Sandra 2004 nefunguje!!!

Testování výkonu a stability PC, výsledkové listiny bechmarků.

Moderátor: Don

Odpovědět
Ricardo
Začátečník
Začátečník
Registrován: 01. úno 2004

Sandra 2004 nefunguje!!!

Příspěvek od Ricardo »

Při spuštění Sandry 2004 mi napíše hlášku: Could not initialise database! Make sure file is ok, install latest MDAC. Sandra se sice spustí, ale nefunguje porovnání výsledků s jinými konfiguracemi. Nevím si s tím rady, neví někdo jak to napravit? Všem děkuji.
Intel C2D E4600 2.4GHz, AsRock 4COREDUAL-SATA2, 2x1GB A-DATA DDR, Radeon X1950Pro, Zdroj Nexus NX-4090 (400W), SAMSUNG 226BW, SB Live!, Genius SW-5.1 Home Theater, DVD, atd...
Borg
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. led 2004
Bydliště: Borg Cube
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borg »

Musíš nainstalovat MDAC, nevím k čemu to přesně slouží, ale bez toho ti Sandra nepude. Zvláště na starších woknech 95/98/ME to bylo potřeba.
Bohužel nevím link, ale mrkni na Microsoftí stránky, tam to snad najdeš. 8-)
CPU: Phenom X4 Quad Core 9750 2,4@2,9GHz, CPU Cooler: Arctic Cooling Freezer 64 Pro, MB: GigaByte MA790FX-DQ6, RAM: 2x2048MB A-Data Vitesta Extreme DDR2 800@970 (5-5-5-18), VGA: GIGABYTE 9800GTX 512MB @ 805/1950/1150, Zvuk: Realtek HD audio, SAT: SkyStar2, HDD: Samsung 160GB SATA, WD 250GB SATA, Seagate 500GB SATA DVD+-RW/RAM: Lite-On LH-20A1L SATA, FAN: 2x Arctic Fan Pro TC, Zdroj: Zallman 600W, Monitor: 20" LCD LG L204WT, Klaveska: Logitech G15, Hlodavec: Logitech MX1100
Ricardo
Začátečník
Začátečník
Registrován: 01. úno 2004

Příspěvek od Ricardo »

Měls pravdu, našel jsem poslední verzi MDAC na microsoft.cz a sandra běží. Díky!
Intel C2D E4600 2.4GHz, AsRock 4COREDUAL-SATA2, 2x1GB A-DATA DDR, Radeon X1950Pro, Zdroj Nexus NX-4090 (400W), SAMSUNG 226BW, SB Live!, Genius SW-5.1 Home Theater, DVD, atd...
Boin
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. led 2004
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek od Boin »

Když spustim Sandru a chci otestovat procesor,nebo jiné komponenty, tak se test nespustí a píše v current CPU:N/A a dole benchsmarking stresses componets
nechápu to :oops:
Je to příliš vysokými otáčkami chladiče na procesoru a tedy obavy programu ze znčení CPU....?
TomV
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. lis 2003
Bydliště: Jihočeská Metropole (tm) ... lol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomV »

Boin píše:Když spustim Sandru a chci otestovat procesor,nebo jiné komponenty, tak se test nespustí a píše v current CPU:N/A a dole benchsmarking stresses componets
nechápu to :oops:
Je to příliš vysokými otáčkami chladiče na procesoru a tedy obavy programu ze znčení CPU....?
Sandra hlásí, že tam nemáš CPU... :lol: :lol: To je dobrý... :)

Ne, vážně : Ta hláška dole (benchmarking stresses components...) je normální, tu ukazuje vždycky. Jinak, Sandře je srdečně jedno, jestli ti CPU zničí, nebo ne :-)...

Vážně jsi chtěl napsat "příliš VYSOKÝMI" ? :?
The problem has been eaten.Obrázek
Vanilkovou do velkýho kornoutu bych prosil... hodně velkýho... hodně vanilkovou
Boin
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. led 2004
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek od Boin »

No nikdy jsem si toho nevšímal, že to tam píše, ale jak to že to nehodí žádnej výsledek? S těma oáčkama mě to napadlo, že jsem tam viděl WARNING :shock:
miho
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 29. kvě 2003
Bydliště: Orlová-Lutyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od miho »

Boin píše:No nikdy jsem si toho nevšímal, že to tam píše, ale jak to že to nehodí žádnej výsledek? S těma oáčkama mě to napadlo, že jsem tam viděl WARNING :shock:
Asi proto ze jsi jeste nespustil ten test :) Kdysi se spoustel automaticky (coz byl opruz kdyz jsi se chtel podivat jen na ref. vysledky) ted je ho treba spustit rucne "refresh" tlacitkem.
127.0.0.1, sweet 127.0.0.1
Boin
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. led 2004
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek od Boin »

Tak to bylo ono!
Byl jsem zvyklej na starou Sandru.
Takže dík :wink:
Odpovědět

Zpět na „Benchmarky a diagnostické programy“