Red Dead Redemption 2

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od spajdr »

No ucet v Argentine, snad nebudu kupovat draho za eura? :-D
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od heroik »

Tak jsem to konečně dohrál (čekal jsem až to vyjde na PC, mě to na PSku prostě nebavilo). Místama mě to už nebavilo ani na PC kvůli tomu cestování, ale ten konec a příběh celkově mě dostal. Nejde tomu nedát 10/10 :o
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od J X P »

Mam dojem, ze oproti konzolove verzi je v PC verzi pridano rychle cestovani z taboriste a to dokonce na vice mist nez jen vlakove stanice a stanice dostavniku, napr. do Colteru.

P.S. Zda se, ze to pridali v ramci predchoziho patche v 1.14
"Players in Story Mode can now fast travel away from their player camp to any unlocked Fast Travel location once the camp upgrade is purchased"
---
stylar
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2014
Bydliště: Bučovice

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od stylar »

ty vedlejší mise jsou celkem propracovaný a některý jsou dostupný jen určitou dobu v příběhu k tomu se nezobrazují na mapě docela mazec, zabrali mi snad 50 hodin a vůbec se nepočítají do postupu, vlastně celkově abych hru dohrál na 100% toho zas tolik udělat nemusím (možná některý collectibles půjdou hůř, ale zase toho není po 200kusech, takže pohoda)
DISPLAY: LG OLED48CX 3840x2160@120Hz 4:4:4 HDR 10bit GPU: MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24GB GDDR6X CPU: AMD Ryzen 7 5800X 3,8GHz@4,7GHz boost CPU COOLER: ARCTIC Liquid Freezer II 420 MB: MSI X470 GAMING PLUS - BIOS 7B79vAM1 - ComboAm4v2PI 1.2.0.A. RAM: Corsair Vengeance RGB RT 64GB (4x16GB) DDR4 3200MHz@CL22 STORAGE: Samsung 970 EVO 1TB@PCIe x4 3.0 (OS), Samsung 980 1TB@PCIe x4 2.0, Crucial MX500 1TB@SATA, Crucial BX500 480GB@SATA, HDD Seagate BarraCuda - 4TB (ST4000DM004) PSU: Corsair RMx Series RM850x (v.2021) - 850W CASE: Corsair iCUE 7000X RGB Black (5x Noctua NF-A14 PWM) KEYBOARD: SilentiumPC Gear GK550 Omnis Kailh Brown RGB MOUSE: Glorious Model D Wireless (+Grip Tape) SPEAKERS: Edifier R1280T (42Watt RMS) OS: Microsoft Windows 11 Pro CZ 64-bit v22H2
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od Swat »

Pokud se nepletu,tak na 100% musíš najít všechny ty kosti prehistorickejch zvířat, všechny skalní rytiny, musíš najít aspoň jednu kompletní sadu cigaret. obrázků, teď nevím,jestli nemusíš splnit všechny challenges aj. Na 100% je toho ve dvojce potřeba udělat kurva hodně.

Ano, těch kostí a rytin ve skalách je tam vždy po dvaceti, ale je třeba je najít - bez jakýchkoliv map a plánů, alespoň tedy nevím, že by se někde daly sehnat.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od orgasmic »

Ahoj, chci se zeptat na online.
Hrajeme s kámošem klasiku FreeRoam a už se to dost ohrálo.

Občas je na mapě mise, ale většinu času se dá akorát lovit zločince a minimise od těch panáčků po mapě.
Je tam vůbec někde nějaká pořádná mise typu heist? Pro opravdu minimálně 4 lidi? Kde je to slibované vykrádání bank?

Děkuji za jakýkoliv podnět.
Asus Rog Strix G18
mstK
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. črc 2016
Bydliště: Slaný

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od mstK »

Ne heisty nejsou. Nejdelsi mise jsou bud zakladni pribeh, legendary bounty, nebo ted po updatu i moonshiner story mise, u kterych nevim, jestli jdou hrat v parte, ale nejspis to pujde.
AMD RYZEN 7 5800X3D / Be quiet! DARK ROCK PRO 4 / ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO / 4x8GB G.SKILL TridentZ Neo 3600MHz CL16 / Sapphire PULSE Radeon RX 7800 XT 16G / ADATA XPG GAMMIX S11 Pro M.2-1TB / OCZ ARC 100-120GB / Transcend SSD370S-256GB / Corsair RM650 / Corsair 460X RGB
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od Frostys »

mstK: Ten zakladni pribeh/kampan/story mode, se da hrat kooperativne s kamaradem? Jakoze doopravdy ten puvodni story mode, ktery se jinak hraje s Morganem? To se mi nejak nezda.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
mstK
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. črc 2016
Bydliště: Slaný

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od mstK »

Ne, myslim zakladni pribeh multiplayeru po tom, co te na zacatku osvobodi a plnis zlute mise. Ty se po splneni vsech daji hrat opakovane.
AMD RYZEN 7 5800X3D / Be quiet! DARK ROCK PRO 4 / ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO / 4x8GB G.SKILL TridentZ Neo 3600MHz CL16 / Sapphire PULSE Radeon RX 7800 XT 16G / ADATA XPG GAMMIX S11 Pro M.2-1TB / OCZ ARC 100-120GB / Transcend SSD370S-256GB / Corsair RM650 / Corsair 460X RGB
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od orgasmic »

Ještě se chci zeptat, v tom online se nedají vykrádat banky?
Někde jsem četl, že by to mělo jít, když se hodně sníží reputace.

Děkuji
Asus Rog Strix G18
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od AllowedCry »

Na steamu dle síly koruny za 1300Kč, koupil jsem. V čem jsou jiné ty lepší edice?
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
GROO
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. úno 2014

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od GROO »

mstK píše:...moonshiner story mise, u kterych nevim, jestli jdou hrat v parte, ale nejspis to pujde.
Ano, Tyhle mise jdou hrát v Posse(bandě)i s více lidmi, navíc pokud je odehraješ všechny, máš možnost hrát kteroukoliv znovu a na vyšší obtížnost a ta nejvyšší už je docela výzva.
orgasmic píše:...vykrádat banky?
Někde jsem četl, že by to mělo jít, když se hodně sníží reputace.
Měl jsem několikrát reputaci úplně sníženou na minimum a vykrádat banku nešlo, jen jsi hledaný NPC postavami a zároveň i hráči, protože je na tebe vypsaná odměna za dopadení a můžeš skončit v base.(V rámci denních výzev jsem tam už několikrát byl)
AllowedCry píše:V čem jsou jiné ty lepší edice?
V dodatečných bonusech, dostaneš zbraně zdarma, oblečení, vybavení, lepšího a rychlejšího koně taky zdarma atd. Jsou bonusy jak do single, tak do Online části hry. U R* byla v předprodeji dokonce edice(tu vlastním) s bonusem 50 zlatých cihel do Online a to byl asi ten největší bonus, protože třeba za Bounty je 0,08 - 0,28 zlaté cihly a tak schrastit těch 50 cihel na nákup licence na všechna 4 povolání trvá docela dlouho(základní 3 povolání po 15 cihlách a 1 přidané později za 25 cihel).

Navíc, kdo má i GTAV a v Online má odehrané mise s tajemným masovým vrahem, dostane do RDO unikátní fakt silný kolt který se jinak nedá sehnat. Je schovaný ve sklepě jedné ruiny v lese...

Hraju RDO skoro denně, tak kdyžtak můžu ještě něco poradit/vysvětlit, pokud budu vědět.
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od AllowedCry »

Pěkný, zatím hodlám věnovat čas jen singlu, bonusový obsah je mi fuk, ale hlavně mám na to konečně čas :mrgreen: :(
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od heroik »

GROO: hraješ sám nebo s někým? Teď nemyslím random hráče. Mě to právě moc nechytlo, protože s random hráčema je to nuda a sám taky. Bohužel v mém okolí nemám nikoho kdo by to hrál, natož hrál na PC. Navíc ty mise v online jsou dost těžký když je hraješ sám.
GROO
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. úno 2014

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od GROO »

Tak i tak. Mise děláme s kamarády, ostatní podle potřeby. Poslední dobou hamouníme zlaté cihličky, takže u nás teď frčí denní výzvy. Ty jednoduché děláme sami(ale v jedné posse) ale třeba odvoz moonshinu, nebo supply mise pro tradera děláme spolu, započítává se to všem. Nejsme online vždycky všichni(vzhledem k nastálé situaci je to pochopitelné) ale večer jsme většinou aspoň ve dvou. No ale třeba sbírání collectibles pro cikorku děláme jednotlivě, akorát jsme v jedné posse aby jsme mohli plkat.
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od J X P »

Ja taky hraju na PC, ale zatim stale jen story mode s tim, ze bych nekdy casem rad online zkusil.
Zatim se soustredim na 100% plneni, ale az mi dojdou aktivity ...

Budu rad, kdyz si nejake aktivni hrace RDO na PC budu moct pridat do Social clubu do pratel ...

Muj profil na R*SC
---
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od AllowedCry »

Budu muset změnit svůj hrací styl, často se dostávám do konfliktu a všechny peníze už jsem utratil za odměny :D Jenže ty NPC jsou k nasrání občas.
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
GROO
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. úno 2014

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od GROO »

J X P píše:... zatim stale jen story mode...
Já to mám naopak, plánuji upgrade kompa a chci si story graficky užít. Takže mám momentálně Story mode - 0% Online - 197level.
jukyn
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2007
Bydliště: Berounsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od jukyn »

GROO píše:
J X P píše:... zatim stale jen story mode...
Já to mám naopak, plánuji upgrade kompa a chci si story graficky užít. Takže mám momentálně Story mode - 0% Online - 197level.
Má smysl hrát Online RDR? K čemu bys to přirovnal, k GTA Online?
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od durod »

ty ses nejaky bot? Nebo potrebujes vstup do bazaru?
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“