Ghost Recon Breakpoint

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

Podrobneji je to popsany tady:
https://ghost-recon.ubisoft.com/game/en ... breakpoint
Imersivni a stavajici mod se bude moct kdykoli behem hry prepinat, nejlip asi bude hrat s novou postavou. Jak to ale bude presne fungovat se uvidi az pri hrani.
Dulezity je ze uz nebude treba menit zbran za tu samou s vyssim levelem (coz je nesmysl) a nejakou oblibenou si jen vylepsovat a taky ze kazdej si bude moct ten imersivni mod detailne nastavit jak mu to nejlip vyhovuje. Taky uz konecne z jeskyne zmizej ty ostatni sasci ktery jen kazili atmosferu. O tech AI partacich jako ve Wildlands tam ale nemluvej, ty budou asi az nekdy priste. Popravde mi tam zatim moc nechybej, moh by to ale bejt zas trochu jinej zazitek.
Nakonec mozna bude vsechno tak jak bejva u strilecky zvykem, jako treba vylepsovani zbrani, nebo sebrat zbran a munici nepriteli, coz ted nejde a pritom je to nejprirozenejsi zpusob jak je ziskat.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Pepa1 »

dík za vysvětlení, tak to by nemuselo být špatný, změny k lepšímu :)
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Já jsem teda rozhodnutej to dát znova s novou postavou. Myslím, že to bude slušný bez toho levelingu. Jak jsem psal - člověk natuní panáka, ale pak toho musí půlku vyhodit a nasadit něco jinýho, aby mohl jít na vyšší levely nepřátel, fakt debilní koncept. Tohle snad už bude víc o survival aspektech a radosti z výstroje, kterou najdu.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Pepa1 »

dneska by měl být nový patch.. mělo by mimo jiné údajně jít také změnit dx11 na vulkan, to by se mohli zvýšit fpska?
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

Jsem ted doma, takze to uz stahuju, patch ma asi 15G. Jinak na tvoji sestave musis mit uz ted kolem 70fps.
Soucasti patche by melo bejt taky novy terminatorsky dobrodruzstvi.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Pepa1 »

tak už jsem to stáhl, ale zatím to nejde spustit z důvody probíhající údržby serverů... :sad:

edit// už to jde sustit, ale neskutečně jim padaj servery, takže nehratelné...

edit2// tak už to spustit jde, ale nějak mě ten nový systém nechyt...zkusil jsem a vracím se k původnímu systému. V novém systému mě nešli rozmontovávat zbraně, oblečení rovněž nelze vylepšovat, nevim no.. prakticky pak odpadne prohledávání beden, protože je to k prdu....
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Pepa1 »

Chci se zeptat jestli ještě někdo hraje Breakpoint po updatu a jak se Vám líbí nový systém hraní.
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Rozjel jsem včera novou postavu. Bohužel se stalo to, čeho jsem se obával, a sice že s levelingem výbavy a zbraní odstranili i všechny ty bonusy. Takže už nemá cenu hledat krámy a tunit si výzbroj s bonusama, který jsem tu zmiňoval někde výše. Stačí oblíknout panáka, aby se na něj hezky koukalo, dát mu dvě zbraně a pistoli a jet. To podrobnější nastavení obtížnosti je nicméně fajn. Neskutečně mě ale serou s tím roubováním postav z jinejch her. Opět nějaká mise s Fischerem, kterýho Ironside nadaboval a Ubi má pocit, že si z toho sednem.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Pepa1 »

Co se týče vulkanu, tak jsem to taky zkusil a jede to líp, je na to i test zde:
https://wccftech.com/ghost-recon-breakp ... nce-check/

nicméně mě na vulkanu nechodí reshade takže zůstávám na dx11, kde to šlape dobře :)
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

Novejsi verze reshade uz fungujou pod vulkanem, jenze ten xindl battle eye ti ho zablokuje. Prestoze reshade u tyhle hry nepouzivam, prosmiroval mi PC a nasel ho u Rage2 a drze oznamil ze tohle teda ne.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Pepa1 »

zhor píše:Novejsi verze reshade uz fungujou pod vulkanem, jenze ten xindl battle eye ti ho zablokuje. Prestoze reshade u tyhle hry nepouzivam, prosmiroval mi PC a nasel ho u Rage2 a drze oznamil ze tohle teda ne.
jj battle je šmejd, nechápu proč to blokuje ty knihovny od reshade když to není nic proti ničemu - jen rozšíření vizuálu..... navíc parametr /belaunch -be nefunguje... ještě že na to u breakpointu existuje bypass - zatím jen pro dx11, ale zaplaťpánbu za to... :)
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Pepa1 »

Nevíte jestli se dá dronem označit nepřítel k synchronizované střele, jako tomu bylo u Wildlands? Nějak to nikde nemohu najít a jde mi to pouze se zbraní... :sad:
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od spajdr »

Nevite jak vytahnout postave ten banan ze zadku, aby nebehal jak priposrany? :-D
Neda se na to divat.
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Pepa1: dronem to nejde. Označit se dá zbraní, ale pak se dá ten sync shot z dronu odpálit.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Walker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Walker »

Naposled sem to hrál jako BETU a chtěl sem tomu dát šanci a celkem jsem se i těšil...ta hra je furt strašně špatná až mi to hlava nebere. Tolik technických chyb co se mi dělo během včerejších 5ti hodin hraní....brrrr......immersive je fajn, loot mě nehorázně štval. Každopádně ta hra je hrozně nudná (hrál jsem koop s parťákem) oproti Wildlands. Svět je strašně prázdný, neuvěřitelný, generický, myšlenka dronů je divná.....absolutně mě nezajímá ten svět ani k prozkoumávání. Je to můj názor a určitě to není hra pro mě ikdyž bych hrozně rád, aby byla.

Škoda, hra má potenciál.
fmx rider
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2006

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od fmx rider »

Ja se priznam...ikdyz jsem psal, ze to nikdy nebudu hrat, tak jsem to taky zkusil s dvema kamosema v coopu a do hodiny nam to slo vsem z pc, jaka je to sracka :lol:
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od durod »

Sam Fisher mission ma udajne 7h? Je to stealth jak predchozi Splinter Cell hry?
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od zhor »

Je to normal Breakpoint stealth, t.j. jde to hrat podle libosti ale unik z mista mise je uz bohapusta rezba. Prvni Fisher mise je bezplatna soucast update, dalsi uz jsou placeny. Zadnej zazrak to neni, je to proste rozsireni hry o dalsi mise, zalezi ale co koho bavi.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od Swat »

Já to teda jdu s novou postavou, vypnutý online postavy v Erewhonu, poladěnou obtížnost aj. a celkem to jde. Rozhodně lepší bez toho levelingu, kterej byl stejně pro smích. Když byl člověk level 50, nepřátelé v okolí byli 50-53. Když jsem byl 75, okolní svět opět o max 3 levely nade mnou atd. plus pár oblastí/dronů, kde mi mapa říkala, že to je 200+. Bez levelu a weapon tierů je to prostě daný a můžu jít kdy chci, kam chci a obtížnost si určím sám díky novým nastavením a ne pomocí čísel levelů na mapě, zbraních, armoru a nepřátel. Škoda, že zrušili i ty bonusy jednotlivých kusů armoru, ale jinak celkem slušný update. Ale chápu, že ta hra není pro každýho.

Někde jsem tu už psal, že ani příběh nevidím až jako takovou tragedii. Není to nic světobornýho, ale příběh hypermoderního světa, kde droni a další technologie sloužej ku prospěchu rozvoje civilizace, přičemž se vše vymkne kontrole a vládu převezmou ozbrojený složky a drony přeprogramujou ke svým potřebám, není až tak nudný. Chce to občas přečíst něco z místního loru pomocí collectibles a jinejch píseností, který se dají najít na mapě. Hodnotím čistě single player zážitek s ohledem na styl, jakým hru hraju. Multiplayer mě nezajímá nikdy v žádný hře, protože mě prostě nebaví.

Značná část misí se dá jít stealth, kterej funguje a chybovat může pouze hráč tím, že se odhalí. Tím pádem kolikrát může dojít ke splnění úkolu s minimální konfrontací a hlídkujících dronů si člověk nemusí všímat. A při takovym play stylu ta hra celkem vyniká.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Ghost Recon Breakpoint

Příspěvek od rbclass »

V akom je stave hra ? Na epicu je za 9€ a rozmyslam.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“