Assassin’s Creed Valhalla

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od Still.Lord »

Taky v tom vidím jen reskin :lol:
Ale rok po vydání v akci to projedu... jako Oddyssey během karantény 8)
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od stoRmjE »

Uniklé záběry z Assasina:

https://youtu.be/wwh8SInuoHw
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od heroik »

Shaquille píše:
rbclass píše:akoby darksouls 123 nevypadali ako klony..tam sa nikto nestazuje,nechapem preco tu ano..origins koncept zjavne ludi bavil,tak v tom pokracuju..ak sa vam nepaci,jebte na to
fakt nechapem,preco sa ludia musia v dnesnej dobe na vsetko stazovat,dokonca aj na nieco,co ese ani len nevyslo..
+1 to je uz takovy svet... Hledat picoviny na cemkoli, hlavne abych to mohl napsat do diskuze.
bože vy máte starosti hoši, je to diskusní forum tak tady píšeme svůj názor, a ten je holt někdy i negativni...neberte to tady tak vážně :lol:
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od Frostys »

Já jsem třeba Origins ani Odyssey prostě nedokázal hrát. Teda jako pár hodin jsem to vydržel a když jsem si představil, že bych tam měl trávit těch hodin 10x víc, tak jsem to raději odinstaloval.
Stupidní rozhovory i questy, gameplay taky žádná sláva. Myslím, že kdyby se vrátili k pravým asasínům, bylo by to super. Nevím, proč mají pořád snahu dělat nějaké open world rádoby rpgčka.

Asi už stárnu. Možná kdyby zkombinovali Valhallu s For Honor, dali tomu trochu linearitu nebo prostě ne open world h(ve kterém je stejně hovno) a nějaký zajímavý příbě, tak by mě to i bavilo.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od Paul »

Frostys píše:Já jsem třeba Origins ani Odyssey prostě nedokázal hrát. Teda jako pár hodin jsem to vydržel a když jsem si představil, že bych tam měl trávit těch hodin 10x víc, tak jsem to raději odinstaloval.
Stupidní rozhovory i questy, gameplay taky žádná sláva. Myslím, že kdyby se vrátili k pravým asasínům, bylo by to super. Nevím, proč mají pořád snahu dělat nějaké open world rádoby rpgčka.

Asi už stárnu. Možná kdyby zkombinovali Valhallu s For Honor, dali tomu trochu linearitu nebo prostě ne open world h(ve kterém je stejně hovno) a nějaký zajímavý příbě, tak by mě to i bavilo.
Já open world RPGčka rád, ale Ubi má prostě nepříliš schopný designéry a scénáristy, takže svoje hry plněj generickym copypaste obsahem. Kdyby ale mělo Origins a Odyssey kvalitu questů, postav a dialogů jako maj hry CD Projektu, Rockstaru nebo Warhorse, bylo by to super.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od Frostys »

Tak jsem to myslel.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od Riku »

Zrovna KCD mělo dialogy jak venezuelská telenovela :D
PS5 | LG OLED CX55
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od Paul »

Riku píše:Zrovna KCD mělo dialogy jak venezuelská telenovela :D
Na venezuelský telenovely nekoukám, ale pokud maj skvělý scénáře tak jasně, proč ne.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od werygood »

Dialogy v KCD byly občas fakt na jednu mezi oči.

Osobně vidím velký přínos všech AC her v nenásilném představování historie lidem, které to normálně ani nezajímá. Jelikož o Vikinzích se toho ani neučí moc ve škole, vidím velký potenciál.
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od Frostys »

Fakt věříš, že to bude historicky přesné jo?
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od werygood »

To ani omylem, ostatně jako všechny díly předtím. Nicméně i skrz hru se dalo čtením dozvědět spousta relevantních informací, plus si můžeš zapnout Discovery Tour mód, který je čistě historický.
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od Banana »

já čekal zimu, sníh a tak :sad:
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od durod »

To by měli hodně práce a nemohli vzít ty z Origins a Odyssey :D
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od Still.Lord »

Tak vezmou z AC3 :D
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od Hladis »

Obrázek
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od werygood »

No ten originální článek na Bloombergu je solidní žvást.
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od TankGeorge »

Mno, zákulisní žumpa videoherního průmyslu by potřebovala samostatnou sekci =) Někomu to bude fuk a zajímá ho jen hra, někdo by se možná nestačil divit, komu dává peníze. Docela dost jsem narážel poslední dobou na informace, že proběhla megačistka ve vedení a HR sekci Ubisoftu. V každé větší firmě je nějaká forma prospěchářství a kdo chtěl mít kariéru u Ubisoftu, musel být dobrý pařmen v bordelech a strip clubech, protože vedení je banda prasat. Desítky případů obtěžování na pracovišti zametalo HR pod koberec. Momentálně investoři tlačí na odstoupení CEO, co byl u založení Ubi a je šéfem už pěkně dlouho. Proto teď vytasili Ubisoft foward PR, aby ten hnůj pohřbili pod novinkami. Tak hlavně si dát hrdý nápis o inkluzivním diverzifikovaném týmu do hlavičky každé hry, pokrytectví 101...

Těhle věcí je mraky a každá hra by za chvíli měla kromě technické i politickou sekci :D Takový Last of Us 2 měl vývoj zajímavější, než příběh samotné hry. O rozkladu Blizzardu za poslední roky by se dala napsat kniha a doteď si rvu vlasy za koupi Borderlands 3, když jsem se dozvěděl, že Randy si nechal odměny pro sebe... ale tak pochopitelně málo lidí to kor u nás zajímá.
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od werygood »

Vetsinu lidi zajima produkt, system karierniho postupu je mi u soukrome firmy zcela sumak, at maji treba zapasy v bahne s masazi prostaty. Obtezovani at si resi policie, tez me to moc netrapi (hlavne kvuli MeToo tomu neverim uplne zcela, takze ja si jejich hry koupim i dal) . Nekde jsem cetl jak probiha vyvoj v Rockstaru, to bylo taky kvalitni ctivo. Novodobe otroctvi, byt velmi slusne zaplacene.
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od Banana »

popravdě jsem Odyssey rozehrál znovu za Kassandru a líbí se mi to s ní víc jak s Alexiosem

+ viděl jsem ukázky kde byl ve Valhalle sníh
- někde jsem četl, že to bude bundle AMD, ale k aktivaci musím mít nový AMD cpu
Raikkonen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. kvě 2008

Re: Assassin’s Creed Valhalla

Příspěvek od Raikkonen »

Potvrzeno, že PS5 a XSX budou mít 4K/60fps u Valhally. Trochu nechápu ty hloupé dřívejší tanečky okolo, když to pojede i na starší generaci a bylo tedy dávno jasné, že na nextgenu bude výkonu na rozdávání.
https://gamingbolt.com/assassins-creed- ... fps-on-ps5
https://www.eurogamer.de/amp/assassins- ... k60-laufen


Hladis//Promaz OT.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“