Red Dead Redemption 2

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
GROO
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. úno 2014

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od GROO »

Chevseet píše:Má smysl hrát Online RDR? K čemu bys to přirovnal, k GTA Online?
Tak to jestli to má smysl musíš zjistit ty sám, mám hodně přátel, co RDO hráli pár týdnů a už je nebaví, a přitom GTAO hráli roky, ale i lidi, co GTAO nebaví a v RDO je vidím často. Ke GTAO bych to určitě nepřirovnával, RDO je víc o klidu, cizí hráče moc často nepotkávám, když už ano, nejsou tak nepřátelští jako v GTAO, kde po sobě střílí jako o život, i když i tam se najdou takoví, ovšem to vyřešíš jedním tlačítkem(Parley) a už tě dotyčný nemůže napadnout. Aktivit tam je podstatně míň, než v GTAO, ale úplně málo jich také není. V globálu ale určitě nečekej nějakou akčňárnu plnou střelby(ale na to jsou Freeroam eventy kterých je docela dost), spíš poklidné toulky krásnou krajinou proložené lovem zvěře, ryb, sběrem rostlin, sběratelských artefaktů(těch jsou stovky), chytáním zločinců a jinými aktivitami...
eman07
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. led 2009
Bydliště: Zlínsko

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od eman07 »

Ahoj, stáhl jsem si RDR 2 a budu muset reinstalovat komplet systém. Chtěl bych se zeptat,jak hru zálohovat abych ji pak spustil a nemusel znovu stahovat 115GB?
Zatím jsem jen z kopíroval složku na druhý disk.
Děkuji
Ryzen 5 3600,gtx MSI 1080 Sea Hawk X,GSKILL 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16,gigabyte b450m s2h, ADATA XPG SX8200 Pro SSD 512GB,win 10
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od zhor »

Jestli je to jako u GTA5, staci spustit instalator kterej vytvori prislusny adresare a ve chvili kdy zacne stahovat ho prerusit a nakopirovat tam puvodni soubory hry. Launcher pak po spusteni akorat zkontroluje integritu a spusti hru.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
eman07
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. led 2009
Bydliště: Zlínsko

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od eman07 »

Díky, vyzkouším
Ryzen 5 3600,gtx MSI 1080 Sea Hawk X,GSKILL 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16,gigabyte b450m s2h, ADATA XPG SX8200 Pro SSD 512GB,win 10
ŠakaL
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. kvě 2009
Bydliště: Praha

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od ŠakaL »

Ukrutne bych si to chtel zahrat,neda se to nejak zkopcit?klic bych si koupil.. Tahat 120Gb? 0.5Mb/sec tak mi asi jebne.
4670K@ 4.4GHz l MSI RTX 2070 SUPER GXT l EIZO EV2780-BK
evga 750 G2 l xonar ESSENCE ST, SH HD 660S l 2xSSD
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od heroik »

Lol na vesnici dodnes bezna rychlost...a to jsem jeste rad kdyz mi to jede aspon 0,5 :lol:
ŠakaL
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. kvě 2009
Bydliště: Praha

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od ŠakaL »

To slo tak jeste pred 8 lety ale dneska sou ty hry 10x vetsi,nektery teda..
4670K@ 4.4GHz l MSI RTX 2070 SUPER GXT l EIZO EV2780-BK
evga 750 G2 l xonar ESSENCE ST, SH HD 660S l 2xSSD
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od HEAD »

Hra je to vymakana, ale nektere veci me tam fakt serou.Jako treba ty prepady banditu.V klidku si jedu a najednou se na me vyriti 8 chlapu a sejmou mi kone za ktereho jsem dal vsechny penize co mam a navic dostanu tunu negativni reputace, ze se snazim prijit na to jak kone ozivit.Asi ze kone nechavam trpet a nezastrelim ho??WTF?
Jako kdo tohle vymyslel?
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od Riku »

Pár věcí tam nedává smysl jako v GTA5. Prostě uprostřed pouště zastřelíš týpka, široko daleko jenom kaktusy a najednou vyskočí že tě někdo viděl :D
PS5 | LG OLED CX55
GROO
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. úno 2014

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od GROO »

HEAD píše:Jako treba ty prepady banditu.V klidku si jedu a najednou se na me vyriti 8 chlapu a sejmou mi kone za ktereho jsem dal vsechny penize co mam a navic dostanu tunu negativni reputace, ze se snazim prijit na to jak kone ozivit...

No nevím, přepad banditů je práce na 15-20 vteřin max, v tom bych problém neviděl. Jednoduše dám Dead eye, myší označím hlavy banditů a pajdulák se o ně postará sám. Opakovačkou to jde nejlíp, ale i koltem je to pohoda. Koně oživím Horse reviverem, k dostání u každého obchodníka(nebo sbírat bylinky a vařit si ho sám). Tuna negativní reputace je blbost, to 1-2% nic neznamená. Mám vyzkoušeno, ze na nějaké významnější ovlivnění reputace musí hráč několik minut vraždit civilisty a strážce zákona. O koně není potřeba se bát, jako v GTAO jde koně pojistit a nedá se o něj přijít. Jinak pokud kůň přesto z nějakého důvodu umře, stačí pískáním přivolat náhradního. Po několika minutách ho odehnat pryč a po chvilce( 10-20s) znovu zapískat a přivolat toho svého, původního...
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od Riku »

Koně ale nejde v singlu pojistit ne? Jen v onlinu..
PS5 | LG OLED CX55
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od HEAD »

Ja to hraju na gamepadu a s dead eye nez zamirim, tak vyprsi cas.Gamepad je lepsi na vsechno krome mireni :)
Navic ja jsem teprve na zacatku a tak ten cas na mireni je jen asi 5s.Da se to nak upgradovat?
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
GROO
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. úno 2014

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od GROO »

Riku píše:Koně ale nejde v singlu pojistit ne? Jen v onlinu..
Pravda, to jsem si po napsání příspěvku také uvědomil...
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od Riku »

HEAD píše:Ja to hraju na gamepadu a s dead eye nez zamirim, tak vyprsi cas.Gamepad je lepsi na vsechno krome mireni :)
Navic ja jsem teprve na zacatku a tak ten cas na mireni je jen asi 5s.Da se to nak upgradovat?
Myslím, že délka míření v dead eye se časem prodlužuje, jak se ti zvyšuje level. Btw. za chvíli budeš mít tolik peněz, že to v tý hře ani nejde utratit...
PS5 | LG OLED CX55
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od HEAD »

A je ve hre naka pujcovna koni nebo fast travel pac jsem uprostred niceho bez kone a potrebuju se dostat do mesta abych koupil ten lek pro kone na oziveni.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od J X P »

Fast travel z tabora nefunguje, protoze ho nemuzes bez kone rozlozit. Ale mas tyto moznosti presunu.

"Svetla strana sily":
- bezet po svych
- chytit si a zkrotit divokeho kone jako docasneho
- stopnout si vuz, ktery te zadarmo sveze do nejblizsiho mesta. Pak pokracovat dostavnikem, nebo vlakem do vybrane lokace.

"Temna strana sily":
- Prepadnout kolemjedouciho na koni a sproste mu ho ukrast :D.

P.S. O Sedlo se starat nemusis, to mas automaticky ve staji, i kdyz o nej prijdes. Jediny problem je, ze bez sedla nemuzes zmenit sveho primarniho kone, ale o to ani tak moc nejde. Ja jsem obcas ulovil a vyleveloval kone, co jsem pak nasledne chtel prodat a po jeho prodeji jsem musel pekne po svych. Ale nakupci koni je nedaleko Rhodes, takze ani dobehnuti na vlak mi nezabralo moc casu. Naslede vlakem do St. Denis, nebo Valentine a ustajeneho kone mas hned zpet.
---
ŠakaL
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. kvě 2009
Bydliště: Praha

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od ŠakaL »

Tak uz sem neodolal a koupil na steamu ultimate.Dost se na to tesim, ted uz jenom +-80hodin stahovani. :lol:
4670K@ 4.4GHz l MSI RTX 2070 SUPER GXT l EIZO EV2780-BK
evga 750 G2 l xonar ESSENCE ST, SH HD 660S l 2xSSD
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od HEAD »

Cim vic hru hraju, tim vic nalezam veci co me serou.Neni nad to hodinu lovit a nahromadit kuze a maso a pak potkam vlky/gang a ti me sejmou a o vse priju i kdyz muj kun je v poradku(proc zmizej vsechny veci na koni po smrti?).A diky dementnimu autosavu, kterej savuje po smrti nejde ani nahrat starsi save.Dalsi vec ktera me sere je opravdu priserne ovladani jak na gamepadu tak na mys+klavesnice.Stejna tlacitka delaj nekolik ruznych veci+kazda cinnost ma svoje tlacitka..Treba zamirit zbran a mluvit s npc je na stejnem tlacitku.Uz se mi nekolikrat stalo, ze jsem nechtene zacal mirit na npc coz znamena ze na me zautocej.Diky autosave ani nejde nacist starsi save.Nekteri lide na me zautocej jen kdyz u nich stojim a ja za to dostanu negativni reputaci.A znova diky demetnimu save systemu nemuzu ani reload starsi save.
Celkove na me hra pusobi rozporuplne.Grafika pekna+hodne aktivit a smysl pro detail+dobre questy atd.Ale co z toho pokud tam jsou problemy co jsem popsal.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od J X P »

Ovladani na Gpadu mi prijde ok, ale mas pravdu, ze se mi to zamireni taky obcas povedlo. Nadaval jsem na to jen kdyz to byl Random event a ja u osvobozene osoby na ni zamiril. Ta nasledne zacla kricet a utikat, konverzace a odmena zadna :D.

Jinak, pokud clovek omylem zamiri v bezny situaci, tak se staci omluvit. Nepratelska reakce ma kratke spozdeni, takze se to da celkem v pohode zvladnout. Osoba se s tebou sice uz bavit nebude, ale neskonci to bitkou a negativni reputaci.

Ta ztrata kuzi je pravda trochu neprijemna, ale zase te to motivuje byt opatrnejsi, nebo je zajet prodat.
Ja timto zpusobem i musel resit bug, kdy mi zustala po prodeji kuze vizualne na koni, ale fyzicky tam uz nebyla. Jinak nez smrti to vyresit neslo. btw. Misto boje muzes vzdy utect, takze kdyz se bojis o "kuzi", tak zdrhej :D.

Souhlasim, ze Autosave pred akci by byl lepsi, ale tak ja se snazim ukladat vzdy po nejake vetsi akci, takze kdyz dojde k "problemu", tak o moc velky postup neprijdu. I tak mi prijde, ze se neni moc ceho obavat, snad jen vysek :D.
---
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Red Dead Redemption 2

Příspěvek od AllowedCry »

@head Snad nám tady nechceš plakat, že je hra moc těžká :D

Ještě když jsem byl lama, tak mě taky dokázali překvapit, pak jsem se naučil zdrhat a vrátit jim to. Spíš než přepadení jsem se nejčastěji zabil na koni :-D
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“