Red Dead Redemption 2

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
petsild
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. črc 2012
Bydliště: Praha 10

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od petsild »

I když mám většinu her na Steamu, přikláním se názoru od Swata, dva launchery pro jednu hru je nesmysl.
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od orgasmic »

Ahoj, je možnost v Online hrát nějaké mise s kamarádem?
Zatím jsem našel jen krátké mise pro jednoho.
Asus Rog Strix G18
mstK
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. črc 2016
Bydliště: Slaný

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od mstK »

Vsechno jde hrat s kamaradem. Musite byt v parte - posse.
AMD RYZEN 7 5800X3D / Be quiet! DARK ROCK PRO 4 / ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO / 4x8GB G.SKILL TridentZ Neo 3600MHz CL16 / Sapphire PULSE Radeon RX 7800 XT 16G / ADATA XPG GAMMIX S11 Pro M.2-1TB / OCZ ARC 100-120GB / Transcend SSD370S-256GB / Corsair RM650 / Corsair 460X RGB
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od orgasmic »

A vidíme se pak na mapě?
Protože mi hráli spolu tak, že jsem mu poslal pozvánku do hry, on ji přijal a na mapě jsme se viděli až když jsme byli blízko sebe.
Navíc jsme se mohli i navzájem zabít, ale mise společně nešla.

To jsme nehráli v tom režimu Posse?
Asus Rog Strix G18
mstK
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. črc 2016
Bydliště: Slaný

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od mstK »

To ja nevim, jak jste to hrali :D Abyste se videli na mape a mohli spolu hrat mise, musite byt spolu v parte. Jestli se vidite az blizko sebe, tak jste v parte nejspis nebyli. https://www.gamesradar.com/red-dead-online-posse-guide/
AMD RYZEN 7 5800X3D / Be quiet! DARK ROCK PRO 4 / ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO / 4x8GB G.SKILL TridentZ Neo 3600MHz CL16 / Sapphire PULSE Radeon RX 7800 XT 16G / ADATA XPG GAMMIX S11 Pro M.2-1TB / OCZ ARC 100-120GB / Transcend SSD370S-256GB / Corsair RM650 / Corsair 460X RGB
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od orgasmic »

Mohu se zeptat jak presne pridat kamarada do te party?
Ja to udelal tak, ze jsem sel do menu a dal invate friend, co mam ulozene v Social klubu.
Pak jsem videl kamarada ve hre a na mape byl jako modre kolecko. Kdyz jsem do nej strelil, tak kolecko zcervenalo :D
Asus Rog Strix G18
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od orgasmic »

Ještě poslední dotaz, jsou tam nějaké pořádné mise jako Heist mise v GTA Online? Zatím jsem tam našel jen takové rychlé mise o ničem od takových oranžových panáků na mapě.
Asus Rog Strix G18
mstK
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. črc 2016
Bydliště: Slaný

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od mstK »

Navod jsem ti poslal v poslednim prispevku. Heisty tam momentalne nejsou, ani nevim, jestli jsou v planu. Nejvetsi mise jsou tam momentalne bud ty pribehove co dostanes na zacatku, nebo Legendary bounty mise, na ktere musi clovek mit koupenou bounty hunter licenci.
AMD RYZEN 7 5800X3D / Be quiet! DARK ROCK PRO 4 / ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO / 4x8GB G.SKILL TridentZ Neo 3600MHz CL16 / Sapphire PULSE Radeon RX 7800 XT 16G / ADATA XPG GAMMIX S11 Pro M.2-1TB / OCZ ARC 100-120GB / Transcend SSD370S-256GB / Corsair RM650 / Corsair 460X RGB
jukyn
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2007
Bydliště: Berounsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od jukyn »

Je schopný někdo shrnout, jaké jsou přesně výhody hraní RDR2 na pc? Mám ps4 verzi a přemýšlím zda se vyplatí koupit... Díky za odpovědi.
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od J X P »

Ja teda nevim jake vyhody bys ocekaval, ale podle mne jsou nasledujici, dle HW 60 FPS, dle HW 4k/QHD/FHD rozliseni, dle HW vyssi detaily nez Low/Medium, pak mozna pro nekoho ovladani K/M.

Pribeh, ani nic jineho na PC lepsi neni, takze na tom, jak velky jsi fanda.
---
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od Swat »

Za sebe říkám,že výhoda je pouze v možnosti hraní ve vyšším frameratu. Nedávno jsem to zapnul na X1X a nepoznal jsem rozdíl. Samozřejmě bych ho asi poznal, pokud by mi pc a X verze běžely vedle sebe, jinak těžko. Jinak ovládání klávesnice/myš celkem tragedie, okamžitě jsem i na pc verzi připojil Xbox ovladač.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od stoRmjE »

Swat píše:Za sebe říkám,že výhoda je pouze v možnosti hraní ve vyšším frameratu. Nedávno jsem to zapnul na X1X a nepoznal jsem rozdíl. Samozřejmě bych ho asi poznal, pokud by mi pc a X verze běžely vedle sebe, jinak těžko. Jinak ovládání klávesnice/myš celkem tragedie, okamžitě jsem i na pc verzi připojil Xbox ovladač.
Tak pro mě je to zásadní rozdíl, hrát na stabilních 80 fps a ovladaní neni hrozný, spíš je zpomalený nutností držet tlačítka, to ostatně bude i na ovladači, což nechápu, asi jsou konzol hráči nějak zpomalení či co. Hlavní rozdíl bych hlavně viděl v onlinu, jestli máš někoho, s kým bys hral a taky v modifikacich na PC
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od TankGeorge »

Tak jsem včera dokončil hlavní příběhové kapitoly a začal epilog. V tomhle tématu je spousta kravin od PCvsKonzole, přes 4k@60FPS až po Steam slzy. Tak nějak tu zaniklo, že RDR2 je naprostý mýtus interaktivní zábavy - s přehledem jedna z nejúžasnějších her, která kdy spatřila světlo světa.

Po 20ti letech různě intenzivního provozování tohoto koníčku se už těžko potkám s něčím, co by mě posadilo na prdel a u čeho bych si říkal "wow, jak je tohle vůbec možné?" Natož abych se s tím setkával skoro každou hodinu u hry, ve které mám nahráno 100 hodin (70%). Jestli si říkáte, zda ty vydělané miliardy na GTA5 +/- vrací Rockstar zpátky, tak jo... asi je nasypal všechny do týhle hry =D

Pár osobní postřehů mimo obvious bez spoilerů:

- Není to akční hra. Je to adventura. Jdete do kina na Once upon Time on the West, ne na Transformers s kloboukama
- Spadá to do kategorie "není to hra pro každého", ale u většiny her této kategorie je tomu spíše omylem. RDR2 nespadá do kategorie "není to hra pro každého" omylem, ale zcela účelově
- Je to kvantitou*kvalitou obsahu nejimpozantnější hra všech dob. Je to ohledně výpravy a lidské práce Avatar mezi českými filmy
- Hrát to bez perfektní znalosti angličtiny (včetně citu pro dobový dialekt, městský/buranský přízvuk) je jako když jde hluchý na představení filharmonie
- Hra má spousty přesahů k zamyšlení, ale necpe je pod nos. Konec romantiky nástupem civilizace, příroda versus urbanizace, globalizace, korupce, peníze, politika, sebereflexe prasáren z historie US
- Hra má humor, ale nemá vždy dobrý humor. Cpe tam občas karikatury z GTA na škodu
- Hra je velice jednoduchá, pokud "neděláte úplné píčoviny"(tm). Není to špatnou AI ani autoaim+gamepad, ale spíše úplně prvním bodem. Prostě je to adventura, kde hrajete za ostříleného pistolníka, proti obyčejným podržtaškům šerifů, policie, domobrany, gangů ožralů atp. Nemá podle mě smysl si to ztěžovat omezováním autoaimu
- Lootování a sbírání bordelu je DOOPRAVDY vedlejší činnost a 95%+ obsahu hry skutečně můžete tuto vedlejší činnost zcela ignorovat
- Paradoxně, hra je dost lineární a chytře naskriptovaná. Spousta věcí, na které "náhodně" narazíte, jsou neviditelné skripty, abyste se nenudili během cestování
- Víc jak polovina hry je cestování na koni. Když jedete už podesáté stejnými cestami, tak to prudí. Ale první kroky novou krajinou jsou fakt kroky, protože víc čumíte, než jedete. Při opakovaném hraníto ale bude podstatný mínus
- Není to tak strašný simulátor. Ano, spaní, žraní, kartáčování a plácání koně má vliv, ale dá se to v pohodě hrát, i když na to všechno kašlete
- Nedá se to hrát "jen na hoďku"
- Z technické stránky bych vypíchl hlavně to, že hra tak nějak nutí jít do TAA. Bez AA se to prostě nedá (černý shimmering měkkých stínů) a MSAA4x položí i tu nejertéiksovější RTX do třiceti ve všem větším, než dva megapixely. Na MSAA8x ulra ultra hra vypadá nepopsatelně božsky. Pro mě do očí bijící zásadní next-gen rozdíl oproti v současnosti reálnému TAA hi/ultra. Bohužel odhadem vyžaduje čtyřnásobný výkon současné generace GPU pro +/- 60FPS na 5MPx+ rozlišení =( Rozhodně pro mě důvod vrátit se ke hře třeba za 5 let a přesvědčit se, že RDR2 tech do tý doby nikdo nepřekonal =)
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
stylar
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2014
Bydliště: Bučovice

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od stylar »

teďka lovím veverky abych si mohl vylepšit kabelku a hlavní mise si nechávám na potom
DISPLAY: LG OLED48CX 3840x2160@120Hz 4:4:4 HDR 10bit GPU: MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24GB GDDR6X CPU: AMD Ryzen 7 5800X 3,8GHz@4,7GHz boost CPU COOLER: ARCTIC Liquid Freezer II 420 MB: MSI X470 GAMING PLUS - BIOS 7B79vAM1 - ComboAm4v2PI 1.2.0.A. RAM: Corsair Vengeance RGB RT 64GB (4x16GB) DDR4 3200MHz@CL22 STORAGE: Samsung 970 EVO 1TB@PCIe x4 3.0 (OS), Samsung 980 1TB@PCIe x4 2.0, Crucial MX500 1TB@SATA, Crucial BX500 480GB@SATA, HDD Seagate BarraCuda - 4TB (ST4000DM004) PSU: Corsair RMx Series RM850x (v.2021) - 850W CASE: Corsair iCUE 7000X RGB Black (5x Noctua NF-A14 PWM) KEYBOARD: SilentiumPC Gear GK550 Omnis Kailh Brown RGB MOUSE: Glorious Model D Wireless (+Grip Tape) SPEAKERS: Edifier R1280T (42Watt RMS) OS: Microsoft Windows 11 Pro CZ 64-bit v22H2
Baneshee
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 12. dub 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od Baneshee »

https://store.steampowered.com/app/1174 ... emption_2/
20% sleva na Steamu, jen do zítřka
Ryzen 5800X @ 100W | Noctua C12P SE14 | 2x16GB Crucial Ballistix @ 3466MHz | Zotac RTX3070 8GB | Asus Prime X470-Pro | Samsung 250GB NVMe & Crucial MX500 1TB & WD Green 3TB | Samsung SH-S223Q | FD Define R3 Black | Seasonic Focus Plus 650W | Dell U2715H
mlrs
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. kvě 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od mlrs »

ted na to cumim sakra :D :oops: :? - celkem necekane za me - asi jdu pohledat kreditku :lol:
Ryzen 5 5600 + Wraith Prism RGB, RTX 3070 EAGLE 8G, ASUS PRIME X470-PRO, Patriot Viper 4 32GB DDR4 3000Mhz, 2,25TB SSD, 1TB HDD, Seasonic Focus GX 650, Xigmatek Asgard, Dell U3023E
PC2: Intel NUC 11 Performance Lite, Core i5-1135G7, Iris Xe, 32GB RAM DDR4 3200MHz, 1TB Samsung 970 EVO PLUS + Xbox Series X
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od heroik »

taky jsem neodolal i kdyz momentalne nemam grafiku :-D
mlrs
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. kvě 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od mlrs »

jojo uz mam doma 10GB - jeste dalsich 99 a muzu hrat :-D
radej uz studuju guide, ktery graf. nastaveni zere moc vykonu a jak to cely nastavit
Ryzen 5 5600 + Wraith Prism RGB, RTX 3070 EAGLE 8G, ASUS PRIME X470-PRO, Patriot Viper 4 32GB DDR4 3000Mhz, 2,25TB SSD, 1TB HDD, Seasonic Focus GX 650, Xigmatek Asgard, Dell U3023E
PC2: Intel NUC 11 Performance Lite, Core i5-1135G7, Iris Xe, 32GB RAM DDR4 3200MHz, 1TB Samsung 970 EVO PLUS + Xbox Series X
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od spajdr »

780,- pres Argentinu, to jde :-)
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od heroik »

jakou argentinu?
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“