Grafika G.F. 7300LE

Grafické karty s libovolným GPU firmy nVidia (např. Riva, GeForce).

Moderátoři: Walker1134, Wilik

Odpovědět
Vladík
Červená karta
Červená karta
Registrován: 27. zář 2010

Grafika G.F. 7300LE

Příspěvek od Vladík »

Hezký den.Mám tuto grafiku v PC s z.d.MSI 7380 a Win.7 home.Po zapnutí PC aniž bych něco dělal tak monitor na 1sek.vypne a znova se zapne.Při práci to samé ale intervali vypnutí se prodlužují až nakonec (asi po 1/2 hodině) už k vypnutí monitoru nedochází.Vyměnil jsem monitor,kabel,ovladače a pořád stejné.Ale když jsem propojil monitor kabelem VGA tak ja po problémech.Nejsou vadné nějaké kondíky na kartě ?Jestli je karta vadná vyhodím a koupím nejlevnější ASUS nebo MSI G.F. GT 710 IGB za tisícovku.PC je jen na internet.Díky Vláda
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: Grafika G.F. 7300LE

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Jo, je tu velká šance že třeba kondík, to co popisuješ je docela kondík-like vada, ale furt je to 7300LE, ve své době nejhorší grafika jen na kancl, to se nevyplácí opravovat. Sežeň jinej low-end jako náhradu (ale aspoň 400 generaci ať to přehrává youtube).
Vladík
Červená karta
Červená karta
Registrován: 27. zář 2010

Re: Grafika G.F. 7300LE

Příspěvek od Vladík »

Tak mohu dále jet na VGA vstup ?Žádný rozdil v kvalitě nevidím.Je to jen PC na internet.Ale kdybych chtěl novou tak ASUS nebo MSI ?
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: Grafika G.F. 7300LE

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Proč bys nemohl, jen doufej že ten DVI odchází na grafice a ne v monitoru, je to tak 50/50.
Odpovědět

Zpět na „NVIDIA grafické karty“