Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je pá 3. červenec 2020, 20:35

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 144 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Zpráva
 Předmět: Re: Win10 - BSoD, zamrzání, sekání, pády - VŠE SEM
PříspěvekZaslal v: ne 17. květen 2020, 15:03 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

_marduk_ napsal:
keď je z výpisu jasné že chyba sa týka gpu nebudú sa predsa testovať ramky

Unstable ram ti mozu sposobit nestandardne spravanie/chybu ovladaca. Co na tom nechapes? :lol: Prisiel si si tu po radu alebo nas presviedcat o tvojich nezmysloch?

PříspěvekZaslal v: po 18. květen 2020, 12:38 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Mr_Trollfan napsal:
_marduk_ napsal:
keď je z výpisu jasné že chyba sa týka gpu nebudú sa predsa testovať ramky

Unstable ram ti mozu sposobit nestandardne spravanie/chybu ovladaca. Co na tom nechapes? :lol: Prisiel si si tu po radu alebo nas presviedcat o tvojich nezmysloch?

Nečítaš do konca, memtest aj win test pamätí prebehol bez chyby

Inak ešte jedna vec:

keď v nastaveniach "spúšťanie a obnovovanie" prepnem ladenie na malý výpis pamätí, vyhodí mi okno "systému windows sa nemusí podariť zaznamenať podrobnosti, pretože stránkovací súbor je vypnutý alebo má menej ako 1mb"

Lenže mám stránkovací súbor povolený na systémovom disku, veľkosť určovaná systémom, tak prečo to vyhadzuje?

mimochodom včera pri vypínaní mi vyhodil bsod, v evente nie je o tom nič, ani dump nevytvoril

AMD Ryzen 7 2700X/SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2 | Gigabyte B450 AORUS PRO | Kingston HyperX Predator 16GB 3333MHz | Sapphire Pulse RX 5600 XT | Samsung 970 Evo Plus 500GB | WD RED NAS 2TB | WD RED NAS 6TB | Seasonic Focus GX 650W | SilentiumPC Signum SG1M | Acer Predator Cestus 320 | Genius SlimStar 130 | Genius SP-HF 1250B | Dell UltraSharp U2412M

PříspěvekZaslal v: čt 21. květen 2020, 08:07 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

pozrite mi prosím dump

https://1drv.ms/u/s!AhhqZGjrEbIagoRJhXt ... g?e=N6o1Zk

AMD Ryzen 7 2700X/SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2 | Gigabyte B450 AORUS PRO | Kingston HyperX Predator 16GB 3333MHz | Sapphire Pulse RX 5600 XT | Samsung 970 Evo Plus 500GB | WD RED NAS 2TB | WD RED NAS 6TB | Seasonic Focus GX 650W | SilentiumPC Signum SG1M | Acer Predator Cestus 320 | Genius SlimStar 130 | Genius SP-HF 1250B | Dell UltraSharp U2412M

PříspěvekZaslal v: čt 21. květen 2020, 09:07 
Středně pokročilý
Středně pokročilý

Krteq napsal:
Tak můj první zaznamenaný problém po čerstvém přechodu na 1903 - snížená odezva OS a neodovídající aplikace, reboot nepomohl.

Po překontrolování task manažeru mě zarazilo vytížení druhého disku. Problém byl v tom, že systém se neustále snažil zapisovat do pagefilu který je právě na druhém disku. Až po přenastavení pagingu a rebootu se to vzpamatovalo.

Ahoj. Děje s mi teď po čisté instalaci Win něco podobného. Co jsi kde nastavoval konkrétně? Díky.

Odpovědět na téma  [ 144 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 2 anonymních