Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je po 24. únor 2020, 19:28

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 5 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Bezdrátový reproduktor k NTB?
PříspěvekZaslal v: so 14. prosinec 2019, 19:29 
Začátečník
Začátečník

Zdravím pánové,
rád bych si nechal poradit, zda-li zde nemá někdo z vás nějaký tip na bt reproduktor k notebooku, který bude sloužit jako náhrada za integrované velmi slabě hrající repro v notebooku.
Zalíbil se mi JBL Go2, ale ten prý nehraje, pokud je reprák v síti, což mi moc nevyhovuje. Jinak co se týče velikosti a funkcí (nepotřebuji žádné sloty na sd karty, fm tuner a podobné zbytečnosti, voděodolnost) by byl fajn.
Reproduktor by měl stát okolo 1000,-
Nečekám žádnou hifi bombu, ale něco, přes co si pustím například film a uslyším i nějakou konverzaci a ne jen nějaké ševelení, jako nyní.
Velice děkuji :)

Case:Nanoxia Deep Silence 4, Zdroj:Seasonic S12II-620, MB:Asus Z97M - Plus, CPU:Intel Core i5-4690K, Paměti:Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Ballistix Sport , VGA:- , HDD:SSD Crucial M500 120GB, Toshiba P300 1TB, Mechanika:ASUS DRW-24F1ST, Monitor:Philips 246E7QDSW, Repro:Bose Companion 2 Series II

Předmět: Re: Bezdrátový reproduktor k NTB?
PříspěvekZaslal v: ne 15. prosinec 2019, 21:15 
Nováček
Nováček

Ahoj mám 2 rokem LAMAX Beat Sentinel SE-1 bluetooth reproduktor.Jsem spokojený hraje dobře a je odolný proti prachu, stříkající vodě a dešti.

PříspěvekZaslal v: po 16. prosinec 2019, 13:24 
Začátečník
Začátečník

Taky máme doma ten Lamax co píše rici833 a za tu cenu hraje dobře. S JBl mám zkušenost jenom s reprákkem, který stál tak trojnásobek toho co chceš. Ten Go2 nevím jak hraje.

PříspěvekZaslal v: po 16. prosinec 2019, 15:45 
Začátečník
Začátečník

Mám starší JBL GO asi 3 rok a jsem spokojenej, používám do fitka nebo k ntb doma.
Hraje dost hlasitě a hraje dobře na tak malou krabičku.
Když je zapojenej v síti, tak hraje také. Myslím, že je to blbost, aby 2jka nehrála.

Case: SilentiumPC Gladius M35, Základní deska:Gigabyte GA-P67A-D3-B3, Procesor: I5-2500K 4,5Ghz., Chladič: SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2, Grafická karta:Radeon™ RX 480 G1 Gaming 8G , RAM: 4x Corsair Vengeance 4 GB DDR3-1333 DDR3, SSD:ADATA Ultimate SU800-256GB

PříspěvekZaslal v: st 25. prosinec 2019, 19:38 
Začátečník
Začátečník

Děkuji chlapi, nakonec jsem koupil ten JBL GO 2 a velká spokojenost. Na to jak je malý a k čemu bude užíván, tak je parádní a to, že nehraje v síti, byla fakt blbost. :)

Case:Nanoxia Deep Silence 4, Zdroj:Seasonic S12II-620, MB:Asus Z97M - Plus, CPU:Intel Core i5-4690K, Paměti:Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Ballistix Sport , VGA:- , HDD:SSD Crucial M500 120GB, Toshiba P300 1TB, Mechanika:ASUS DRW-24F1ST, Monitor:Philips 246E7QDSW, Repro:Bose Companion 2 Series II

Odpovědět na téma  [ 5 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 1 anonymní