jiný standard.

Jsou tam jednoznačně i pozitivní věci. Runová slova a "programování" runových vět - jestli to prohloubí o víc jak "if - then" (mimochodem vykradené gemy a linky z Path of Exile x)). Endgame dungeony inspirované mythic+ z wowka. Tyhle věci můžou skvěle fungovat.

PříspěvekZaslal v: út 5. listopad 2019, 21:27 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

TankGeorge napsal:
Je to trochu trollorejpání ohledně grafiky, ale mě to prostě přijde líné. Grafika je super marketing, prodává to hry. Kdejakej Ubisoft nebo Mikrosoft mají super prezentaci na PC s robustním nastavením, proč to nemůže mít Blizzard? o.O U hry s nově vyvíjeným techem, která vyjde až na next next gen - pro mě nepochopitelné.

Nemyslím si, že by Diablo byla hra, která se potřebuje takto prezentovat.

PříspěvekZaslal v: út 5. listopad 2019, 21:55 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

No trochu to tu radšej oživíme o skutočné Diablo. Ja odbočím od štvorky troška smerom k Lore.

Pred skoro 20 rokmi, keď som hral jednotku a dvojku tak som síce nahral stovky a stovky hodín, lenže mal som asi 13 rokov a vtedy som dosť ťažko kašlal na Lore (ako sa volá taká a taká postava, žeexistuje nejaký Deckard Cain, a Horadim a Nephalem, a Prime Evils atď do toho nepočítam - ide mi o príbeh). Diablo 3 som preletel len veľmi okrajovo. Lenže keď som teraz XY krát preletel trailer na DIV :D tak mi začalo ponúkať viac videí na Diablo a medzi nimi bolo aj rozprávanie o Lore, pekne od začiatku, od Rhykkera.

A musím odporúčiť tento jeho lore playlist
https://www.youtube.com/playlist?list=P ... gIeY76MIa9
... určite od 1 po 6 časť. A potom 9 a 10.

Niektoré veci som už vedel, ale je tam vynikajúco vyrozprávané ako vznikli Prime/Lesser Evils, Angiris Council, Eternal Conflict, Sin War. Že Nephalem vznikol vlastne Inarius + Lilith a vlastne oni "stvorili" ľudí, Lore o Soulstones. Napr že Prime Evils neboli až taký IK baddass týpci ako som si vždy myslel. Kto sú Horadrim, že existuje aj nejaky Uldyssian, atď. Napr hneď mi dal zmysel posledný záber v DIV trailery, ako tam týpek hovorí : Blessed Mother, Save Us. A v podstate je to asi jej nephalem syn Rathma, nie?

No koho by zaujímalo tak tie časti odporúčam. Ja som sa dozvedel veľa vecí. Už som dnes čítal asi hodinu po wikipedii, a vidím to tak, že po rokoch skipovania questov vo WoWku asi konečne budem ako true blizz fan čítať všetky questy v DIV :D

PříspěvekZaslal v: čt 7. listopad 2019, 10:41 
Začátečník
Začátečník

Prozatím všecko spekulace. PoE víme jak na tom je aktuálně a k tomu nový content co bude. Co 3 měsíce nový ligy a i když mě občas PoE sere, stejně ho nakonec hraju. Je tam furt co dělat. Kdo nezná poe do hloubky nemůže pochopit, co všechno tam je. Delve, Atzoatl, Masteri, End-game mapy, shaper & uber elder atd. Blizzard vždycky uměl udělat hype kolem svejch produktů a to nemluvím o cinematics trailerech, které oni fakt umí, ale aby taky hra pak stála za to. Grafika je pro mně irelevantní, když to nebude vypadat jak minecraft, ale aby si PoE nevytřelo .... s D4, protože 4.0.0 je za rohem a kdo ví co všechno tam bude. Navíc jste tady zapomněli (nebo jsem to přehlídl), opomenout jeden fakt. POE - FREE TO PLAY. Ano dají se tam dokoupit skiny, stash tabky apod (stash tabky ,ale není mít nutnost, spíš to relativně zlehčí život). PoE se živí s prodejem skinů, stash tabek a supporter packů a přesto jede dále.

U D4 dokud nevyjde a nebudou na to nezávislé recenze, případně si jej nezahraju osobně sám, jsem zdrženlivý. Už to není to co bývalo za dob W3 / D2 / Starcraftu, kdy blizzard fakt vydával peckovní hry.

Musicmaker - Arm0r! http://www.youtube.com/user/Rapkix CPU: i5 8600K (delid) 4.5GHz, MB: Gigabyte Z370 Aorus Gaming K3, GPU: MSI Gaming GTX 1660 Ti (Undervolt 0.918mV, base clocks), RAM: 4x8GB Corsair LPX 1.35v, 3000MHz, CL15 (XMP), Storage: M2: Samsung 970 Evo Plus (500gb), SATA: 1x 128GB M550 Crucial, 2x Seagate 1TB 7200rpm, PSU: Seasonic M12II-620 EVO,

PříspěvekZaslal v: po 9. prosinec 2019, 17:12 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Leon_ napsal:
posledný záber v DIV trailery, ako tam týpek hovorí : Blessed Mother, Save Us. A v podstate je to asi jej nephalem syn Rathma, nie?

dobre som sa naučil to lore :D
Rathma Confirmed in Diablo 4 - A Brief Cinematic Analysis
https://classic.wowhead.com/news=298750 ... ale-figure

Inak tu je neskutočný overview všetkého čo zatiaľ o Diablo IV vieme. Vždy aktualizovaný.
Diablo 4 Content Overview: Everything We Know So Far
https://www.wowhead.com/guides/diablo-4 ... t-overview

Odpovědět na téma  [ 110 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 4 anonymních